نیویورک می خواهد CDC به تصویب محلی coronavirus تست به سرعت نتایج

مقامات شهرستان در حال هل دادن فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اجازه می دهد تا سیب بزرگ آزمایشگاه برای انجام آن خود را coronavirus آزمون.

شهر نیویورک آزمایشگاه قادر خواهد بود برای تست مبتلا به این بیماری کشنده فقط در یک ساعت — به جای روز مقامات در حال حاضر در حال انتظار برای دریافت نتایج از CDC شهرداری گفت.

“ما در حال نا امید است که مصرف آن را تا زمانی برای تست نمونه از coronavirus در خود ما labs” شهر سالن سخنگوی اوری کوهن گفت: پست پنج شنبه.

“در حال حاضر ما نمی توانیم تست در آزمایشگاه. ما باید برای ارسال به CDC به دریافت نمونه تست از این رو زمان چرخش.”

نمونه ها از پنج نفر در این شهر فرستاده شده اند به CDC برای تست تا کنون. دو آمد منفی این هفته اما دیگران هنوز هم در انتظار, مقامات گفت.

CDC در حال حرکت است به تصویب بهداشت عمومی آزمایشگاه یا PHLs در سراسر کشور برای سرعت بخشیدن به کروناویروس تست و کاهش حجم کار در آژانس فدرال — اما از آن شده است یک فرایند آهسته, شهردار, بیل د Blasio می گوید.

“CDC داده محلات ابزار, اما ما هنوز هم نیاز ما labs اعطا می شود اقتدار” Hizzoner در توییتر نوشت چهارشنبه. “ما در حال هل دادن برای سرعت بخشیدن به این روند است.”

در نامه ای به CDC یکشنبه رائول Perea-Henze معاون شهردار برای سلامت و خدمات انسانی خواست آژانس که روند “بود شتاب به عنوان آنجا که ممکن است.”

“زمانی که آزمون در دسترس است در نیویورک PHL ما قادر خواهد بود به نتایج آزمون در دست در عرض چند ساعت از نمونه مجموعه, سریع تر از یک نمونه حتی می تواند حمل به CDC برای تست” Perea-Henze نوشت: به CDC مدیر رابرت Redfield و رئیس سازمان آنفلوانزا بخش دانیل Jernigan.

“به این بهداشت عمومی اورژانس گستراند بحرانی است که دولت های ایالتی و محلی PHLs دسترسی به این آزمون به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به فعال کردن سریع تست از بیماران تحت بررسی است.”

وجود دارد بیش از 28,000 تایید موارد این ویروس در چین که در آن اپیدمی سرچشمه گرفته و در آن 563 مرده بودند که از پنج شنبه. وجود اضافی 230 تایید موارد خارج از چین است.

حداقل 12 نفر تایید شده اند در ایالات متحده — اما هیچ یک از آنها در نیویورک تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر