نیویورک غذاهای کل enacts 50 خریدار حد در میان coronavirus

حداقل یکی از شهر نیویورک غذاهای کل در روز سه شنبه شروع به سازماندهی 50 خریداران حداکثر با توجه به شیوع کروناویروس — ایجاد مشتریان به بسته در یک خط که کشیده پایین بلوک در حالی که انتظار برای مرور راهرو.

یک گارد امنیتی منینگ درب در باوری محل در شرق هوستون خیابان گفت: قوانین و مقررات جدید آغاز شد در حدود 1 بعد از ظهر و کاربردی برای هر کل مواد غذایی در این شهرستان است.

“در حال حاضر ما در حال نظارت بر خطوط پس از آن بوده است فوق العاده شلوغ,” او گفت:. “پنج نفر و پنج نفر است.”

این فروشگاه دارای ظرفیت 500 نفر است.

خارج از حدود 75 خریداران خال خال شد انتظار برای به دست آوردن برخی از پوشیدن ماسک. هیچ یک به نظر می رسد نگه داشتن توصیه می شود 6-پا فاصله از دیگران و چند تکیه در درب و پنجره های آنها به عنوان منتظر.

“این داره اما شکایت می کند” گفت: الهام Altit یک زن 42 ساله در مرکز شهر هنرمند ساخت سریع “و” توقف برای ماهی قزل آلا.

“من باید لود کردن در مواد غذایی هفته پیش” او گفت:.

فرد دیگری در خط 33 ساله پایین سمت شرق ساکن مایک Rak گفت که تمام مواد غذایی “زمین صفر برای coronavirus.”

اما “هر چه دستورالعمل های ایمنی در محل هستند من دنبال” سرمایه اضافه شده است.

در Columbus Circle تمام غذاهای یک خط طولانی از مشتریان شد عکس انتظار در خط در خارج به فروشگاه در روز سه شنبه بعد از ظهر.

هرزه برای فروشگاه مواد غذایی, غول گفت: فروشگاه و امکانات آغاز شده بود “عامل تحت اجتماعی فاصله دستورالعمل” اما را تایید نمی کند که 50 خریداران محدود شده بود به تصویب رسید در تمام سیب بزرگ پاسگاه.

فروشگاه در حال کار بر روی نصب فاصله دستورالعمل برای صف که فرم خارج و در ثبت نام برای کمک به اجتماعی فاصله سخنگوی گفت.

آغاز آخرین پنج شنبه, Whole Foods مکان در سراسر کشور آغاز شده باز برای خریداران 60 و یک ساعت قبل از به طور منظم ساعت به آنها اجازه می دهد برای محدود کردن خطر خود را از قرار گرفتن در معرض.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>