نیویورک را حذف باقی مانده تلفن همگانی — جایگزینی برخی با LinkNYC کیوسک گزارش می گوید

نیویورک در نهایت حلق آویز کردن در تلفن همگانی.

بیشتر از گذشته در فضای باز تلفن همگانی در اپل بزرگ به زودی چیزی از گذشته با برخی از به تعویض برای LinkNYC کیوسک, Gothamist روز جمعه گزارش داد.

کارگران شهرستان در حال حرکت پیش رو در ماه آینده با حذف 30 سکه آثار در جهنم را قبل از پاره کردن تقریبا همه از این شهر باقی مانده payphones پس از آن.

ساکنان در محله منهتن طولانی بود شکایت در مورد شدت بالا شماره تلفن در منطقه باعث شورای شهر سخنران Corey Johnson به کمک فشار روند رو به جلو است.

“[این گوشی] در حال حاضر امنیت عمومی و کیفیت زندگی و مسائل” جانسون در بیانیه ای گفت به Gothamist. “آنها را بشدت مورد نیاز پیاده رو فضای است که می تواند بهتر در خدمت افراد معلول و خانواده های طفلانه و سهولت پیاده رو احتقان.”

نه تنها گوشی های مسدود کردن پیاده رو اما hell’s Kitchen ساکنان گفت: آنها نیز ضعیف نگهداری توسط CityBridge یک کنسرسیوم است که نصب و عمل آنها.

جانسون تماس این شهر وزارت اطلاعات و فن آوری ارتباطات از راه دور (DoITT) — شهر سازمان وظیفه از بین بردن گوشی به گرفتن توپ نورد.

چند تا از جهنم آشپزخانه تلفن همگانی جایگزین خواهد شد با LinkNYC اینترنت کیوسک که CityBridge نیز عمل می کند اگرچه تعداد دقیق است که بلافاصله روشن نیست. و نه همه تلفن همگانی را در کنترل CityBridge — بنابراین ممکن است برخی باقی می ماند, Gothamist گزارش شده است.

این LinkNYC مشارکت در حال حاضر جایگزین حداقل 7,500 از شهر تلفن همگانی.

شهرستان برنامه را نصب کنید تا به 10 ، 000 از کیوسک های سراسر پنج بخش نیویورک — که انتظار می رود به تولید بیش از 500 میلیون دلار درآمد برای شهر بیش از این ابتکار برای اولین بار 12 سال از عمل خود با توجه به DoITT سایت. اما آمار و ارقام درآمد شده underwhelming پس از راه اندازی در سال 2014.

نیویورک همیشه چهار نفر باقی مانده محصور غرفه گوشی در قسمت فوقانی سمت غرب که حفظ به عنوان یک ادای احترام به شهر نیویورک cellphoneless گذشته NY1 گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de