سابق محقق برای شهر نیویورک سازمان مسکن می گوید که او از کار اخراج شد برای کاوش یک آژانس طرح به تحریف, آسانسور, بازرسی پرونده با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

مارتین Lintner — که شروع با NYCHA به عنوان محرمانه محقق در سال 2005 — می گوید: در سال 2017 او اختصاص داده بود به بررسی برانکس, آسانسور, مرگ الگریو پابن و کشف جعل پرونده که منجر به دستگیری سه NYCHA مدیران با توجه به منهتن دیوان عالی کشور دعوی در دادگاه واصل جمعه.

Lintner از 48 می گوید: او می خواست به کار خود ادامه تحقیق بیشتر “از آنجا که وجود دارد بیشتر عاملان این تقلب است.” اما مافوق خود “او را منصرف از ادامه تحقیقات خود با گفتن او وجود دارد هیچ چیز دیگری وجود دارد و او باید closeout’ تحقیقات خود را,” دادگاه مدارک محرمانه.

Lintner گفت: این همان بود که مافوق گزارش داد که پابن مرگ “بود با توجه به برخی از تاسف خرابی” دادگاه اسناد و مدارک می گویند.

سپس در 2019, Lintner می گوید که او “کشف برخی از ‘گمشده’ آسانسور سیاهههای مربوط به طور خاص برای این مجتمع مسکونی که در آن آقای پابن درگذشت که به وضوح نشان داد که یک معاون به نام ریچارد Solivan جعل توسعه آسانسور سوابق” طرح دعوی در دادگاه اتهامات عنوان شده علیه.

کارفرمایان خود را راضی بودند در یافته های خود را, اما Lintner انجام شده خود نظارت برای بررسی بیشتر مدارک دادگاه می گویند.

زمانی که او گفت: بالاتر یو پی اس وی به تامین امنیت بیشتر و حکم دستگیری “NYCHA بدون توضیح را به او منتقل شده که واحد تحقیقات مدتی در ژانویه 2019,” کت و شلوار می گوید.

سپس در اکتبر. 4, 2019, Lintner اخراج شد “بدون توضیح” کت و شلوار می گوید.

“متهم کرده است انتقام در برابر شاکی به دلیل شاکی می خواستم به افشای افرادی بودند که ایجاد خطر برای امنیت عمومی و که بخشی از متهم در مدیریت کارکنان” دادگاه مدارک محرمانه.

“آقای Lintner متوقف شد از موقعیت خود را به خاطر او می خواست برای پیدا کردن کسی که واقعا تقصیر آقای الگریو پابن مرگ و جلوگیری از آینده مرگ و میر” Lintner وکیل مارسل Florestal گفت. “ما باور داریم که NYCHA درگیر در یک الگو و تمرین آموزش کارکنان خود را به حذف تمام ایمیل ها و شواهد دیگر با توجه به این فاجعه و ما قصد داریم به نگه داشتن آنها را پاسخگو به دنبال تحریم را از دادگاه امیدوارم به برخی از حس بسته شدن به آقای پابن خانواده.”

NYCHA را “کارکنان و سرپرستان به طور کامل همکاری با این تحقیقات و با توجه به تحت تعقیب قرار بود بسته و دو سال پیش” اقتدار هرزه باربارا Brancaccio گفت.

این شهر در بخش تحقیقات گفت: این اظهار نظر نمی کنم و در انتظار دادخواهی.

“دویی دنبال حقایق می کند و تحقیقی گیری مبتنی بر حقایق و قانون است. چرا که این موضوع شامل انتظار دادخواهی. DOI کاهش بیشتر نظر” گفت: سخنگوی دایان Struzzi.

Solivan نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر