حداقل 40 نفر از کارکنان در منطقه بروکلین وکیل اریک Gonzalez دفتر را ترک کرده اند پس از آغاز سال این پست را یاد گرفته و خودیها در حال سرزنش افزایش حجم کار به اصلاحات که به آنها نیاز به ارائه شواهد و مدارک به متهم ظرف 15 روز از خود arraignments.

خیره کردن بشکه از یک مهلت برای دریافت صفحات از افسران پلیس’ یادداشت و کتاب و فیلم های نظارت تلفن سوابق و مواد دیگر به دفاع وکیل مدافع و دادستان به طور معمول مشکلات ناسازگار بودن 11 و 12 ساعت در روز برای جلوگیری از از دست دادن موارد در مجموع منابع متعدد گفته پست.

“روحیه وحشتناک است” یکی بروکلین دادستان گفت. “مردم احساس overworked و جنبهی.”

منابع گفت که پس از خرد کردن اصلاحات در زمان اثر بسیار وحشیانه, سرپرستان مجبور به منظور دستیار داس به متوقف کردن کار و رفتن به خانه به خاطر سلامت عقل خود را.

“مردم نوع صحبت کردن در مورد آن آشکارا گفت:” من نمی دانم من باید سوار این؟'” یکی بروکلین دادستان گفت: پست.

یکی دیگر از دادستان گفت که تعدادی از همکاران خود گرد تا رزومه خود است و بر خلاف هر چیزی که دیده می شود در سال های گذشته — و که برخی از آنها خود را سرزنش تنش جدید شرایط کار کشف اصلاحات.

“تقریبا همه من می دانم این است که به دنبال کار دیگری” دادستان گفت.

بروکلین دا سخنگوی Oren Yaniv تایید کرد که 25 دفتر در حدود 530 کارکنان استعفا داد تا کنون این سال است. او گفت: دفتر تمایل به 15 درصد گردش مالی سالانه نرخ.

“ما باید اعتماد به نفس در هر حرفه ای و تعهد ما عدس که کار خستگی ناپذیر برای حفظ بروکلین امن” Gonazlez دفتر در بیانیه ای گفت. “اجرای قوانین جدید در این شهرستان با بزرگترین caseload در کشور ما نیاز به کمک برای قرار دادن در ساعت های بسیار طولانی برای پرداخت همان.”

“کسانی که در سمت چپ اتاق را ترک عالی-شغل پرداخت از جمله در شهر دیگر سازمان های, چرا که این شهرستان دارای نه تصویب حقوق برابری با وجود درخواست های مکرر. ما در حال حاضر با استفاده از بودجه اخیر به استخدام مشاوران و دیگر کارکنان پشتیبانی برای کمک به ما سختکوش دادستان” بیانیه ادامه می دهد.”

تغییرات در نیویورک پیش از محاکمه کشف قوانین در اثر Jan. 1 به عنوان بخشی از یک دسته جارو عدالت کیفری اصلاحاتی که کشیده اند آتش از مقامات اجرای قانون و برخی از انتخاب رهبران — از جمله بالا برانکس قاضی که رفت و عمومی در هفته گذشته با تماس خود را به آلبانی قانونگذاران به “اصلاح اصلاحات”.

بروکلین نیست تنها شهرستان که در قانون جدید است فشار دادستان به لبه.

هفته گذشته دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور اعلام کرد که عدس در آن طرف شرق رودخانه می توانید تعداد اضافی $60 روز حقوق خود را برای روز جایی که آنها کار گذشته 9 pm.

اورنج کانتی دادستان منطقه دیوید Hoovler که همچنین به عنوان رئیس جمهور از دادستان منطقه ارتباط از ایالت نیویورک گفت: این پست که درد است که احساس در سراسر کشور.

او گفت که آن را بسیار سخت برای شهر های کوچک دادستان که اصلا دسترسی به فن آوری است که شهر نیویورک همتایان در اختیار خود دارند.

“شما لازم نیست که زمان برای صرف در موارد که شما استفاده می شود به” Hoovler گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی