نیویورک خشونت خانگی سایت می بیند افزایش بازدید کننده در میان coronavirus

همسران و شرکای تنگ بودن هم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ایجاد موج عظیمی در بازدید از شهر نیویورک وب سایت برای خشونت خانگی بازماندگان.

نیویورک امیدوارم که در خدمت به عنوان شهر آنلاین خشونت منابع بود 1,240 بازدید بیش از 13 روز از مارس 18 از طریق مارس 30 با توجه به داده های دفتر شهردار به پایان داخلی و خشونت مبتنی بر جنسیت.

بسیاری از وب سایت به بی سر و صدا خود را به آدرس مشکلات به جای رفتن مستقیم به NYPD.

است که به طور متوسط 95 بازديد روز – بیش از دو برابر 45 بازديد نیویورک امیدوارم که تا به حال هر روز این سال قبل از مارس 18.

از مارس 18 از طریق مارس 30, NYC امید نیز شاهد 354 بازدید کننده های جدید دسترسی به وب سایت به طور متوسط روزانه 27. 2020 روزانه به طور متوسط قبل از آن بود و نه بازدید کننده های جدید.

سراسیمگی از فعالیت همزمان با شهر بسته شدن خانواده عدالت مراکز در 17 مارس بیش از نگرانی های آنها کمک خواهد کرد گسترش ویروس.

NYPD Commissioner Dermot Shea
NYPD کمیسر درموت شیا گفت: گروه او تا به حال دیده نشده و هرگونه افزایش خشونت حوادث در طول زمان جداسازی دوره — اما اذعان کرد که می تواند به دلیل underreporting.ویلیام فررینگتن

مراکز ارائه منابع برای خانواده ها را تحت تاثیر خشونت خانگی از جمله حقوقی و روان-سلامت کمک کند. آنها هنوز در حال ارائه برخی از کمک از جمله اتصال تماس گیرنده با سازمان است که می تواند کمک با ارائه پناهگاه امن.

افزایش در نیویورک پژوهنده در مورد خشونت خانگی کمک های گزارش شده برای اولین بار توسط سیاسی.

“بازماندگان نیاز ما در حال حاضر بیشتر از همیشه در این زمان فوق العاده ای و اولویت ما باقی مانده است برای اطمینان از تداوم خدمات و حمایت بی دریغ…” گفت: Cecile Noel, کمیساریای از خشونت آژانس.

“این شهر است که در اینجا برای بازماندگان طول این بحران و فراتر از آن ادامه خواهد داد به کار برای شناسایی بهترین شیوه ها و روش های نوآورانه برای بهبود خدمات خود را.”

وقتی پرسیده شد که یکشنبه که آیا نیاز انزوا به مبارزه با این ویروس قرار می دهد بیشتر زنان و کودکان در معرض خطر سوءمصرف NYPD کمیسر درموت شیا گفت: گروه او تا به حال دیده نشده هر گونه افزایش, اما اذعان برخی از خشونت خانگی جرم به احتمال زیاد نمی گرفتن گزارش با توجه به سیاست.

“ما را دیده اند و نه آن را آشکار در سراسر-هیئت مدیره را افزایش می دهد اما آن را قطعا چیزی است که نگرانی های ما برای امکان,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im