نیویورک موفقیت آکادمی را به حرکت از راه دور و آموزش مجازی در هفته آینده

منشور رهبر موفقیت آکادمی را به حالت تعلیق در کلاس های حضوری به مدت سه روز آغاز و تا روز دوشنبه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مقامات جمعه اعلام کرد.

این اپراتور در حال حاضر اجرا می شود 45 مدارس با حدود 18,000 عمدتا کم درآمد و دانش آموزان در سراسر شهرستان.

موفقیت آکادمی آن را آموزش معلمان و کارکنان برای انجام آموزش از راه دور برای چند روز قبل از فعال کردن از راه دور سیستم یادگیری پنج شنبه.

“این یک تصمیم دشوار” گفت: مدیر عامل و موسس اوا Moskowitz, در بیانیه ای. “ما می دانیم که برخی از خانواده ها را دچار مشکل گرفتن مهد کودک و ما تاسف است که وجود دارد نه یک راه حل است که مطابق با نیازهای همه. اما coronavirus همه گیر بی سابقه است و به سرعت در حال تحول.”

بسیاری از کالج ها و مدارس محدود در حال حاضر تصمیم به تعلیق در کلاس های حضوری در حالی که وزارت آموزش و پرورش برگزار شد در برابر یک سیستم گسترده بسته شدن.

سازمان حفاظت محیط زیست گفته است که دانش آموزان آسیب پذیر و کار پدر و مادر بستگی دارد در مدرسه به عنوان یک حمایت اجتماعی.

فشار به ratcheted تا جمعه با شورای شهر سخنران Corey Johnson فشار برای حداقل موقت سازندگان:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>