NYPD با توجه به HOV محدودیت در مورد کوروناویروس حمل و نقل shutdown

مقامات پلیس به فکر محدود کردن روز هفته دسترسی به راه های شریانی که خوراک به منهتن به وسایل نقلیه با چهار یا بیشتر مسافران اگر coronavirus نیروهای بسته شدن این شهر سیستم حمل و نقل با توجه به داخلی اسناد به دست آمده توسط پست.

وسایل نقلیه تجاری خواهد بود ممنوع از ورود به منهتن در روزهای هفته بین ساعت 5 و 11 p. m. در حالی که اشغال محدودیت خواهد روشن کردن به دو مسافر در تعطیلات آخر هفته.

طرح “استفاده شد در سال 2005 حمل و نقل اعتصاب و ثابت می شود موثر” با توجه به اسناد و مدارک.

حمل و نقل اعتصابات مدل برای هر نوع از حمل و نقل shutdown سابق MTA کارکنان گفت: پست.

حتی اگر به طور منظم سرویس در حالت تعلیق است MTA به نگه داشتن کارکنان در دست به گشت زنی در ایستگاه که اصلا امن گیتس و اجرا شبح قطار برای جلوگیری از آهنگ های از زنگ زدن ،

“در طول خاموش کردن وجود دارد مردم در کار” گفت: یکی سابق حمل و نقل کارمند آشنا با آژانس گذشته اعتصاب برنامه. “این ساختمان را به طور کامل خالی نیست پس به صحبت می کنند. وجود دارد شاید پنج یا 10 قطار در سراسر سیستم.”

MTA را با اتوبوس رفت و آمد ریل و مترو حمل بیش از 7 میلیون سواران در روز است. مترو ridership پایین بود 18.5 درصد در روز چهارشنبه با توجه به آژانس آمار.

مقامات آژانس باید بارها و بارها این هفته گفت که آنها را حفظ خواهد کرد سیستم باز تا زمانی که مقامات بهداشت عمومی می گویند خوب است.

“ما در حال رفتن به رانده مشاوره پزشکی و بهداشت حرفه ای. در پایان روز آن را یک تصمیم است که می تواند ساخته شده توسط فرماندار کومو” رئیس پت Foye گفت: Fox 5 صبح روز جمعه.

“ما باید در MTA احتمالی برنامه در بالای احتمالی طرح” Foye گفت.

جاده ها و بزرگراه های نهفته در زیر بالقوه NYPD-اجرا HOV محدودیت شامل بخش های این جزیره و بروکنر بزرگراه, FDR درایو هارلم رودخانه درایو و هنری هادسون و بزرگ مرکزی parkways.

به عنوان از 1 p. m. روز شنبه, NYPD تا به حال بدون دریافت هر گونه سفارشات را تعطیل حمل و نقل منابع پلیس گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>