NYPD پلیس مایکل Valva از دست می دهد وکیل به اتهام قتل 8 ساله پسر

NYPD پلیس متهم به شکنجه و کشتن او مبتلا به اوتیسم 8 ساله پسر انداخت whiny اوقات تلخی در دادگاه دوشنبه هنگامی جدید خود را وکیل راه می رفت در مورد.

قتل مشکوک مایکل Valva 15 سال نیروی پلیس کهنه باقی مانده بود بدون یک وکیل مدافع در هنگام, Suffolk County, دیوان عالی کشور قاضی ویلیام Condon توافق را وکیل مدافع Robert Del Col کردن این مورد بیش از یک پتانسیل تضاد منافع.

Del Col گفت که او سهوا به Valva سابق مشاوره حقوقی سال گذشته در بازداشت مورد به اندازه کافی برای قاضی به تعیین که دلم Col نمی تواند در حال حاضر نمایندگی خوار cop.

“من می خواهم به شما یک هفته برای حفظ مشاور” قاضی گفت: Valva. “تلاش برای نشان دادن خود را در یک مورد از این پیچیدگی خواهد بود یک احمق ماموریت.”

“من نمی تواند نمایندگی از خودم” Valva whined بازگشت. “من نمی دانم که چگونه به نمایندگی از خودم.”

“آیا این یک مشکل داشتن بودجه و یا دسترسی به وجوه ؟” قاضی پرسید.

“هر دو” به پلیس گفت:. “من نمی باید بودجه و من دسترسی ندارند.”

Valva 40 ساله است که به اتهام قتل به مرگ پسرش توماس که از هیپوترمی شدید بعد از پلیس گفته قفل در گاراژ خود را در یک بسیار سرد Jan. 17 شب.

زن و شوهر نیز متهم در Suffolk در دادگاه خانواده با سوء استفاده مشترک شش فرزند — از جمله Valva دو باقی مانده کودکان با همسر سابق خود, Justyna Zubco-Valva که در حال حاضر بازداشت شده اند از هر دو.

Valva کشیده مشابه فقر درخواست در این مورد در فوریه. 13, زمانی که او گفت: قاضی دادگاه خانواده فرانک Tantone “من نمی باید دسترسی به منابع مالی و یا هر چیزی.”

در پرونده Del Col منصوب شد به نمایندگی از Valva در فوریه. 6 تفهیم اتهام.

اما Del Col گفت: آن را تا روز شنبه زمانی که او زد به Zubco-Valva وقتی که او متوجه شد او دو مشتری جدید همسر سابق و زن او را به صحبت در ازدواج از دادگاه در ماه آوریل گذشته.

“من در بررسی اطراف و آگاهانه از آن می تواند یک مشکل برای آقای Valva برای من و برای پیگرد قانونی اگر این پرونده به دادگاه رفت” دل Col گفت: در دادگاه روز شنبه. “و اگر من قرار بود در این موقعیت عبور-بررسی کسی که من تا به حال یک گفتگو با, که می تواند در نظر گرفته ممتاز.”

قاضی موافقت کرد اما Zubco-Valva نمی — گفت: او را به یاد داشته باشید ملاقات با وکیل.

“اگر او مدارک و شواهد برای اثبات, اجازه دیدن این ویدئو تصاویر از کسانی که بار زمانی که او گفته صحبت با من از آنجا که من به یاد داشته باشید آن زمان” او گفت: در خارج از دادگاه.

Valva است که با توجه به عقب در دادگاه 5 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>