یک افسر NYPD هل یک دختر چند بار فشار او را از بروکلین ایستگاه مترو و گفتن او است که دیگر خوش آمدید — بعد از پلیس ادعا می کنند او سعی به ضرب و شتم یک کرایه یک ویدئو را نشان می دهد.

فیلم ارسال شده به توییتر شنبه شب به نظر می رسد برای شروع در وسط تعامل با افسر زن در مسدود کردن نوجوان راه و نوجوانان این ادعا که دیگر straphangers قادر به راه رفتن را از طریق باز کردن خروج اضطراری بدون مشکل.

“من به آنها اجازه داد آنها نمی پرش بر پایه گردان” افسر پاسخ می دهد.

این افسر پس از آن روش و شروع به هل دادن او به عقب از طریق دروازه. “لطفا به من دست نزن” این نوجوان می گوید.

“سپس راه رفتن را از” پلیس بارها و بارها پاسخ می دهد.

تعامل پلیس به عنوان افسر نگه می دارد درخواست دختر برای پیاده روی تا او shoves نوجوان از آنچه به نظر می رسد خیابان M ایستگاه باعث به فوران.

“گوش دادن! به من دست نزن!” او فریاد می زند. “آیا شما جدی است ؟ من در تلاش برای رفتن به خانه! شما می گویید من نمی توانم بروم خانه ؟ آیا شما دیوانه?”

پلیس و سپس تهدید به دستگیری دختر بچه “شما در حال رفتن به دستگیری من در تلاش برای رفتن به خانه ؟ من انجام نمی دهد هر چیزی است.”

پلیس می کشد از رادیو قبل از اطلاع رسانی این دختر که او “است که دیگر خوش آمدید در مترو است.”

معلوم نیست چه روزی این فیلم بود و در واقع گرفته شده اما شهر نیویورک دانش آموزان دریافت MetroCards در آغاز هر ترم برای سوار شدن به مترو و اتوبوس به صورت رایگان در روزهای هفته تا کی.

در بیانیه ای NYPD گفت که این ویدئو را نشان می دهد پر حادثه.

“زن اقدام به پرش گردان. این افسر پس از آن با نزدیک شدن به او و دستور او برای ورود به درستی با کشیدن او MetroCard. او حاضر بود و از نظر فیزیکی حذف شده از ایستگاه. هیچ احضاریه صادر شد.”

این واقعه تنها چند روز پس از معترضان در تظاهرات ضد پلیس تجمع تشویق سواران برای فرار از کرایه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de