پلیس NYPD می توانید بلیط دستگیری صاحبان که شکستن coronavirus رستوران قوانین

NYPD گفته است که افسران آن آنها می توانند بلیط — و حتی دستگیری — رستوران یا نوار صاحبان که دست انداختن قوانین ممنوعیت شهر شب زنده داری و ناهار خوردن در وعده های غذایی از این پست یاد کرده است.

شهردار بیل د Blasio را اعلام کرد یکشنبه شب محدودیت تمام رستوران ها و کافه ها به takeout وعده های غذایی تنها به عنوان یک راه برای نیروی نیویورکی به عمل اجتماعی فاصله میان شیوع کروناویروس.

روز دوشنبه بخش گذاشته شده در یک یادداشت به تمام NYPD اعضای چگونه برای به اجرا درآوردن شهردار خاموش کردن شبانه در اپل بزرگ است.

پلیس باید از این قدرت برای سفارش هر یک میخانه یا رستوران برای خالی کردن اگر با بیش از حد بسیاری از مشتریان نشسته در مدفوع و یا مشتریان chowing با توجه به این یادداشت

افسران ممکن است بلیط صاحبان رستوران و نوار یا باشگاه هستند اما با توجه به گریز به موضوع یک هشدار به جای توزیع بزه احضار.

اگر مالک یا اپراتور را نادیده می گیرد هر چند می توان آنها را بسر برده و متهم به مانع دولت.

Diners می توان به بازداشت بیش از حد به اتهام رفتار آشوبگرانه اگر آنها حاضر به ترک.

اما یک سخنگوی NYPD گفت: این امر می تواند رفت و آمد مکرر گذشته به عنوان شهرستان تلاش می کند برای مقابله با این بیماری همه گیر با هم.

“این بحران نیازمند همکاری تمام نیروهای جدید به منظور نزدیک را می توان با طیف وسیعی از اقدامات از آموزش به هشدار به احضار در نهایت پیش بینی می کنیم هیچ یک از آنها مورد نیاز پس از نیویورکی همکاری خواهد کرد” سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>