NYPD معاون بازرس می خواهد به شکایت 50 درصد بیش از خشونت ادعا

یک NYPD معاون بازرس است و با توجه به تحت پیگرد رپ 50 درصد افترا پس از هنرمند هیپ هاپ متهم او سوء استفاده های داخلی در یک Instagram ارسال در دوشنبه شب این پست یاد کرده است.

رپر واقعی نام کورتیس جکسون ادعا کرد در این پست که معاون بازرس امانوئل گونزالس که در حال حاضر آگهی NYPD کمکی بخش یک بار گفته پانچ همسر خود را در صورت.

“او گرفتار یک DV خشونت خانگی به صورت او مشت خود را در چهره” 50 نوشت: در این پست.

“این مرد فقط خوب,” او اضافه شده است.

Gonzalez مشتاقانه رد اتهام و در حال حاضر با توجه به مصرف اقدام قانونی علیه رپر, یک منبع نزدیک به او گفت.

“این حادثه که 50 است و ادعا Instagram کامل ساخت” این منبع گفت.

“وجود ندارد هر گونه خشونت حوادث با گونزالس و همسرش به تازگی و نه همیشه. این یک کامل ترول ضربه کار از 50” آنها اضافه شده است.

این پست آخرین سالوو در طولانی مدت گوشت گاو بین Queens متولد رپ و معاون بازرس که تا همین اواخر بود که افسر فرمانده از 72 حوزه در سانست پارک.

این جفت ارز را در رقابت زمانی شروع شد که گونزالس گفته سعی کردم به لرزش صاحب hip-hop club, عشق و شهوت برای هدیه.

این باشگاه صاحب عمران Jairam ادعا کرد پلیس و دولت مشروب قدرت “ناعادلانه هدفمند” باشگاه زمانی که او نمی دهد Gonzalez آنچه او می خواست.

Fitty پس از آن به نظر می رسد به تهدید بروکلین در یک پس-حذف Instagram پست در مارس 2019, نوشتن عبارت “دریافت بند” — با “بند” بودن زبان عامیانه برای “تفنگ.”

گونزالس گفت که گفته افسران طول رول تماس در 7 ژوئن 2019 که اگر آنها را ببینید رپر آنها باید “به او شلیک در چشم” منابع پلیس گفت:.

منتقل شد از 72 حوزه به رهبری نیروی کمکی در اوایل این ماه در چه منابع به عنوان یک تنزل.

NYPD را تکذیب کرد این حرکت تا به حال چیزی برای انجام با او مرافعه با 50 درصد.

NYPD و تکرار برای 50 Cent بلافاصله پاسخ سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>