یک کارآگاه NYPD در دادگاه اذعان کرد در روز چهارشنبه که او گمراه یک نوجوان مظنون در قتل بارنارد دانشجوی سال اول دانشگاه تسا رشته در طول بازجویی در جدول زمانی از قتل و نظارت فیلم از حمله.

“من دروغ” کارآگاه Wilfredo اکودو گفت: در منهتن دادگاه خانواده خود را همه فن حریف بق از 13 سال جنایت-قتل مشکوک Zyairr دیویس. “گاهی اوقات شما می گویند همه چیز به تعامل با کسی که صحبت می کند.”

دیویس تا بستری برای کمک به دو دختر 14 ساله لیوان رشته, 18, داخل, Morningside پارک در ماه دسامبر است اما محروم بودن کسی که به ضرب چاقو او را هنگام سرقت رفت جنوب.

اکودو اذعان بلوف میزند به دیویس که او در حال حاضر می دانستم که جزئیات اجرا و پیشنهاد کرد که کشنده knifing دستگیر شد ،

“من قصد دارم به شما سوال بپرسید من در حال حاضر می دانیم پاسخ به” سعید اکودو در یک کلیپ ویدئویی از بازجویی در طول جلسه. “اگر شما دروغ شما دچار مشکل جدی است.”

اکودو خواسته Davis چه زمان او را ترک Morningside پارک در بعد از رشته’ قتل و که او می شده است وجود دارد — نه از آن lawman در واقع می دانستند که در آن زمان — و که وجود چندین دوربین های مدار بسته در پارک که در واقع knifing گرفتار شد تنها در دانه دار فیلم از یک دور دوربین.

“ما می توانیم دروغ بله” شهادت اکودو پس از کلیپ پخش شده. “من احساس شاهد نبود راستگو بودن. او بود که به نوعی از گریزان.”

دیویس که پرونده های جاری در دادگاه گفت: هیچ چیز در طول چهار جلسه جویدن ناخن های خود را در طول دادرسی.

او همدستان متهم نیز دستگیر و در اوایل این ماه.

Luchiano لوئیس گفته قرار دادن رشته در “یک خرس آغوش گرفتن و یا ضربه” در هنگام سرقت در حالی که Rashaun ویور گفته چاقو او را با چنین خشم است که پرهای پرواز از زمستان کت مقامات گفته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de