NYPD نمی کند و نیاز به کمک دارید با وجود coronavirus گسترش de Blasio می گوید

شهردار بیل د Blasio گفت: NYPD نمی کند و نیاز به کمک از خارج سازمان با وجود رشد تعداد پلیس از بیمار در میان شیوع کروناویروس — حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

“از نظر نیاز به هر گونه کمک از خارج ما هیچ جا در نزدیکی آن” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی زمانی که خواست در صورتی که قصد دارد در گارد ملی.

“آخرین مکالمه من با کمیساریای او با اعتماد به نفس و… طرح B بسیار بسیار ساده در مورد چگونه به استفاده از افراد متفاوت است و ما بسیاری از مردم به کار” شهردار اضافه شده است.

“ما هنوز به آن نقطه با حتی تا 12 ساعت شیفت… ما ممکن است وجود دارد و بدیهی است که ما آن را اعلام زمانی که ما انجام می دهیم.”

تعداد بیمار پلیس رسید دوباره روز شنبه با بیش از 3200 پلیس از بیمار — تقریبا سه برابر اعداد طبیعی. بیش از 230 نفر از اعضای NYPD تایید به ویروس.

کمیسر پلیس درموت شیا گفت: پیش از این گروه “بسیار خوب منابع” و پشتیبان گیری از برنامه ها در حال حاضر نورد از.

این شهر پلیس بالا گفته او را باور نمی کند NYPD یک نقطه شکستن در نیروی انسانی که در آن شما نیاز به تماس در ذخایر — شبیه به آنچه که این گروه را پس از 9/11,

کارآگاهان در حال حاضر گفته شده که آنها ممکن است نیاز به رفتن را از بر گشت به عنوان بیمار شماره صعود.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیست گفت: آیا او را در گارد ملی اما ارائه شده به شهردار کمک کند با هر چیزی در این شهرستان نیاز است.

“این بازی uncharted waters برای همه ما” کومو گفت. “اما ما در حال مدبر و هوشمند سریع در ما پا مشکل چیه ؟ ما به شما کشف کردن که چگونه به آن را حل کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>