NYPD, FDNY با آمار رو به رشد تعداد coronavirus موارد در درون صفوف خود را

NYPD دارای 20 تایید موارد coronavirus — در حالی که 14 عضو با FDNY آلوده شده با ویروس, پست های آموخته شده در پنج شنبه شب.

این چشم انداز مثبت در بیمار اولین پاسخ دهندگان می آید به عنوان دولت ramped تا آن تست برای COVID-19 — ارسال تعداد موارد تایید شده افزایش به بیش از 4100 ایالت با 2,469 در اپل بزرگ به تنهایی.

وضعیت 34 پاسخ اول شناخته نشده بود.

مقامات گفته اند که این تنها یک ماده از زمان قبل از تعدادی از پلیس می آیند با این ویروس با توجه به ادامه تعامل با مردم است. انتظار می رود برای ادامه افزایش در میان رتبه و فایل در NYPD و FDNY.

حدود 42 NYPD پلیس خال خال شد فقط در دو روز تست گرفتن در ساحل جونز درایو از طریق coronavirus مرکز آزمایش تعداد انگشت شماری از رانندگی در بینام و نشان را-صفحه اصلی گروه وسایل نقلیه, یک منبع پلیس گفت: پست.

یک سخنگوی NYPD نمی خواهد به شکستن در جایی که آلوده ماموران قرار گرفتند — اما تایید کرد که تعدادی از پلیس از بیمار افزایش یافته است دوباره.

“بیمار اعداد هستند تا برای دومین روز متوالی… نه بسیار بالا است اما ما در حال تماشای اعداد” سخنگوی گفت.

“آنها بالاتر از دیروز.”

حدود 1,300 پلیس بودند بیمار در روز چهارشنبه. که حدود یک چشم انداز مثبت از 300 عضو از معمولی تعداد که سخنگوی گفت: حدود 1000 پلیس از اداره کل 36,000 اعضای.

پلیس باید bemoaned بالا برنجی’ پاسخ به شیوع بیماری در شهر نیویورک با توجه به منابع که قبلا گفته پست که افسران احساس می کنم که اگر خود را به خوبی بودن بی اهمیت است.

در شهر زندان چهار اصلاحات افسران باید آزمایش مثبت برای این ویروس همراه با یک زندانی. مقامات بهداشتی نیز نظارت حداقل هشت زندانی از Rikers Island پس از آنها نشان داد که علائم شبیه به اشکال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>