NYPD رسما رفته دیجیتال با برنامه جدید جایگزین کاغذ

کاغذ قدیمی سیاهههای مربوط به استفاده NYPD افسران به پیگیری فعالیت های روزانه خود را در حال حاضر شده است به جای یک برنامه در پلیس’ به همراه مقامات دوشنبه نشان داد.

اما که در آن رخ می دهد گفت: بعد از آن بود که هیچ شاهکار آسان برای متقاعد کردن 175 سال بخش به خندق سنتی قلم و کاغذ روش برای پیوستن به قرن 21 است.

“وقتی که من به مردم گفت که این چیزی است که ما می خواهم به انجام و این چیزی است که ما باید مردم من خندید. یک نفر گفت: “شما برو اونا بچه’ ” جسیکا گفت: تیش که پیشگام ارتقاء در پست سابق به عنوان NYPD سابق تکنولوژی ارشد.

“من فکر نمی کنم مردم فکر آن چیزی است که کار می کنند.”

پلیس شده بود تند کردن جزئیات بیشتر در مورد مسائلی که با آن مواجه شده در طول روز خود را در چرم کلاسور.

اما تیش — که در حال حاضر سران این شهرستان در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات — معتقد بودند پر زحمت مقاله روش نیاز به پرتاب چیزی بیشتر کارآمد و شروع به هل دادن برای این تکنولوژی چند سال پیش.

“یکی از peeves حیوان خانگی من است دیدن این همه فرآیندهای ناکارآمد در اداره پلیس به این معنی فرآیندهای است که می تواند بهتر با استفاده از تکنولوژی” تیش گفت. “برای من یکی از مهمترین و آشکار شد و فعالیت ورود به سیستم.”

“تصور کنید که چگونه بسیاری از فعالیت سیاهههای مربوط ماموران با استفاده از هر سال,” او گفت: از NYPD را حدود 36,000 اعضای. “پس از ورود به سیستم فعالیت برای من برای یک مدت زمان بسیار طولانی یکی از جذاب ترین نامزدها برای نوسازی. برای من مثل این بود که جام مقدس.”

تیش می گوید: او در ابتدا دریافت پوش بک از کسانی که در اطراف او در NYPD ستاد در 1 پلیس پلازا زمانی که او پیشنهاد دیجیتال, ورود به سیستم.

اما برنج گرم به این ایده که آنها متوجه آن خواهد آن را آسان تر برای تطابق با دولت جدید کشف قانون که نیاز به وکلای منطقه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات دقیق در مورد جرائم با وکلای دفاع ظرف 15 روز.

همچنین به کارفرمایان یک راه برای دیدن دقیقا همان چیزی است پلیس در حال انجام و لینک با پلیس جداگانه 911 برنامه در افسران گوشی های.

گروه شروع به رول کردن e-log شهرستان گسترده در اوایل ژانویه پس از آزمون اجرا می شود در چند حوزه است و در حال حاضر در هر پلیس اداره صادر شده تلفن.

“از امروز هر کس قرار است به استفاده از فعالیت دیجیتال, ورود به سیستم” تیش گفت. “کاغذ کتاب های دیگر خواهد شد مجاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>