NYPD مسائل جدید سخت سیاست رسانه های اجتماعی به عنوان آن بررسی نشت

NYPD جدید صادر شده دقیق سیاست رسانه های اجتماعی برای افسران خود را — به عنوان بالا برنج در تلاش برای tamp پایین نشت و امور داخلی پروب اتحادیه سر اغلب متضاد آنلاین شعارهای پست یاد کرده است.

سیاست جدید که صادر شد در فوریه. 12 می گوید ماموران به ارسال هر گونه اطلاعات در مورد آنها را از این کار که نشده است ساخته شده — مانند عکس یا فیلم از صحنه های جرم و جنایت.

در ماه دسامبر NYPD subpoenaed توییتر اطلاعات از پست پلیس رئیس دفتر تینا مور حساب به عنوان بخشی از تحقیقات داخلی خود را به یک صحنه جرم عکس مور ارسال شده در اکتبر 2019.

اخبار حقوقی عمل آمد و یک هفته پس از NYPD تغییر یکی دیگر از گشت راهنمای سیاست سرکوب در عکس ها و فیلم های به اشتراک گذاشته شده با مطبوعات — که منجر به تعلیق یک جفت پلیس که دیده و ویدئوها از دراماتیک تیراندازی در داخل یک برانکس ایستگاه پلیس در فوریه. 9.

سیاست روش شماره 203-32 همچنین به نظر می رسد به این بخش اضافه شده برخی از راه گریز پس از اتحادیه روسای جمهور اگر آنها را انتخاب کنید.

سران NYPD اتحادیه در طول تاریخ داده شده کمی بیشتر طناب به صحبت کردن در رسانه ها به فشار سیاست های خود را در دستور کار — اما یکی از رهبر های اخیر اعلام جنگ با شهردار, بیل د Blasio توجه کردم از امور داخلی اداره است.

اد Mullins این Sergeants خیرخواه انجمن رئیس جمهور و شدید دشمن از شهردار مواجه است داخلی پروب بر اینکه توییت خود و یا دیگر بمب افکن اظهارات نقض بخش سیاست.

به منظور اخیر می گوید افسران نباید از شرکت در هر گونه “دستکاری discourteous یا بی احترامی اظهارات, در هر صورت, در مورد فرد دیگری قومیت و نژاد و مذهب و جنسیت و هویت جنسی/بیان گرایش جنسی و/یا ناتوانی است.”

“اعضای سرویس یادآوری می شود که آنها به شدت پاسخگو برای انجام آنها در همه زمان ها در داخل و یا خارج از شهر نیویورک, آیا روشن یا خاموش وظیفه از جمله استفاده از رسانه های اجتماعی شخصی حساب” سیاست می افزاید.

معلوم بود اگر بخش خواهد با استفاده از این برای مهار حرف از NYPD را تکرار اتحادیه که به نظر می رسد هنوز در مرحله ماه عسل با کمیسر پلیس درموت شیا.

سلف خود جیمز اونیل نبود به عنوان خوش شانس.

اونیل بود که اغلب هدف انتقادات از شهر بزرگترین اتحادیه پلیس, پلیس خیرخواه انجمن و SBA.

واضح محدودیت از جمله به تماس با شاهدان متهمان وکیل یا افراد زیر سن قانونی آنها با تعامل به عنوان یک پلیس نیز گذاشته برای اعضای.

علاوه بر این پلیس نمی تواند با استفاده از هر چیزی در خود دسته که شناسایی کار خود و یا جزئیات مانند “@nypd_johndoe, @53pct_janedeo” و منع پلیس از ارسال هر عکس با تایید قبل از خود و یا دیگران در نیروی پلیس و یا با ID خود را تکه یا مدالها سند می خواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر