NYPD مسائل سیاست در نرم افزار تشخیص چهره پس از نزدیک به یک دهه از استفاده از

NYPD صادر کرده و در آن برای اولین بار دقیق سیاست های عمومی در مورد نحوه پلیس با استفاده از تشخیص چهره برای مبارزه با جرم و جنایت در سیب بزرگ — بعد از استفاده از بحث تکنولوژی برای نزدیک به یک دهه.

“این خدمتى به خارج وجود دارد و داستان ما به اطلاع رسانی برای اطلاع رسانی و کاملا رک و پوست کنده, قانونگذاران, که این است که چگونه ما استفاده از این تکنولوژی” کمیسر پلیس درموت شیا گفت: پست پنج شنبه.

این بخش در آغوش tech — ایجاد اختصاصی خود را ارضا روی صورت شناسایی بخش کارکنان با نزدیک به یک دوجین پلیس — پس آن را شنود گذاشته از ابزار دیجیتال برای پلیس در سال 2011.

Pro-پلیس کارشناسان را به بوق و کرنا کردن چهره-نرم افزار اسکن به عنوان یک مزیت برای اجرای قانون با برخی از بالا اخیر-مشخصات موفقیت.

NYPD واحد شناسایی رمز و راز مرد در ماه اوت گذشته که ترس و وحشت straphangers با یک جفت برنج انعکاس یک سال 2016 حمله تروریستی توسط چلسی بمب افکن احمد Rahami. فقط هفته قبل از پلیس کمک به پیگیری کردن یک مرد که به اتهام تلاش برای تجاوز به یک زن در چاقو نقطه در عرض 24 ساعت با استفاده از تکنولوژی.

اما NYPD جدید-سن ابزار مواجه شده است و واکنش از طرفداران حفظ حریم خصوصی بیش از عدم جامع سیاست های عمومی — و یک پیشنهاد ایالت بان کی مون پس از چند ده پلیس شد و گفت: باید با استفاده از بحث های شخص ثالث صورت-نرم افزار تشخیص خصوصی خود را در گوشی های.

شیا گفت: اکثر مسائل مربوط به حریم خصوصی بنیادی از تصورات غلط در مورد واحد — و او معتقد جدید سیاست های عمومی خواهد شد و آدرس آن.

“من فکر می کنم ما باید همیشه تعادل عمومی نگرانی های حریم خصوصی با چگونه ما استفاده از فن آوری و من فکر می کنم که سالم بحث” شیا گفت.

“از اداره پلیس شهر نیویورک نیاز به ابزار موثر برای حفظ مردم امن” کمیسر اضافه شده است. “من فکر می کنم آن را بدیهی است که به عنوان کسب و کار خصوصی شهروندان استخدام استفاده از دوربین های بیشتر و بیشتر… این منطقی منجر به سوال بعدی: چه می خواهید انجام دهید با این تصاویر هنگامی که شما انجام بازیابی کسی ارتکاب جرم است؟”

جدید جزئیات سیاست یک گام به گام روند چگونه FIS محققان سند و به دست آوردن یک عکس یا ویدئو شواهد جستجو برای مطابقت با اجرای یک چک پس زمینه در پتانسیل آمار و ارسال به صورت همکار و استاد راهنما بررسی است.

سیاست نیز اشاره می کند که NYPD به اداره اطلاعات با استفاده از فن آوری است که قبلا گزارش شده و موظف است توسط همان سیاست است.

“در صورت به رسمیت شناختن روند کند خود به خود ایجاد علت احتمالی بازداشت و یا به دست آوردن یک حکم جستجو اما ممکن است تولید تحقیقی آگهی از طریق ترکیبی از خودکار های بیومتریک مقایسه انسان و تجزیه و تحلیل” سیاست خواند.

تدابیر جدید نیز منع استفاده از هر گونه جستجوها در برابر آسیب های پایگاه داده از تصاویر مگر اینکه مورد تایید “در یک مورد خاص برای یک articulable دلیل” توسط رئیس کارآگاه معاون کمیسر یا هوش و مبارزه با تروریسم.

NYPD قبلا گذشت با استفاده از بحث Clearview AI که خراشیده میلیون ها نفر از عکس ها از رسانه های اجتماعی بیش از نگرانی های امنیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>