NYPD ستوان زخمی که یک فرد مسلح به ضرب گلوله یک برانکس ایستگاه های خانه منتشر شد و از بیمارستان در روز دوشنبه به سلامتی از جمعیت کثیری از هموطنان خود را بهترین.

سرهنگ خوزه Gautreaux راه می رفت از لینکلن بیمارستان مدت کوتاهی پس از ظهر بازوی چپ خود را در یک رسن اما بازوی راست او مطرح شده بالا به فلش پیروز thumbs-up به دریا بیش از 100 کف پلیس.

خود را به سلامتی مخلوط با گونه های از NYPD گروه نی انبان به عنوان Gautreaux راه می رفت و زیر نور خورشید در کنار بستگان حمل بادکنک و هدایای.

پوشیدن یک کفش NYPD قنتد, ژاکت, Gautreaux راه می رفت به انتظار ماشین توقف به اشتراک گذاشتن در آغوش گرفتن و دست دادن با کمیساریای درموت شیا.

Gautreaux که حدود 15 سال در این کار گرفتار یک گلوله در خود فوقانی بازوی چپ زمانی که رابرت ویلیامز گفته باز آتش در داخل 41 حوزه ایستگاه-خانه در لنگوود خیابان در اطراف ساعت 8 صبح یکشنبه, پلیس گفت:.

زخمی ستوان بازگشت, آتش, اما ویلیامز 45 گفته خود را ادامه داد مجموعه, توقف و تسلیم شدن تنها زمانی که او می خواهم شلیک هر گلوله در 9mm SIG Sauer, به گفته پلیس.

که یورش آمد کمتر از 12 ساعت پس از ویلیامز گفته کمین دو پلیس نشسته در داخل مشخص NYPD ون نه چندان دور از ایستگاه-خانه, مقامات گفت.

NYPD Lt. Jose Gautreaux is discharged from Lincoln Hospital in The Bronx
NYPD سرهنگ خوزه Gautreaux مرخص است از لینکلن بیمارستان در برانکس.گرگوری P. انبه

ویلیامز — شرح داده شده توسط مقامات به عنوان یک “حرفه ای جنایی” در آزادی مشروط پس از یک سال 2002 اقدام به قتل محکومیت — گفته اخراج به ون چرا افسر پل Stroffolino در چانه و گردن با توجه به پلیس.

مثل حلزون حرکت کردن تقریبا زده Stroffolino را شریان کاروتید اما به جای او فرار با تنها جراحات جزئی و منتشر شد از لینکلن بیمارستان روز یکشنبه به یک محرک مانند دریافت Gautreaux است.

ویلیامز بود ضربه اواخر روز شنبه با اتهام از جمله اقدام به قتل است و انتظار تفهیم اتهام در برانکس دادگاه جنایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de