NYPD آماده هفته گذشته برای coronavirus را آلوده اعضای آن

NYPD آماده برای coronavirus را آلوده و اعضای آن از اوایل هفته گذشته با توجه به یک پاسخ دقیق پروتکل های ساخته شده توسط این بخش پزشكي به دست آمده و توسط پست.

بخش صادر شده روش جدید برای بیمار میز استاد راهنما چگونه آنها باید پاسخ دهند به پلیس اگر آنها گزارش آنفولانزا مانند علائم سفر به COVID-19 دامنگیر کشور شده اند و یا در تماس با هر کسی است.

یک صفحه نمودار جریان بخشنامه به دست آمده توسط پست تصحیح شد در مارس 9.

جدید ارشاد صادر شد در سطح شیب دار تا به این شهر شدید در واکنش به شیوع کروناویروس در نیویورک است.

همانطور که از صبح روز دوشنبه, NYPD حمل و نقل رئیس دفتر ادوارد Delatorre تایید شد به این ویروس و ایمنی مدرسه عامل در یک کوئینز مدرسه ابتدایی پذیرفته شده بود به بیمارستان با علائم با توجه به منابع.

معاون کمیسر روابط کارکنان Robert L. Ganley نیز آزمایش مثبت است.

علاوه بر این, یک زن ستوان مقر پلیس قرار گرفت برای COVID-19 روز شنبه و یک پلیس در برانکس دستور داده شد به خود قرنطینه اواخر هفته گذشته است.

در روز یکشنبه یادداشت کمیسر پلیس درموت شیا گفت: ماموران اداره خواهد شد “رنج” از coronavirus قبل از همه چیز به نوبه خود در اطراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>