پلیس توقف-و-frisk شروع به پریدن کرد بیش از 22 درصد در سال گذشته — افزایش برای اولین بار تحت شهردار, بیل د Blasio و بالاترین تعداد توقف پس از 2015 یک گزارش جدید می گوید.

داده های جدید منتشر شده در جمعه توسط NYPD, نشان می دهد بحث متوقف می شود و شروع به پریدن کرد و در سال 2019 به 13,459 تا از 11,008 سال قبل.

NYPD نسبت به افزایش به پلیس درستی گزارش متوقف می شود با توجه به بهبود آموزش در “منطقه بسیار پیچیده از قانون است.”

“بعید است به یک افزایش واقعی در متوقف می شود اما نه دقیق تر و کامل گزارش” یک NYPD سخنگوی گفت.

تعداد به مراتب کمتر از حدود 700,000 متوقف در ارتفاع توقف-و-frisk برنامه تحت مایکل بلومبرگ شهردار. حقوق مدنی گروه به نام داده های جدید “یک روند نگران کننده” تحت تازگی منصوب کمیسیون درموت شیا — اما NYPD شد unfazed.

در 2019, دستگیری ساخته شد در حدود یکی از هر سه متوقف می شود — با فقره, سرقت, petit larceny, جنایی در اختیار داشتن سلاح و حمله حسابداری برای اکثریت اتهامات عنوان شده علیه داده ها را نشان می دهد.

پلیس حدود 1200 سلاح — از جمله 415 سلاح گرم در بیش از 9 درصد متوقف می شود بر اساس این گزارش.

پلیس طوقه 14 نفر در اتهام قتل در سال گذشته داده ها را نشان می دهد.

سیاه و سفید و یا هیسپانیک مردم اختصاص 88 درصد از مردم متوقف شد و در سال گذشته با توجه به داده ها.

شرق نیویورک وارد شده ترین متوقف می شود از هر حوزه ضبط 495 توقف-و-frisk حوادث — اما 75 حوزه بازداشت رای بود و نیمی از سراسر شهر بود به طور متوسط. کمتر از 16 درصد از پلیس متوقف و frisks در این حوزه را به همراه داشت بازداشت.

فدرال نظارت بر نظارت بر NYPD استفاده از پلیس عمل قبلا dinged پلیس برای درستی ضبط متوقف می شود.

مخالفان این عمل که به چالش سیاست تبعیض آمیز نبود اطمینان توسط گروه پاسخ.

“این یک روند نگران کننده در آغاز کمیسر درموت شیا تصدی اما تعجب آور نیست که او یک قهرمان بی اعتبار پنجره شکسته پلیس گفت:” کوری استوتون از کمک حقوقی جامعه است.

“این اطلاعات تایید می کند آنچه که ما از مشتریان ما به صورت روزانه — با وجود احکام دادگاه که شهر را به شیوه های غیر قانونی مهاجم توقف-و-frisk ساخته شده باز گشت در شهر نیویورک است.”

کریس دونن حقوقی مدیر نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی به نام شماره جدید “نگران کننده است.”

اما دان افزود: “ما نگرانی بزرگتر این است که تعداد زیادی از متوقف می شود به سادگی در حال گزارش نشده توسط افسران. در حقیقت ده ها هزار نفر بیشتر نیویورکی ممکن است قربانیان توقف-و-frisk از این آمار و ارقام نشان می دهد.”

این افزایش در سال گذشته بود و هنوز گریه به دور از اوج صدها نفر از هزاران نفر یک سال تحت سابق بلومبرگ که عذرخواهی برای دولت خود با استفاده از این تاکتیک آن را “سیاست غلط” سال گذشته به عنوان او آماده برای ورود به دموکرات انتخابات ریاست جمهوری.

ستیز پلیس تاکتیک بود و یک بخش کلیدی از بلومبرگ دولت. این سیاست شد و در نهایت به چالش کشیده در طرح دعوی در دادگاه فدرال — فلوید v. شهر نیویورک به پایان رسید که با یک قاضی حکم عمل مورد استفاده قرار گرفت در یک “خلاف قانون اساسی” به شیوه ای به دلیل آن را به “غیر مستقیم دهها.”

دفتر شهردار است که تبلیغ آن کاهش قابل توجه در این تمرین بیش از ده بلزیو تصدی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de