NYPD آمار نشان می دهد قابل توجه پرش در جرم و جنایت تا کنون این سال

جرائم جدی مشخصی نزدیک به 20 درصد بیش از دو ماه از این سال در مقایسه با سال 2019 با توجه به NYPD آمار دوشنبه منتشر شد.

آمار نشان می دهد هشدار دهنده 35 درصد پرش در سرقت سراسر شهر بود به 2,499 این سال از 1,853 در سال 2019 و 64 درصد جهش در grand theft auto. فوریه دومین ماه متوالی با افزایش پنج از هفت جدی ترین جرائم ردیابی توسط گروه.

تیراندازی که در آن حداقل یک نفر مجروح شد نیز در حال افزایش تا 19 درصد بیش از دو ماه از سال پس از نزدیک به 30 درصد پرش در ماه ژانویه بیش از سال گذشته است.

همچنین تا شد منازل به قصد سرقت با بیش از 21 درصد و بزرگ larcenies با بیش از 16 درصد است.

در سمت به علاوه پنج بخش نیویورک را ببینید یک قطره در قتل و تجاوز به عنف موارد برای دومین ماه متوالی با 45 قتل گزارش شده تا کنون در سال 2020 در مقایسه با 54 بیش از مدت مشابه در سال گذشته — نزدیک به 17 درصد کاهش دهد.

تجاوز کاهش یافته و از 296 به 257 13 درصد شیب بیش 2019.

NYPD برنج در ماه گذشته سرزنش ژانویه جرم سنبله در بخش های بزرگ در دولت جدید بحث برانگیز وثیقه اصلاحات قانون که به اثر رفت در روز سال نو.

قانون منع قضات از تعیین وثیقه برای بسیاری از جنحه و برخی بدون خشونت و جنایت است که پلیس گفت: آزاد حرفه ای جنایتکاران به اعتصاب دوباره.

“ما می دانیم این است که” یک منبع پلیس گفت: پست دوشنبه. “این است که از غیر فعال پلیس و جدید وثيقه اصلاحات. این بچه ها به طور مداوم گرفتن و دوباره مجرم بدون هیچ عواقب یا پیامدهای اعمال خود.”

ارزیابی بود سرزنش توسط دو شهر councilmen ماه گذشته که متهم به مقامات پلیس از ایجاد “false روایت” مورد وثیقه اصلاحات قانون است.

با توجه به آمار روز دوشنبه منتشر نیویورک بهترین را به بازداشت های بیشتر در این سال از طریق پایان ماه فوریه با 7,242 رکود برای جرائم جدی 11 درصد افزایش بیش از سال گذشته 6,517.

یکی انحراف شد, تجاوز به عنف, دستگیری که غوطه ور در 32 درصد از 172 به 117 تا کنون در سال 2020 است.

دو ماه از سال نیز شاهد جهش در جزئی جنایات NYPD آمار نشان می دهد — از جمله نزدیک به 19 درصد افزایش در جرم دزدی و 6 درصد افزایش بزه حمله به موارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im