NYPD دور ماندن از صدور اجتماعی فاصله احضار

آنها را دیدم و گفتم — فقط به تماشای پلیس انجام بعدی به هیچ چیز.

نیویورکی به نام 311 با نزدیک به 4,300 به شکایات مردم نه اجتماعی-فاصله — اما NYPD صادر کرده است کمتر از ده احضار و فقط سه, دستگیری, شهرستان داده ها را نشان می دهد.

بچه-دستکش پاسخ داد که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio باقی جهان جدا در واقعیت های اجتماعی-فاصله در اپل بزرگ است.

“رک و پوست کنده, شده است وجود دارد laxness اجتماعی-فاصله به خصوص در طول این آخر هفته گذشته” کومو گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی به عنوان او تمدید خاموش شدن غیر ضروری کسب و کار از طریق مارس 29 و دو برابر جریمه به $1,000.

Gotham را 311 سیستم دریافت 4,270 تماس در مورد جمعیت و گردهمایی های بین مارس 28 مارس 5, اما NYPD صادر شده فقط 21 بلیط — در 500 دلار هر — و سه بازداشت اجتماعی-فاصله نقض در طول همان دوره است.

به طور کلی این بخش کاهش یافته و چکش با لاشی 30 احضار و پنج رکود از مارس 17 از طریق آوریل 6 بخش گفت.

یک مشخصه irked کومو رفت و به عنوان بهار آب و وسوسه cooped تا نیویورک از خود و تحمیل انزوا در خطر از خود و همسایگان خود است.

“اگر شما را آلوده و [یا] شما آلوده شخص دیگری [یا] شما را به اتاق اورژانس شما قرار داده یک بار بر روی همه انواع از افراد دیگر که شما نمی دانید و که رک و پوست شما لازم نیست که حق به بار خود را با بی مسئولیتی” او گفت:.

Hizzoner اما رنگ یک عکس بسیار متفاوت.

“ما نمی بینیم عمده انطباق مشکل او گفت:” در یک نشست خبری در بروکلین نیروی دریایی حیاط. “ما باید کار بیشتری برای انجام, اما ما در حال گرفتن نتایج ما نیاز داریم.”

یک مسئله که در آن رهبران دو کشور توافق کردند, اما, بود مشکل مطرح شده توسط مجالس ترحیم در Hasidic یهودی قلمرویی از بروکلین و راکلند که در ادامه به بسته صدها نفر به محله های تنگ.

“آنها خطرناک است” گفت: de Blasio از تجمعات تعهد که NYPD خواهد “شکستن آنها را فورا” هر چند که موفق به انجام این کار تا کنون.

کومو اذعان به اهمیت خدمات به “عزادار” اما گفت که آنها به مخاطره می اندازد بهداشت عمومی.

“در حال حاضر زمان برای رفتن به یک مراسم تشییع جنازه با 200 نفر” او گفت:. “آن را در مورد زندگی خود را; شما لازم نیست که حق به خطر زندگی شخص دیگری.”

این بیماری همه گیر را فشار بر روی شهر نیویورک ایمنی عمومی سازمان های بزرگ و حتی بیشتر آشکار دوشنبه به عنوان منابع گفته پست که NYPD است عجله تازه 911 اپراتورها به خدمات است که منتقدان می گویند می تواند جدی نگرانی های ایمنی.

این بخش کاهش آموزشی برای 88 اپراتورهای جدید از 65 روز به 30 محلی 1549 اتحادیه به نمایندگی از 1500 اپراتورها و dispatchers گفت.

بیست و چهار 911 کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus 33 دیگران خود قرنطینه در خانه در انتظار نتایج و خدمات همچنان به زمینه تاریخی دوره تماس اتحادیه خبر داد.

اما پایین تر از استانداردهای ایجاد یک “وضعیت خطرناک” گفت: معاون رئیس جمهور اتحادیه آلبا Roper.

“اگر کارگران اشتباهات را با کد, مردم می میرند” اضافه شده دیرین 911 اپراتور و مربی.

“ما ارتباطات بخش است که اطمینان حاصل کرد که تمام پرسنل در هر تور, هر روز — مجهز به آموزش مناسب و به ما اعتماد به نفس آنها باقی می ماند و قادر به به طور موثر رسیدگی و اعزام تماس” گفت: یک NYPD سخنگوی.

گزارش اضافی توسط کارل Campanile, تینا مور و برنادت هوگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>