NYPD پلیس بالا نا مشخص ” نادرست روایات در مورد خطرات ناشی از وثیقه اصلاحات شورای شهر هشدار

شهرستان قانونگذاران در حال پاره NYPD بالا پلیس برای ایجاد “false روایات” که اتصال افزایش جرم و جنایت در اپل بزرگ برای عدالت کیفری اصلاحات در آلبانی.

Councilmen داناون ریچاردز و روری Lancman, با ارسال نامه ای به کمیسر پلیس درموت شیا پنج شنبه خواستار او را به پشت خود ادعا می کنند که تغییرات به قید وثیقه قوانین را ناشی از یک چشم انداز مثبت در اکثر جنایات.

“به سادگی با قرار دادن شماره های خود را اضافه نکنید تا” در این نامه آمده “و عمومی و سیاستگذاران بیمار هستند-خدمت کاذب روایت است که مانع مشروع گفتگو در مورد بهبود وثیقه اصلاحات قانون است.”

در حالی که آمار رسمی از CompStat — شهر برنامه برای ردیابی داده های جرم و جنایت نشان می دهد وجود دارد 1,222 بیشتر عمده جرایم در ماه ژانویه سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 به NYPD تنها می تواند نقطه به نقطه 84 چنین جنایاتی از 1,222 که گفته می شود مرتکب شده توسط افراد منتشر شد بدون وثیقه که ماه نامه اشاره می کند.

“جرم و اطلاعات و ارقام منتشر شده توسط NYPD خود را نشان می دهد هیچ گونه همبستگی و ما تعجب که آیا وجود دارد هر یک از دیگر اطلاعات منتشر نشده شما با اتکا به نتیجه گیری کرد که جرم و جنایت در حال افزایش است به دلیل وثیقه اصلاحات قانون” در این نامه آمده. “اگر نه ما از شما به عموم برداشت و نظرات خود را.”

یک شنبه جرم توجیهی روغن هسته انگور ایستاده بود با اظهارات او در ماه ژانویه که به قید وثیقه اصلاحات منجر به جرم خوشه.

“اگر شما اجازه بدهید از افراد که ارتکاب بسیاری از جرایم که دقت پلیس در جهت معکوس و ما شاهد اثرات بسیار سریع و است که چرا ما آنقدر نگران” شیا گفت: در ماه ژانویه است.

این نامه در ادامه می گویند اخیر جرم و جنایت افزایش است “غیر قابل قبول” اما ادعا میکند “واضح است که چیزی غیر از وثیقه اصلاحات ناشی از ژانویه ما جرم اعداد به سنبله.”

این councilmen همچنین اشاره می کنند که حتی بدون قوانین جدید مجرمان آزاد شده اند بدون وثیقه و یا می تواند ارسال کرده اند به قید وثیقه.

NYPD متهم شده است در گذشته از هدفمند تنزیل رتبه و جنایات خود را به CompStat اعداد پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر