NYPD اتحادیه پشت کردن طرح به اجازه بیمار افسران کار از خانه در میان coronavirus

ساعت پس از سرودن یک یادداشت گفت NYPD افسران با شرایط اساسی خواهد بود قادر به کار از خانه Lieutenants خیرخواه ارتباط معکوس و البته اخراج یکی دیگر از بخشنامه اعلام کرد که این یادداشت شد “نوشته شده در عجله و شامل یک خطا.”

“ایمیل ما به تازگی فرستاده در مورد اعضای موجود شرایط پزشکی که می تواند قابل ملاحظه ای تشدید اگر فرد قرارداد COVID-19 ویروس بالقوه که مجاز به کار از خانه در نوشته شده بود با عجله و شامل یک خطا” LOOSE balls & attachments جمهور لو Turco نوشت.

اتحادیه اولیه ایمیل فرستاده شد ساعت پس از کمیسر پلیس درموت شیا اعلام کرد که کارآگاه Cedric دیکسون یک زن 48 ساله جانباز از 32 حوزه در هارلم مرده بود از عوارض ناشی از این ویروس, او اولین افسر پلیس به مرگ در این بیماری همه گیر.

“این COVID-19 ویروس نشان داده شده است به یک متفاوت تاثیر بر سلامت کسانی که قرارداد این ویروس و باید زمینه ای شرایط پزشکی مانند بیماری های قلبی و دیابت و بیماری های ریه” اولیه LOOSE balls & attachments یادداشت می خواند. “به عنوان یک نتیجه, بخش کارگردانی کرده است که همه اعضای این سرویس با این زمینه شرایط پزشکی مجاز به کار از خانه تا زمانی که بحران فروکش.”

پس از LBA اولیه یادداشت NYPD را تکذیب کرد که کار از کار خانه سفارش در محل— اما گفت که آنها “در حال توسعه” قوانین جدید.

“NYPD تعیین نشده است و کار از خانه سیاست در این زمان. ما در حال توسعه یک سیاست است. و ما باید یک فرایند به درخواست ‘اقامت معقول’ برای انواع شرایط” سخنگوی گفت.

دیکسون مرگ مشخص سوم NYPD کارمند به مرگ پس از ابتلا به ویروس, زیر اداری مشاور در برانکس و یک پاک کن در 1 پلیس پلازا که هر دو شکست در پنج شنبه.

بیش از 500 NYPD اولین پاسخ دهندگان در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس با بیش از 11 درصد از نیویورک بهترین تماس در بیمار — تقریبا چهار برابر تعداد معمول, مقامات گفت.

در روز شنبه بیش از 50 پلیس بودند بیمار در 46 حوزه به تنهایی منابع اجرای قانون گفت.

“برای پاسخ اول شما فقط نمی اغلب فرصت برای منزوی کردن. شما برو به خطر” شیا گفت: در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net