NYPD اتحادیه رهبر اد Mullins تحت بررسی برای اعلام ” جنگ ” در د Blasio, منابع می گویند

صریح رئیس NYPD sergeants اتحادیه تحت تحقیقات داخلی برای تویت اعلام “جنگ” علیه شهردار, بیل د Blasio, که در هفته گذشته گفت: “باید وجود داشته باشد عواقب این نوع از گفتار” منابع گفت: پست در روز جمعه.

این کاوشگر از Sergeants خیرخواه انجمن رئیس جمهور اد Mullins خود را به شرح زیر سوال توسط امور داخلی اداره برای علنا تصریح می کند که Barnard دانشجوی سال اول دانشگاه تسا رشته بود به ضرب حمله کردند در پارک Morningside سال گذشته پس از رفتن وجود دارد برای خرید گلدان منابع گفته شده است.

که کباب در اوایل ژانویه, پس از د Blasio لعنتی Mullins سخنان را به عنوان “بی عاطفه” و “بدتر است.”

“ما نمی shame قربانیان در این شهر” د Blasio توییتی در دسامبر. 15.

Mullins مکرر و سخت منتقد شهردار ramped تا شعارهای on Feb. 9 پس از زخمی شدن دو پلیس در جداگانه تیراندازی در برانکس بیش از یک دوره 12 ساعته.

“شهردار DeBlasio اعضای NYPD هستند اعلام جنگ بر شما! ما احترام نمی گذارند شما نیست با ما دیدار در بیمارستان” Mullins توییتی.

“شما به فروش می رسد NYPD به موجودات ناپسندیده 1% که نفرت پلیس اما به شما رای می دهند. پلیس NYPD شده است قتل به خاطر شما. این است که بیش از بازی!”

روز بعد de Blasio در پاسخ گفتن به خبرنگاران گفت که “این غم وقتی کسی احساس می کند آنها را می توان آشکارا تفرقه و دور با آن.”

“من فکر می کنم باید وجود داشته باشد عواقب این نوع از گفتار” Hizzoner اضافه شده است.

IAB بررسی Mullins, اولین گزارش Gothamist را پوشش هر دو صدای جیر جیر خود را در برابر شهردار و هر گونه التهابی اظهارات که ممکن است نقض NYPD مقررات.

“کاوشگر را در Mullins’ تاریخچه راش سخنان برای تعیین اگر آنها در تضاد با تعهد خود را به امنیت عمومی به عنوان یک سوگند افسر” یک منبع گفت.

NYPD گشت راهنمای جزئیات دو دوجین از انواع ممنوع “عمومی تماس” شامل دسته گسترده ای از “درگیر شدن در رفتار مخاطره اندازد به منظور بهره وری و یا نظم و انضباط از بخش” و شهر کد های اداری نیز می دهد کمیسر پلیس درموت شیا قدرت به مجازات پلیس برای “رفتار ناخوشایند یک افسر.”

مجازات می تواند طیف وسیعی از توبیخ و به شلیک اما تنها پس از محکومیت در یک دپارتمان محاکمه.

تحت SBA قانون اساسی تنها فعال NYPD sergeants می تواند نامزد ریاست جمهوری اما قوانین را بگو چه اتفاقی می افتد اگر اتحادیه به رئیس جمهور از کار اخراج می شود میان مدت.

در ماه اوت پست منحصرا نشان داد که Mullins ارسال SBA اعضای یک ایمیل حاوی 15 دقیقه تصویری از یک پلیس تیراندازی در لس آنجلس با آشکارا نژادپرستانه روایت.

“توجه به هر کلمه. شما شنیدن آنچه که می رود از طریق ذهن واقعی پلیس هر روز در کار” Mullins نوشت.

Mullins بعد عذرخواهی کرد برای به اشتراک گذاری ویدئو و گفت که او آن را از یک بازنشسته گروهبان او به عنوان “بسیار خوب” است و او نمی گوش دادن به صوتی قبل از به اشتراک گذاری آن.

در طول IAB سوال از Mullins در ژانویه او خواسته شد که در آن او اطلاعات خود در مورد اینکه چرا رشته های رفت و به Morningside پارک در شب او کشته شد, یک منبع آشنا با این موضوع گفت.

Mullins که احضار شد به یک پلیس پلازا با دو عضو دیگر از SBA اجرایی هیئت مدیره پاسخ داد که او شده است می خواهم یک پلیس 38 سال و “حدس زده آن” این منبع گفت.

خواسته به اظهار نظر در این تحقیقات از Mullins, شهرداری سخنگوی Freddi گلدشتاین گفت: “اد Mullins قرار است به یک رهبر در این شهرستان است. از آن زمان او مانند آن عمل می کنند. نظرات خود را به وضوح نامناسب و او باید پاسخگو باشند.”

Mullins کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im