NYPD بیوه اهدا coronavirus-مبارزه با تامین به اواخر شوهر و حوزه

در میان نیویورک coronavirus بحران بیوه یک کشته NYPD افسر دادن به شوهر مرحوم او را به حوزه.

جزیره پرنس ادوارد “Sanny” Xia چن — که شوهر Det. Wenjian Liu ترور شد در حین انجام وظیفه در چهارشنبه اهدا بیش از 3000 ماسک صورت و 325 mg جعبه ضد عفونی کننده دست خود را به مرکز شهر بروکلین حوزه.

چن 37 و لیو, 32, تا به حال تنها ازدواج کرده و سه ماه زمانی که او و شریک زندگی خود را در 84 حوزه رافائل راموس, 40, شد, شدند, ضرب کمین در تیم ملی مشخص شده خودرو توسط پلیس-نفرت Ismaaiyl Brinsley پنج روز قبل از کریسمس 2014.

“من فکر کردن در مورد شوهرم حوزه چگونه من آنها را دوست دارم پس” چن گفت: ارسال کمک مالی است. “کار آنها این است که ما را امن نگه دارید بنابراین ما می خواهید برای انجام کاری به امن نگه داشتن آنها را به عنوان به خوبی.”

برخی از مقدار مورد نیاز تجهیزات خریداری شده توسط بنیاد چن راه اندازی در نام شوهر و بقیه جمع آوری شد از Brooklynites و محلی businessowners که او نیز می خواست به قرض دادن یک دست.

“عرضه است بنابراین کمبود بنابراین من سعی کنید برای انجام بهترین من برای افسران” چن گفت. “هنگامی که آنها به خانه آنها امن نیست و برای انتقال هر گونه ویروس به عزیزان خود.”

Det. WenJian Liu Foundation coronavirus masks
ویلیام فررینگتن

بسته شد و به ایستگاه تحویل خانه در بعد از ظهر چهارشنبه توسط یک تیم از کارآگاه WenJian لیو بنیاد از جمله معاون رئیس جمهور جان والس بازنشسته NYPD رئیس.

“84 حوزه همواره در Sanny قلب” والس گفت. “او می داند که اداره پلیس نیست و باید منابع کافی بنابراین او تصمیم گرفت برای کمک به این حوزه.”

“پلیس می دانم که آنها رو به انجام کار خود را بدون توجه به آنچه, اما من فکر می کنم آنها خواهید آن را انجام دهید خیلی بهتر از دانستن است که آنها در حال محافظت” والس اضافه شده است. “با پوشیدن ماسک و دستکش را به آنها می دهد احساس امنیت.”

بیش از 3000 افسران در حال از بیمار به عنوان coronavirus گسترش در سراسر NYPD.

Det. WenJian Liu Foundation coronavirus masks
ویلیام فررینگتن

حداقل 236 پلیس باید آزمایش مثبت برای COVID-19, از جمله یکی در 1st حوزه منابع گفته اند در این پست. در روزهای اخیر یکی دیگر از 31 پلیس اختصاص داده شده به این حوزه را به نام بیمار, حسابداری برای 17 درصد از فرماندهی نیروی انسانی را.

“ما می خواهیم به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به در طول یک زمان دشوار است. ما فوق العاده ثروتمند توسط ما سعی به کمک کردن تا آنجا که ما می گفت:” کارستن یه, یکی از دوستان چن که کمک ارائه لوازم چهارشنبه و گفت که او “دل شکسته” زمانی که او شنیده ام در مورد 1st حوزه.

Cpt. ملودی رابینسون 84 حوزه را اجرایی گفت: ایستگاه خانه بود “بسیار سپاسگزار” برای کمک به.

“هنگامی که من شنیده ام که WenJian لیو پایه و اساس بود و در اینجا ارائه منابع من فقط به حال برای رفتن از آنها تشکر می کنم. این بدان معنی است که جهان به ما” رابینسون گفت. “او به این فداکاری و هر چیزی که به افتخار او یک معامله بزرگ را به 84.”

“افسران ما هستند که در هر روز ترک خانواده خود را در خانه و خطر جان خود را,” او اضافه شده است. “هر گونه حمایت ما کمک بزرگی است و ما واقعا برای آن سپاسگزار است.”

والس تخمین زده است که منابع را حدود دو هفته گذشته.

چن نبود قادر به تحویل خودش را به عنوان او خود quarantining در خانه با کودک نو پا دختر آنجلینا بود که به طور معجزه آسایی تصور سه سال پس از لیو قتل با استفاده از خود را حفظ ،

او تا به حال برای رفتن به انزوا پس از حضور در یک رویداد حدود 10 روز پیش که کسی بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

در خانه او جمع است ماندن سرگرم لابرادور سیاه و سفید چن به تصویب رسید و پس از مرگ شوهرش به نام لیو به افتخار او.

“آنها بهترین دوستان است و آنها در اطراف” چن گفت. “آن را نگه می دارد من فرشته کوچک مشغول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>