اعضای NYPD فساد متلاشیکننده امور داخلی اداره شده است کاهش می یابد به کمی بیشتر از لوله کش ها از اواخر با واحد متمرکز متصل کردن نشت به رسانه ها گفته پلیس و منابع.

IAB در ماه های اخیر کبابی پلیس بیش از عکس ها و فیلم های مربوط به سه اخیر با مشخصات بالا تحقیقات به پایان رسید که در دست خبرنگاران انضباط افسران در دو تا از موارد منابع گفت: پست.

تلاش شده است در هزینه های جدی تر پروب منابع griped.

“هنگامی که آخرین بار بود IAB, گیر افتاد, کثیف, پلیس و دستگیری?” fumed یک خودی.

“این همه ” جوراب سفید’ bulls–t” این منبع افزود: با استفاده از اجرای قانون زبان برای جزئي یونیفرم تخلف.

در اوایل این ماه دو lawmen محروم می شدند از اسلحه های خود را و مدالها را برای نشت به مطبوعات چشمگیر, فیلم از پلیس نفرت دیوانه تیراندازی تا برانکس را در 41 حوزه ایستگاه خانه و زخمی شدن یک ستوان.

در ماه دسامبر یک عکس ساخته شده دور از یک غیر نظامی که نفوذ 71 حوزه ایستگاه خانه در بروکلین ملبس به یک افسر مراقب لباس و تلاش برای تصویب خود را به عنوان یک پلیس.

IAB سوال یک کارآگاه قابل مشاهده در پس زمینه از عکس و به طور موقت قرار داده و او را در تغییر وظیفه زمانی که او محققان گفت که او نمی دانست که جامعی تصویر منابع گفت.

“به جای نگرانی در مورد کسی که قرار دادن تصویری از, آنها باید نگران حوزه-خانه, امنیت,,” گفت: یک منبع از آن حادثه. “اما آنها نمی خواهد در مورد آن صحبت کنید.”

و بعد از عکس نشان دادن خونین پس از چهار قتل در بروکلین قمار دن بودند به دست آمده توسط پست به اداره پلیس ارشد در اکتبر IAB تلاش برای شناسایی منبع.

اما زمانی که این تلاش شکست خورده NYPD subpoenaed توییتر برای روزنامه اطلاعات خروج درخواست تنها پس از ارسال وکلا تماس بخش.

حتی اد Mullins های صریح رئیس NYPD را sergeants اتحادیه اروپا در دست بررسی است و توسط IAB در بخشی خود را برای عموم اظهارات که Barnard دانشجوی سال اول دانشگاه تسا رشته بود خرید گلدان زمانی که او بود به قتل در پارک Morningside در ماه دسامبر منابع گفته اند.

در ضمن NYPD صادر سخت جدید اجتماعی-رسانه, سیاست برای افسران خود را در اوایل این ماه تاکید بر این که افسران ارسال هر گونه اطلاعات مورد است که در حال حاضر ساخته شده از جمله تصاویر از صحنه های جرم و جنایت.

“نامناسب موارد می تواند آسیب مورد, هشدار یک مظنون [یا] بیشتر زخم یک قربانی” یک NYPD سخنگوی گفت.

گزارش اضافی توسط هارون Feis

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de