NYSE افتتاح شد coronavirus-درها به منظور تسهیل در IPO

بازار بورس نیویورک بی سر و صدا با استفاده از آن طبقه تجاری به یک شرکت عمومی در اواخر ماه گذشته — روز پس از آن بود توقیف معروف گودال به دلیل شیوع کروناویروس این پست یاد کرده است.

بزرگ هیئت مدیره در زمان یک گروه از مردم بر روی طبقه تجاری آن از ساختمان های تاریخی در 11 Wall St. در پایین منهتن در 31 مارس به منظور لیست شیکاگو RiverNorth مدیریت سرمایه های تازه تشکیل صندوق و متخصص در اوراق قرضه شهرداری ها, منابع گفت.

یک منبع نزدیک به NYSE تایید کرد که RiverNorth IPO انجام شد در طبقه تجاری و که آن را به کار گرفته با پمپ و شرایط بورس شناخته شده است, مانند زنگ زدن زنگ باز بر روی یک بالکن کاورنو ساختمان. به جای یک گروه کوچک به رعایت اجتماعی فاصله استاندارد در سراسر رویداد اگر چه معلوم نیست اگر شرکت کنندگان عینک ماسک و دستکش.

در میان تعداد فزاینده ای از پناهگاه در محل سفارشات برای جلوگیری از coronavirus را گسترش بورس در 18 مارس اعلام کرد که آن را قادر به تکمیل تمام معاملات الکترونیکی — بالا بردن سوال در مورد اینکه چرا آن جمع آوری شده مردم در ساختمان دو هفته بعد برای تکمیل یک IPO.

اضافه کردن به سردرگمی RiverNorth ذکر شده است در NYSE پایگاه داده های اخیر عرضه اولیه اوراق بهادار در وب سایت این شرکت است.

تاریخی طبقه تجاری بسته شد مارس 23 بعد از دو نفر که مشغول به کار در ساختمان آزمایش مثبت برای coronavirus. پیتر Tuchman, شناخته شده به عنوان ترین عکس NYSE معامله گر اعلام کرد و چند روز بعد در مارس 27, که او نیز در حال آزمایش مثبت است.

آن را در اطراف این زمان در مارس 26, که NYSE هشدار کمیسیون بورس و اوراق بهادار به برنامه های خود را به صورت دستی اجرا IPO خالی طبقه تجاری, اسناد و مدارک نشان می دهد.

RiverNorth اجرایی Patrick Galley گفت: پست که نه او و نه کارکنان خود را با حضور در سازمان جمع آوری و در ازای دلایل ایمنی هر چند آنها آگاه بودند آن اتفاق می افتد.

“RiverNorth اعضای تیم نیست که به صورت فیزیکی در بورس اما ما شریک دیگر شرکت هایی بودند instrumental,” نگارخانه گفت: در یک e-mail. “بازار بورس و سایر همکاران ما از جمله UBS به عنوان رهبری underwriter شد همه دیدنی در ساخت مطمئن شوید این صندوق تا به حال یک سازمان موفق با وجود این ارز در اورژانس فوت.”

این معلوم نیست که با حضور IPO اما دیرین کف گر هنر Cashin — که با این نسخهها کار برای UBS بانک که در زمان RiverNorth عمومی — دوشنبه نشان داد در CNBC که یک IPO تا به حال رخ داده در بورس طبقه پس از آن coronavirus بسته اما نمی شناسایی شرکت است.

“آنها تا به حال یک IPO زمانی که کف بسته شد هفته گذشته” Cashin گفت: شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>