NYSE طول می کشد معامله گران’ درجه حرارت قبل از آنها وارد بورس

می گویند “Aaaaah…” خوب است. در حال حاضر پرش به که تجارت گودال و شروع به جیغ.

کف معامله گران از ورود به بورس نیویورک صبح روز دوشنبه استقبال قرار گرفتند هیات های پزشکی در اسکراب و ماسک آماده را به خود درجه حرارت با دماسنج های دیجیتال به عنوان بخشی از یک پا تا اندازه گیری های امنیتی با هدف نگه داشتن کف کفش با وجود شیوع کروناویروس.

“آن کس” گفت: یک معامله گر که تحت غربالگری. “این خوب است که آنها آن را انجام داد اما آن را قطعا باعث می شود شما تعجب می کنم که چقدر دیگر ما در حال رفتن به نگه داشتن به آینده در اینجا در هر روز است.”

یکی دیگر از خودی توصیف صحنه در NYSE به عنوان “منظم” و به تبادل علائم بالا برای راه که متوسط چک به کار گرفته شد. هنوز هم بسیاری از آنها شک و تردید که آیا هجوم آوردند به بازار بورس تجاری گودال عاقلانه بود با توجه به های اخیر ممنوعیت و مشاوره در برابر مجامع عمومی.

“من نمی تواند به یک نوار یا رستوران, اما من هنوز هم می توانید به اینجا می آیند ؟” یک معامله گر گفت. “که دیوانه به نظر می رسد به من.”

عنوان پست گزارش هفته گذشته بازار بورس شده است و روشن است که هدف آن حفظ طبقه تجاری باز در میان همه گیر با برخی اقدامات مانند فیزیکی تمیز کردن عمیق است که آن را انجام شده در بعد از ظهر جمعه. یک NYSE سخنگوی تایید به پست که فرآیند غربالگری است که یک گام به اطمینان حاصل شود که طبقه تجاری می تواند همچنان به کار حتی در حالی که همسالان مانند آموزش مداوم و نزدک خود را بسته اند طبقه تجاری در دسترس نباشد.

NYSE مقامات همچنین صرف دوشنبه مبارزه با پچ جدید که ارز باید توقف عملیات به طور کامل به نگه داشتن بازار سهام از خود رکورد شاقول.

“مهم این است که بازار را باز باقی می ماند و آنها را به تابع در یک نمایشگاه و به صورت منظم به آنها بوده است” NYSE جمهور استیسی کانینگهام توییتی در اوایل بعد از ظهر دوشنبه. “بسته شدن بازار نمی خواهد تغییر علل این بازار کاهش خواهد حذف شفافیت به تمایلات سرمایه گذار و کاهش سرمایه گذاران دسترسی به پول خود را. این امر تنها بیشتر ترکیب فعلی بازار اضطراب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>