بورس را تعطیل طبقه تجاری دوشنبه به دلیل coronavirus

بزرگ هیئت های معروف طبقه تجاری است که در مورد ،

بازار بورس نیویورک روز چهارشنبه گفت: آن COVID-19 فرآیند غربالگری را به همراه داشت دو تست مثبت. به عنوان یک نتیجه ارز گفت: آن را خواهد دید فیزیکی آن طبقه تجاری در چهار شنبه, مارس 23 و حرکت به طور کامل الکترونیکی با سیستم تجاری.

“آنها در نهایت بستن آن را” یکی NYSE خودی گفت: پست. “این یک کمک به صداقت.”

یک منبع آشنا با بازار بورس برنامه گفت: این تصمیم به باز بماند برای دو روز بیشتر است به منظور تسهیل در انتقال منظم و نه مختل معاملات سهام در زمان افزایش نوسانات.

تاریخی, تبادل, محبوب شناخته شده به عنوان بنگاه بزرگ بسته به پایین به طور موقت در طول بحران های دیگر از جمله در طول 9/11 پس. اما این خواهد بود که اولین بار آن را ادامه خواهد داد به تجارت الکترونیکی در حالی که خاموش کردن دسترسی فیزیکی طبقه تجاری شناخته شده برای آن متحرک معامله گران است.

“همه NYSE بازار ادامه خواهد داد به کار عادی ساعات معاملاتی با وجود بسته شدن تجارت طبقه” NYSE جمهور استیسی کانینگهام مطمئن وال استریت در بیانیه ای.

تا چهارشنبه آغاز شده بود با برگزاری شرکت در تصمیم او برای نگه داشتن طبقه تجاری باز — حتی به عنوان او در زمان غیر معمول مراحل را برای مهار coronavirus تهدید.

NYSE حال کاهش در کارکنان بنابراین مردم باقی مانده می تواند عمل “اجتماعی فاصله.” و به عنوان پست گزارش روز دوشنبه آن را آغاز کرده بود مصرف کارکنان درجه حرارت در ورودی هر روز صبح.

این دما چک که آیا آنها در. دو NYSE کارکنان که تست مثبت — یک طبقه تاجر و NYSE کارمند — “بودند به نمایش در آمد در بازار بورس امنیتی ایست بازرسی” بازار بورس گفت: معامله گران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>