دانشگاه نیویورک ارائه می دهد در اوایل فارغ التحصیلی ارشد پزشکی دانش آموزان در تلاش برای مبارزه با کروناویروس

دانشگاه نیویورک گزارش شده است که اجازه می دهد ارشد پزشکی دانش آموزان فارغ التحصیل در سه ماه اولیه به طوری که آنها می تواند کمک به overworked پزشکان مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

بی سابقه ای ارائه شد مفصل در یک شنبه ایمیل به کلاس 2020 به عنوان یک گزینه اگر دانش آموزان “به صورت داوطلبانه موافقت” برای شروع کار بلافاصله به عنوان پرداخت کارورزان در NYU Langone بهداشت, پزشکی داخلی و طب اورژانس بخش است.

“با رشد گسترش COVID-19 ما بیمارستان هولناک با بیماران و همکاران ما در خط مقدم کار فوق العاده ساعت های طولانی ما هنوز کوتاه کارکنان اورژانس و طب داخلی” را می خواند ایمیل منتشر شده در رسانه های اجتماعی. “فرسودگی شغلی پزشکان ما تبدیل به یک نگرانی رو به رشد.”

ایمیل برای اولین بار گزارش شده توسط پزشکان در طب اورژانس Brief19.com.

اوایل فارغ التحصیلی را که باید دانش آموزان در این زمینه به عنوان به زودی به عنوان مارس به عنوان تاریخ 1 ژوئیه تحت معمولی فارغ التحصیلی آهنگ هر چند جزئیات در اطراف تسریع برنامه هنوز در حال نهایی.

دانش آموزان خواهد بود وارد عمل پزشکان در ایالت نیویورک, کانون برای شیوع کروناویروس در ایالات متحده, که در آن 26,486 COVID-19 موارد گزارش شده همراه با 271 مرگ و میر.

علاقه مند دانش آموزان باید با همه فارغ التحصیلی مورد نیاز و پر کردن یک نظرسنجی برای تبدیل شدن به واجد شرایط توسط چهار شنبه بعد از ظهر با توجه به ایمیل.

این مدرسه در میان بسیاری از سراسر کشور به حالت تعلیق در کلاس های حضوری این ماه به وقوع شدت یافته است.

این درخواست همچنین توصیه می کند که دانش آموزان واجد شرایط حتی نمی باید به برنامه ریزی برای رفتن به اورژانس و یا طب داخلی.

“دانشکده پزشکی و دانشگاه به توافق اجازه اوایل فارغ التحصیلی برای دانش آموزانی که توافق برای شروع کار به عنوان یک کارآموز در حال حاضر” ایمیل می رود. “این است که مطابق با یک بحث ملی در مورد اوایل فارغ التحصیلی از واجد شرایط پزشکی دانش آموزان به طوری که آنها می توانید پیوستن به بهداشت و درمان نیروی کار قبل از معمولی 1 جولای شروع تاریخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>