NYU دانش آموزان نا امید در مورد نیاز به بسته تا خوابگاه خود را در میان coronavirus

دانشگاه نیویورک دانش آموزان نا امید با این کالج برای بسته شدن این مدرسه اقامت سالن در میان coronavirus نگرانی ها و خواسته برای روشن شدن وسایل خود را از خوابگاه خود را به طوری که آنها به طور بالقوه می تواند پر از تخت بیمارستان.

“این دشوار است به خصوص چون من در لس آنجلس زندگی. این یک وضعیت دشوار” Pawla Velosa, 20 دانشجوی سال دوم در روز جمعه گفت و اضافه کرد که او در حال حاضر در کالیفرنیا در این هفته و مجبور به بازگشت به شهرستان پس از او دریافت ایمیل مدرسه درخواست دانشجویان به بسته تا مسائل خود را.

“من در اینجا از صبح روز سه شنبه بلافاصله شروع به بسته بندی. من تا به حال به بسته هر دو suitemates مسائل نیز هست چرا که آنها نمی توانیم به بازگشت” Velosa گفت. “من تا به حال بسته بندی برای سه نفر قبل از یکشنبه.”

“آن را استرس زا” او گفت:.

در اوایل این هفته, کالج, ارسال یک ایمیل به دانش آموزان خود درخواست از آنها برای روشن کردن فضاهای خوابگاه پس از اعلام کرد که بهار کلاس های نیمسال منتقل خواهد شد آنلاین و خوابگاه دانشجویی سالن خواهد کرد.

ایمیل اعلام کرد که “معناداری وجود دارد و نشانه آن است که دولت به عنوان بخشی از آن برنامه ریزی احتمالی است که به دنبال در خوابگاههای دانشجویی به عنوان تنظیمات برای سرریز تخت از بیمارستان” را به عنوان به طور بالقوه مرگبار ویروس گسترش می یابد از طریق شهرستان است.

یک NYU سخنگوی گفت: پست این هفته است که وجود دارد “شده اند و هیچ درخواست های خاص دانشگاه در این نقطه, اما ما می خواهم به در یک موقعیت برای کمک در صورت نیاز.”

Velosa ادعا کرد که دانشگاه نیویورک است که رسیدگی به این موضوع با “نگرش بد.”

“تقریبا نگرش خود را ‘شما می توانید اقامت, اما ما قصد داریم به شما یک زمان سخت'” دانش آموز گفت.

ارشد سارا Atehortua, 22, نام این وضعیت را “بدترین” را به عنوان او آماده برای رانندگی در بازگشت به خانه به فلوریدا با مامان جمعه پس از حرکت تمام مسائل خود را از او اتاق خوابگاه.

“کاملا غیر منتظره و بسیار تکان دهنده بسیار disorienting” گفت: Atehortua که اشاره کرد که او در فلوریدا برای شکستن بهار هنگامی که او مطلع شد در مورد حرکت کردن وسایل.

“به ما گفته بودند [در ابتدا] به چیزهایی که ما نیاز به رفتن به مدرسه, بنابراین من در زمان من تمام ملزومات” دانش آموز گفت. “و سپس ما یک ایمیل به ما گفتن ما نیاز به بازگشت و با شتاب تمام چیزهایی که در غیر این صورت آنها را به حمل شود به ما و یا برگزار شده در اتاق.”

Atehortua گفت: این موضوع است که “دشوار است برای بسیاری از مردم است.”

“من درک می کنم که چرا آنها تصمیم,” او گفت:. “بسیاری از دانش آموزان به شدت آسیب دیده و این یک وضعیت جدی.”

دانشجوی سال اول شیا Grant 18 که در حال حاضر به حرکت بازگشت به خانه به نیوجرسی گفت: “این وحشتناک و واقعا طاقت فرسا است.

“من واقعا شوکه زیرا هیچ یک از ما فکر رفتن آنها به تعطیل مسکن حتی اگر آنها تعطیل مدرسه” گرانت گفت. “من نوع عصبانی.”

در ضمن منهتن بین المللی که وابسته به دانشگاه نیویورک و دانشگاه کلمبیا و خانه های برخی از دانش آموزان پنج شنبه اعلام کرد که یک عضو هیات آزمایش مثبت برای COVID-19.

“این فرد شده است دوره نقاهت بیرون من-خانه با خیال راحت برای هفته گذشته” بین المللی ، “ما معتقد هستند که تعداد زیادی از ساکنان و کارکنان باید به حال تماس نزدیک با این فرد آسیب دیده در هفته های اخیر و به این ترتیب من-خانه در حال حاضر در نظر گرفته خطر در جامعه است.”

به عنوان یک نتیجه, این سازمان است که نیاز به همه ساکنان I-خانه جنوبی به ترک توسط Mar. 27.

“متاسفانه وجود دارد می تواند بدون استثنا” سازمان گفت. “علاوه بر این با توجه به این که اتصال میان من-خانه جنوبی و شمالی ما اصرار ساکنان I-خانه شمالی به ترک محل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

گزارش های اضافی توسط جنیفر گولد Keil

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>