NYU دانش آموزان برای دریافت بازپرداخت جزئی بعد از مدرسه می بندد برای coronavirus

NYU دانش آموزان دریافت خواهد شد بازپرداخت جزئی از آنجا که مدرسه بسته درهای خود را در میان coronavirus با توجه به دانشگاه, وب سایت جمعه.

این بازپرداخت را شامل نمی شود هر گونه هزینه های کمک درسی گفت: این مدرسه که رفته از یادگیری است. تنها هزینه های مربوط به استفاده از دوره تولید و تجهیزات کلاس ها خواهد بود به طور کامل و یا جزئی مسترد کند.

“ما در حال حاضر به اتمام بررسی ده ها تن از فردی و مبتنی بر هزینه ها به منظور تعیین بازپرداخت گفت:” دانشگاه نیویورک معاون اجرایی رئیس جمهور مارتین در یک e-mail به دانش آموزان جمعه. “اگر دانش آموزان خود را در دریافت خدمات و لوازم و یا تجهیزات است که برای آن هزینه پرداخت شده آنها را دریافت بازپرداخت کامل.”

بدن دانش آموز شده بود رفتن به جلو و عقب با NYU مدیران بیش از بازپرداخت پس از کلاس منتقل شدند به آموزش از راه دور.

دانش آموزان استدلال کرد که کلاس های آنلاین و آموزش از راه دور از طریق ویدئو کنفرانس برنامه های مانند زوم هستند که ارزش مدرسه $58,000-یک-سال شهریه.

یک مدرسه دین چچنی سبز تا به حال از طریق پست الکترونیکی خود را, دانش آموز, بدن, مارس 18 گفت که آنها نمی خواهد در گرفتن شهریه بازپرداخت — و اضافه شدن یک, عجیب و غریب, تصویری از خودش به REM را “Losing my Religion.”

در پاسخ ، Change.org دادخواست آغاز شده توسط NYU دانش آموزان را به دست آورد تقریبا 5,000 بیش از امضا از مردم به دنبال کمک درسی امداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>