O. J. Simpson می گوید: او ‘دیوانه’ اگر تمام زمین های گلف در حال بسته

O. J. Simpson نگران است او نمی خواهد به گلف, در حالی که برای.

سیمپسون — که تبرئه در سال 1995 از قتل همسر سابق نیکول قهوه ای و ران گلدمن در بدنام مورد که معروف به “محاکمه قرن” — گفت: یکی از دوره های گلف او در روز چهارشنبه بسته شد به دلیل شیوع کروناویروس و او به نظر نمی رسد بیش از حد در مورد آن خوشحال.

“من از نوع آنچه در زمین گلف, در حال انجام,” او گفت:. “من قصد ندارم به انتقاد از آنها. اما شما می دانید که شما اجازه دهید بچه ها خود را در سبد خرید گلف. شما به آنها بگویید به شما می دانید کشیدن پین از, من حدس می زنم شما را لمس نمی پین. شما واقعا نمی توانید که نزدیک به یک دیگر در یک زمین گلف است.

“من فکر می کنم برای برخی از بچه های قدیمی تر که گلف خود را تنها ورزش من فکر می کنم آن را به صدمه زدن به اونا اگر شما شروع به بسته شدن تمام زمین های گلف.

72 سال سیمپسون — که بعدها در خدمت نه سال در زندان به جرم سرقت و ربودن بیش از تلاش برای سرقت برخی از یادگاری های ورزشی از لاس وگاس هتل اتاق — گفت: او را به از دست دادن ذهن خود را اگر او نمی تواند بازی گلف برای یک دوره طولانی از زمان.

“و اگر شما به آنها نزدیک شما بهتر باز کردن برخی از پناهندگی مجنون. من ماهیگیری. من می دانم که اگر من می توانم بازی گلف برای ماه بعد, من قصد دارم برای رفتن دیوانه است.

“من فقط میگم. مراقبت.”

— با AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>