اوباما خواستار “بهتر از دولت ما” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پشت رول آب و هوا اندازه گیری

رئیس جمهور سابق باراک اوباما در زمان به توییتر به اصرار بر “همه ما به خصوص افراد جوان” تقاضا بهتر از دولت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به عقب سلف خود سوخت استاندارد.

“ما دیده می شود همه بیش از حد وحشتناکی عواقب کسانی که رد هشدارهای یک بیماری همه گیر. ما نمی توانیم هر عواقب انکار آب و هوا” اوباما نوشت: در یک شنبه پست در رسانه های اجتماعی پلت فرم.

“همه ما به خصوص افراد جوان باید به تقاضا بهتر از دولت ما در هر سطح و رای این سقوط” او ادامه داد.

توییت آمد با یک لینک به یک مقاله لوس آنجلس تایمز اعلام کاهش از اوباما-دوران استانداردهای سوخت که اجرا شد در تلاش برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

قانون جدید با توجه به بار می آید از هر دو سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت حمل و نقل و اجازه می دهد خودروسازان به چشم پوشی بلند پروازانه مسافت پیموده شده گاز و گازهای مورد نیاز در محل قرار داده شده توسط دولت اوباما در سال 2012.

قبل از خودروسازان مورد نیاز برای تولید ناوگان است که به طور متوسط 55 مایل در هر گالن تا سال 2025. جدید مغلوب ساختن پیشی جستن دوران حکومت خواهد آورد که تعداد به 40 مایل در هر گالن توسط 2026.

President Donald Trump and Vice President Mike Pence
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنسبرنده McNamee/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد 2020 رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن قول داده است در طول مبارزات انتخاباتی به تشدید اقتصاد سوخت استاندارد به منظور حصول اطمینان از “100% جدید فروش برای نور و متوسط وسایل نقلیه وظیفه خواهد بود هیجانی.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>