مقامات تایید و انتشار بیش از 50 Rikers زندانیان بیش از coronavirus نگرانی

مقامات روز جمعه تایید آزادی 56 زندانی از Rikers Island برای کمک به بلانت بالقوه از شیوع کروناویروس در زندان پیچیده است.

خوش شانس بازداشت شدگان هستند آزادی مشروط متخلفان و متهمان در انتظار محاکمه خود آزاد تصویب شد توسط وکلای منطقه در طول پنج بخش به گفته یک سخنگوی دفتر دادگاه دولت.

سه تگرگ از کوئینز; هشت از برانکس; 28 از بروکلین; هفت هستند از استاتن آیلند و ده ها از منهتن.

تصمیم می آید بر روی پاشنه از کمک حقوقی جامعه طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه در برابر وزارت امور اصلاحات و خواستار آزادی 116 زندانی در زندان شهرستان مبتلا به آسم و بیماری های قلبی و دیابت یا کسانی که در سن 50 یا بالاتر — تمامی شرایط است که آنها را به ویژه آسیب پذیر به COVID-19.

شهردار بیل د Blasio پنج شنبه اعلام کرد که او برای آزادی 40 زندانی از Rikers که بیشتر مستعد ابتلا به این بیماری و یا در صورت نسبتا جزئی اتهامات عنوان شده علیه.

حداقل چهار اصلاح افسران و یک زندانی در Rikers باید آزمایش مثبت برای این ویروس با دکتر سر در Rikers Island هشدار پنجشنبه که یک “طوفان در راه است” که در coronavirus را به ناچار از طریق پیچیده است.

“به روشنی در این بندگان که برای مراقبت از کسانی که در زندان های برنامه ریزی شده است برای این طوفان برای هفته ها و ماه. ما را جمع اوری هر ابزاری از بهداشت و علم پزشکی به سعی کنید به نگه داشتن بیماران ما امن است. ما اعمال خواهد شد هر رمان درمان و کمیاب آزمون” دکتر Ross MacDonald نوشت در توییتر موضوع.

“ما خودمان را در خطر شخصی و بخواهید کمی در بازگشت اما ما نمی تواند تغییر اساسی در طبیعت از زندان” او رفت.

“ما نمی توانیم اجتماعی فاصله ده ها تن از مردان سالمند ساکن در یک خوابگاه های حمام. فکر می کنم از یک کشتی کروز بی پروا شبانه روزی مسافران بیشتر در هر روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>