مقامات انفجار شهر برای بسته شدن مرکز برای کودکان و نوجوانان از کروناویروس اولین پاسخ

شهرستان قانونگذاران لعنتی تالار شهر و وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه برای سازندگان: یک جزیره استاتن مرکز مراقبت از کودک برای پاسخ اضطراری با کمی توجه کنید.

این جمهوری لعنتی حرکت طول می کشد که اثر دوشنبه در یک تاول نامه ای به بالا de Blasio مقامات دولت.

“پدر و مادر که کاهش یافته است فرزندان خود را صبح امروز در منطقه ای در مرکز غنی سازی در PS/است 861 در Graniteville آموخته است که تسهیلات خواهد دید دوشنبه” خواندن یک نامه امضا شده توسط یک دسته از سیاستمداران از جمله شورای شهر سخنران Corey Johnson, عمومی, مدافع Jumaane ویلیامز قصبه رئیس جمهور جیمی Oddo و محله های محلی هرزه Councilwoman Debby افزایش یافت. “به آنها داده می شود و هیچ جایگزین.”

“در بالای استرس این مردان و زنان به عنوان بخشی از زندگی خود را-صرفه جویی در کار آنها در حال حاضر خواسته شده برای جستجوی جدید مراقبت از کودک, به طوری که آنها می تواند همچنان به خدمت ما” آنها نوشت. “بی رحمانه است و آنها سزاوار بهتر از شهرستان ما است.”

به کالایی گفته مقامات شورای شهر بود که هرگز اطلاع از تغییر کردن.

با مدارس بسته به علت coronavirus نگرانی این شهرستان افتتاح شد بیش از 90 “غنی سازی مراکز” به ارائه مراقبت از کودکان و دیگر خدمات برای کودکان و نوجوانان ضروری شهر و دولت کارکنان دولت از جمله پلیس و آتش نشان.

سازمان حفاظت محیط زیست گفت که این مرکز بسته شد با توجه به حضور کم و تاکید کرد که تمام کسانی که با استفاده از این محل خواهد بود با ارائه گزینه های دیگر.

City Council Speaker Corey Johnson
شورای شهر سخنران Corey Johnson یکی از چندین سیاستمداران امضا کنندگان نامه به بالا de Blasio مقامات دولت.Taidgh بارون/نیویورک پست

“به عنوان یک شهرستان ما نمی تواند بیشتر سپاسگزار برای مردم در مقدم هر روز از این بحران و ما در حال تغییر سایت در استاتن آیلند برای پاسخگویی بهتر به نیاز و به حداقل رساندن تعدادی از کارکنان که مجبور به ترک خانه های خود هر روز نگه می دارد که شهر امن” گفت: سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی میراندا Barbot.

شهردار بیل د Blasio پنج شنبه اعلام کرد که کمتر از حد انتظار استفاده خواهد اجازه می دهد که شهر به گسترش واجد شرایط بودن فراتر از اولین پاسخ دهندگان به شهر دیگر کارگران از جمله داروسازان و فروشگاه خواروبار کارگران است.

کارکنان در این مراکز از جمله سازمان حفاظت محیط زیست پرستاران — گفت پست این هفته که آنها تا حد زیادی بیکار در بسیاری از مراکز به دلیل پایین بودن مشارکت مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>