اوهایو بسته رای گیری سایت بیش از coronavirus نگرانی تنها چند ساعت قبل از اولیه

اوهایو بالا سلامت رسمی را سفارش مراکز رای دهی به بیش از coronavirus نگرانی فرماندار گفت: اواخر وقت روز دوشنبه ساعت قبل از دولت ریاست جمهوری اولیه.

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine اعلام کرد 11th-ساعت مانور پس از یک قاضی درخواست او را رد کردند که در شخص رای گیری به تعویق خواهد افتاد چون مردم می تواند قرار داده در معرض خطر ابتلا و گسترش این ویروس در شلوغ حوزه های رأی گیری.

“در طول این زمان هنگامی که ما به صورت بی سابقه بحران بهداشت عمومی برای انجام یک انتخابات فردا را مجبور نظرسنجی کارگران و رای دهندگان به خود را در غیر قابل قبول بهداشتی خطر ابتلا coronavirus” DeWine توییتی.

از جمله بهداشت و درمان مدیر دکتر امی اکتون منظور خواهد شد این نظرسنجی بسته شده و به عنوان یک بهداشت و درمان اضطراری است.”

وزیر امور خارجه فرانک لاروس خواهد سعی کنید به “تمدید رای گیری گزینه” از طریق دادگاه DeWine اضافه شده است.

قبلا مشترک درخواست دادگاه قاضی ریچارد فرای در برابر حکومت یک حرکت توسط رای دهندگان به دنبال حرکت در شخص رای گیری 2 ژوئن. DeWine لاروس هر دو حزب جمهوریخواه حمایت از این حرکت است.

نظر سنجی در اوهایو شد برنامه ریزی برای باز کردن در 6:30 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>