اوهایو و سرپرست می شود حداکثر حبس برای آزار جنسی دو دانش آموز

سابق مدرسه اوهایو سرپرست محکوم به 10 سال زندان برای آزار جنسی دو دانش آموز زمانی که او یک مدیر دبیرستان با توجه به گزارش.

لورا Amero بود که سر از Windham معاف مدارس از سال 2015 تا 2017, دریافت حداکثر حکم مجاز تحت قانون دولت روز دوشنبه پس از قضاوت برکنار خوار مربی ادعا می کند که مسائل مربوط به سلامت روان شد و به سرزنش او اقدامات رکورد-گزارش پیک.

“من نمی توانند درک کنند چگونه این را نگه می دارد اتفاق می افتد با معلمان و مدیران superintendents,” Portage County مشترک درخواست قاضی لوری پیتمن گفت: از اسباب سوء موارد مربوط به دانش آموزان است. “شما می دانید که شما در حال رفتن به.”

Amero, 35, از Austintown پایین پا به عنوان سرپرست در ژوئن 2019 او پس از دستگیری در ماه آوریل است. او قطره قطره عذرخواهی کرد در دادگاه پس از شفاعت گناه در ماه نوامبر به دو فقره از باتری جنسی و جنسی اعمال, اعتراف است که او تا به حال رابطه جنسی با یک 16 ساله دانش آموز و تلاش برای به دست آوردن صمیمی با یکی دیگر از پسر در حالی که او در اصل Windham Junior/ارشد دبیرستان WFMJ گزارش.

“هیچ کس می رود به حوزه آموزش و پرورش به صدمه زدن به خود دانش آموزان” Amero که باردار است روز دوشنبه گفت. “من هرگز تصور نمیکردم درد نکنه بچه ها من اما من. من مجاز خطوط به عبور هایی که هرگز نباید عبور شده است.”

سابق مربی به نظر می رسد برای نشان دادن ندامت به عنوان شوهر و پدر و مادر و در قوانین تماشا به عنوان یک نشان می دهد پشتیبانی می کند.

“وجود دارد هیچ هدف دیگر از من اجازه دهید خطوط عبور از” Amero پاسخ داد. “وجود دارد هیچ کس به سرزنش اما خودم. من گرفتار شدم من خودم اجازه پایین آمدن به سطح خود را.”

در علاوه بر این به 10 سال در زندان Amero نیز باید برای ثبت نام به عنوان یک ردیف سوم مجرم جنسی — شدید ترین تعیین که در آن یک مجرم ثبت آدرس خود را هر 90 روز — و پرداخت 500 دلار جریمه رکورد-گزارش پیک.

Amero وکیل در ضمن استدلال کرد که Amero دریافت کرده اند باید مشروط و پس از او اعتراف کرده و در ادامه مشاوره بهداشت روان که به پایان خواهد رسید و پس از گزارش او به زندان در تاریخ 1 آوریل.

این مدیر سابق است که به دلیل تولد در اواسط ماه مارس ممکن است مجاز به شروع به حکم او بعدها پس از او فرزند متولد نشده است پشت میله های زندان روزنامه گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر