کاهش قیمت نفت قرار است به یک چیز خوب. و برای رانندگان و شرکت های که با استفاده از مقدار زیادی از سوخت آنها هستند.

و پس از آن وجود دارد Wall Street view است که چیزی جز مثبت است.

قیمت بنزین در بسیاری از نقاط ایالات متحده می تواند شیب کمتر از 2 دلار یک گالن سطح برای اولین بار از اوایل سال 2016. که خبر خوبی است.

هفته گذشته و گاز که قرار بود به طور متوسط $2.38 یک گالن که در حال حاضر به شدت پایین از $2.43 یک گالن هفته قبل از. و به یاد داشته باشید, ما به زودی وارد می شود زمانی که رانندگان در حال قرار گرفتن به جاده بیشتر و بالا بردن قیمت گاز است.

چشم انداز عالی قیمت انرژی تغییر بیش از آخر هفته زمانی که عربستان سعودی اعلام کرد این امر خم کردن تولید نفت است که با داشتن یک اثر فوری بر قیمت نفت خام خواهد شد و بیشتر به آرامی کاهش قیمت بنزین است.

در روز دوشنبه قیمت نفت به پایین شگفت آور 25 درصد یا $10.15 به $31.13 در هر بشکه پس از اوپک موفق به رسیدن به یک توافق در سطح تولید و عربستان سعودی یکی از بزرگترین تولید کنندگان در جهان, تصمیم, در کونی, بازارهای نفت توسط امیدوار کننده خروجی بالاتر.

مشکلات رخ داده است که روسیه که از حضور در جلسات اوپک نیست یک عضو کارتل نمی تواند موافقت با تولید محدود.

عربستان سعودی تلافی جویانه تولید حرکت فرستاده نفت را 30 درصد در یک نقطه در روز دوشنبه.

در روز های یک دهه یا بیشتر پیش می شده اند وجود دارد هیچ حرکت نزولی برای امریکا زمانی که اوپک مشکلات مواجه می شوند. نفت پایین تر و قیمت بنزین به معنی پول بیشتر در مردم جیب و هر شرکت است که فروش کالا یا خدمات می توانید یک قطعه از آن عمل است.

ما می خواهم همه تشویق. کاخ سفید خواهد بود gloating. اقتصاد ایالات متحده خواهد بود در آستانه رونق در هزینه اوپک.

قیمت های پایین تر هنوز هم به نفع مصرف کنندگان است. اما همه چیز را تغییر زمانی که امریکا شد بیشتر انرژی خود کافی است. که به طور عمده رخ داده است به دلیل تعداد زیادی از تولید نفت از دشوار برای رسیدن به شیل صخره های سراسر کشور.

امروز ما تولید 2.81 میلیارد بشکه نفت از شیل به تنهایی از طریق یک فرآیند به نام fracking. مشکل این است که fracking روش گران است و نفت نمی تواند استخراج شده از طریق این روش کمتر از در بهترین حالت 35 دلار در هر بشکه رسید.

که یکی از دلایل بازار سهام حفره حفره دوشنبه. با نفت در این قیمت بسیاری از شرکت های نفت شیل ممکن است قادر به زنده ماندن. و بانک ها که تامین مالی عملیات خود را در یک ضربه. و ایالات متحده است که در شمارش درآمد و شغل از تولید نفت شیل بسیار نا امید خواهد بود.

سرمایه گذاران می ترسند دومینو سقوط خواهد کرد راست بر روی آنها.

و بازار سهام البته در حال حاضر بسیاری از مشکلات است. سهام حباب شروع deflating چند هفته پیش زمانی که در سراسر جهان شیوع کروناویروس باعث شد سرمایه گذاران به ارزیابی مجدد خود را بیش از حد سخاوتمندانه ارزش سهام و قیمت.

در حال حاضر این ویروس در حال حاضر ایجاد نگرانی ها در مورد سلامت اقتصاد جهانی, آخرین مشکلات در صنعت انرژی ضربه زدن به بازار با دو erikson.

آنچه بیشتر نگران کننده است این است که معمول امدادگران ممکن است قادر به کمک به بازار سهام است.

فدرال رزرو ملاقات دوباره در هفته آینده. و بازار اوراق قرضه که در آن نرخ بهره شده اند سقوط را مجبور به تغذیه به طور رسمی کاهش نرخ آن شاید به اندازه 75 اساس امتیاز و یا سه چهارم از یک درصد است.

اما فدرال رزرو در حال حاضر کاهش نرخ بهره توسط 50 واحد در هفته گذشته. و آن را تقریبا هیچ چیز برای کمک به بازار سهام است. و آن است که خیلی زود به تعیین اگر آن را کمک به اقتصاد است.

شرکت های مشکلات امروز باید چیزی برای انجام با در دسترس بودن و یا هزینه استقراض پول است.

بزرگترین مشکل این است که آیا شرکت های آمریکایی خواهد بود قادر به دریافت محصولات ساخته شده در آسیا که در آن coronavirus منتشر شده است از منشا آن در چین و اینکه آیا ما شرکت خواهد بود قادر به فروش کالاهای خود را در خارج از کشور اگر قرنطينه ادامه خواهد داد.

بنابراین هر گونه اقدام فدرال رزرو ممکن است بیهوده.

سپس این گروه مرموز که به نظر می رسد برای نجات بازار سهام در زمان وخیم مشکل است. اتحاد به اصطلاح غوطه حفاظت از تیم (PPT) — همچنین به عنوان شناخته شده رئيس جمهور در کار گروه در بازارهای مالی — در کار بوده در این شکننده بازار ؟

قیمت سهام بسیج به شدت در آخرین ساعت معاملاتی روز جمعه ساخته شده است که تلفات بد به جای غیر قابل تحمل. که به نظر می رسید به کار PPT.

اما تمام 500 نقطه تجمع در میانگین صنعتی داو جونز در آخرین ساعت روز جمعه تنها تنظیم بازار برای بزرگتر کاهش در روز دوشنبه. و هر کسی که اغوا به بازار در روز جمعه جستن پشیمان از آن در روز دوشنبه است.

و احتمالا مردم آموزش یک درس در مورد خرید نرخهای پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی