قیمت نفت ضربه 18 سال کم در میان coronavirus مستند

با کروناویروس مستند نگه داشتن بسیاری از نیویورک رانندگان جاده, آنها ممکن است متوجه شده اند که چگونه گاز ارزان است.

متوسط قیمت در downstate پمپ فقط $2.175 یک گالن در این هفته, دولت, داده ها نشان می دهد.

قیمت بسیار پایین به دلیل بسیاری از نقاط جهان مانند بسیاری از ما — در مستند نگه داشتن اتومبیل های پارک شده و اکثر کسب و کار تعطیل و یا عامل در کاهش ظرفیت. در نتیجه در سراسر جهان تقاضا برای نفت کاهش یافت, ارسال قیمت ها انداخت.

اضافه کردن یک اختلاف در مورد سطح تولید عربستان سعودی و روسیه قیمت نفت خام کاهش یافته و به یک سطح دیده نمی شود از اوایل 2000s.

در روز شنبه که tiff وعده داده شده برای پایین نگه داشتن قیمت حداقل برای مدتی طولانی تر است.

چرا که اوپک و روسیه به تعویق افتاد چه بود میله میله به عنوان یک جلسه اضطراری به بحث تولید داخل میدانند. برنامه ریزی شده مجازی هم منتقل شد از شنبه تا پنج شنبه به مسکو و عربستان سعودی bickered که چه کسی مقصر این سقوط قیمت پس از زودتر محدودیت هایی در تولید فرو ریخت.

جلسه تاخیر آمد و به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند برای سازمان کشورهای صادر کننده نفت یا اوپک است که به رهبری عربستان سعودی و متحدان آن برای پیدا کردن یک راه برای ایجاد ثبات در بازارهای جهانی نفت.

gas station Brooklyn coronavirus
آنی Wermiel/نیویورک پست

اوپک در حال کار بر روی یک معامله به قطع نفت جهان را تولید حدود 10 میلیون بشکه در روز یا 10 درصد از جهان عرضه و امیدوار است آمریکا در حال حاضر بزرگترین تولید کننده نفت خواهد شد ثبت نام در. مغلوب ساختن پیشی جستن نکرده تعهد و در عین حال برای پیوستن به تلاش حداقل در بخشی از آنجا که ما قوانین ضد تراست جلوگیری از تثبیت قیمت.

تگزاس است و با توجه به تنظیم خروجی برای اولین بار در نزدیک به 50 سال است.

“اولین مشکل این است که ما باید برای برش از زمان تولید سطح در حال حاضر به بازگشت به قبل از بحران” اوپک یک منبع به رویترز گفت. “مسئله دوم این است که آمریکایی ها آنها را به بازی.”

دیگر غیر اوپک تولید کننده نفت از جمله آمریکا و متحدان کانادا و نروژ گفته آنها به برخی از کاهش در صورت وجود یک توافق جهانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من اهمیتی نمی دهند در مورد اوپک. من فکر می کنم آنها در حال رفتن به حل و فصل آن از آنجا که آنها در حال رفتن به از بین بردن خود را اگر آنها نمی. من در برابر اوپک برای سال و سال است.”

روز جمعه آژانس بین المللی انرژی هشدار داده است که یک برش از 10 میلیون بشکه در روز خواهد بود به اندازه کافی برای مقابله با این سقوط در تقاضا برای نفت. حتی با چنین کاهش موجودی را افزایش می دهد در چند ماه آینده این سازمان گفت:.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>