نیویورک — قیمت نفت در حال غوطه وری در راستای اختلاف در میان تولید کنندگان می تواند منجر به یک اقتصاد جهانی تضعیف شده توسط COVID-19 تا بود غرق در عرضه بیش از حد نفت خام.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد از دست داد $11.44 یا 25.3 درصد به $33.83 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی در لندن است. معیار خام ایالات متحده کاهش یافت $10.77 یا 26.1% به $30.49.

چشمگیر تلفات دنبال 10.1% افت برای نفت ایالات متحده در روز جمعه که بزرگترین آن از دست دادن بیش از پنج سال است. قیمت در حال سقوط به عربستان سعودی و روسیه و دیگر کشورهای تولید کننده نفت استدلال می کنند چقدر برای کاهش تولید به منظور سرپا نگه داشتن قیمت ها.

آشفتگی در بازار نفت باعث شد قیمت سهم به شیرجه رفتن در خاورمیانه و در آسیا است. در حالی که کاهش قیمت نفت می تواند یک مزیت برای اقتصاد است که به شدت متکی به واردات سوخت خود را از صنایع مانند کره جنوبی و ژاپن و چین و عدم اطمینان شدید ویران می تواند.

تقاضا برای انرژی در حال کاهش است به عنوان مردم قطع در سفر. نگرانی این است که جدید coronavirus را آهسته اقتصاد به شدت به این معنی حتی کمتر از تقاضا است.

استفان Innes ارشد بازارهای استراتژیست در AxiCorp به نام گزارش می دهد که عربستان سعودی می تواند در افزایش تولید نفت به منظور به دست آوردن سهم بازار در یک “شوک و ترس” استراتژی.

بازار نفت دیده است استدلال مثل این قبل از. در سال 2014 اوپک برگزار کردن کاهش تولید به منظور نگه داشتن بر روی سهم بازار در صورت احیا ایالات متحده در صنعت نفت. که منجر به نفت به جست و خیز بیش از 100 دلار در هر بشکه به زیر 40 دلار تا سال 2015.

این تازه ترین شاقول برای نفت می افزاید: یکی دیگر از پانچ به آنچه در حال حاضر بوده است دردناک و گیج کننده چند هفته برای بازارهای مالی در سراسر جهان است. بازار سهام ایالات متحده پایین است 12.2% پس از تنظیم آن رکورد در ماه گذشته نگرانی در مورد چه مقدار از سود شرکت را به دلیل سقوط COVID-19. این مجموعه در روز دوشنبه به مناسبت سالگرد 11th از ضربه پایین بعد از بحران مالی 2008.

سود اوراق قرضه کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود به عنوان سرمایه گذاران شمع به هر چیزی که به نظر می رسد امن و تقریبا بدون در نظر گرفتن چگونه آن می پردازد. 10 ساله خزانه داری عملکرد سوراخ زیر 1 ٪ برای اولین بار در روز سه شنبه تنها به نقض 0.70% جمعه.

این ویروس معمولا از برگ های مردم تنها با خفیف تا متوسط علائم, اما به دلیل آن جدید و کارشناسان نمی تواند با اطمینان بگوید که تا چه حد آن را در نهایت گسترش و چقدر خسارت آن را هر دو به سلامت و اقتصاد است. تعداد موارد رسیده 109,000 در سطح جهانی و ایتالیا روز یکشنبه سعی کردم به قرنطینه یک منطقه برگزاری بیش از یک چهارم از جمعیت آن امید corralling آن است.

اگر تعدادی از عفونت های جدید کاهش می یابد و در دیگر نقاط جهان به عنوان آن را در چین اگر مشاغل آمریکا در بازار باقی می ماند به عنوان جامد به عنوان آن بوده است و اگر تمام unease در بازار به پایان می رسد تا با ایجاد فقط یک کوتاه مدت شیب در اعتماد به نفس در میان خریداران این همه ممکن است فروکش کردن سرعت. ولی برای کسانی که تعداد زیادی از پتانسیل نقاط درد.

“وجود دارد اگر بیشتر از هر زمان دیگر در این 11 سال bull بازار” می گویند استراتژیست در BTIG.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im