اوکلاهما دادستان کل می گوید دولت از سر گرفته خواهد اعدامها

اکلاهما, شهرستان Oklahoma برنامه به ادامه اجرای مرگ-ردیف زندانیان پنج سال پس از تزریق کشنده بودند در زیر یک سری از مرگ-اتاق ناگوار مقامات دولتی پنج شنبه اعلام کرد.

رژیم صهیونیستی. کوین Stitt دادستان کل مایک شکارچی و اوکلاهما وزارت اصلاحات مدیر اسکات کلاغ گفت: در کنفرانس مشترک خبری با انتشار اخبار که دولت به از سرگیری اعدام با استفاده از سه دارو کشنده تزریق پروتکل و یک منبع برای مواد مخدر بوده است امن. این سه دارو عبارتند از: میدازولام واکرونیوم برمید و کلرید پتاسیم.

“من اعتقاد دارم که سرمایه مجازات مناسب برای فجیع ترین جنایات و این وظیفه ما به عنوان مقامات دولتی را به اطاعت از قوانین ایالت اوکلاهما با انجام این یادآوری وظیفه” Stitt گفت.

شکارچی گفت: دفتر خود را به اطلاع دولت کیفری دادگاه تجدید نظر است که آنها در حال آماده از سرگیری اعدام که باعث پنج ماه صبر کنید قبل از اعدام می تواند برنامه ریزی شده.

دیل Baich فدرال مدافع نمایندگی اعدام زندانیان که در حال به چالش کشیدن دولت را اجرای رویه در دادگاه فدرال در بیانیه ای گفت: که او را نا امید دولت این است که بازگشت به همان سه-مواد مخدر پروتکل استفاده شده است که در گذشته مشکل ساز اعدام.

“Oklahoma تاریخ از اشتباهات و تخلفات نشان می دهد یک فرهنگ بی دقتی در اطراف اعدام است که باید به همه مکث,” او گفت:. “در چند روز آینده, توصیه ما به دادگاه فدرال و همچنان با ادامه دادخواهی به چالش کشیدن قانون اساسی از اوکلاهما در پروتکل.”

اوکلاهما تا به حال یک بار یکی از شلوغ ترین اتاق مرگ در کشور اما اعدام ها را در خود نگه دارد پس botched تزریق کشنده در سال 2014 که در سمت چپ یک زندانی نوشتن در gurney و مواد مخدر mix-ups در سال 2015 است که در آن اشتباه مرگبار مواد مخدر تحویل داده شد. یک زندانی اعدام شد با یک تایید نشده به مواد مخدر و دوم زندانی شد فقط لحظه های دور از بودن منجر به مرگ مجلسی قبل از مسئولان زندان متوجه شدم همان اشتباه مواد مخدر تحویل داده شده بود برای اجرای حکم.

اجرای پروتکل پنج شنبه اعلام کرد با بهره گیری از همان داروهایی که اوکلاهما استفاده می شود که قبلا از جمله ميدازولام که دیوان عالی ایالات متحده در بر داشت قانون اساسی در سال 2015.

شکارچی گفت که او پیش بینی دادگاه اما چالش های که هر گونه مشکلات گذشته در اعدام شده مربوط به خطای انسانی به جای مواد مخدر خود را.

در ضمن بیش از دو دوجین زندانیان را طی کرده اند خود تجدید نظر و در انتظار اعدام خرما به تنظیم شود. وجود 47 زندانیان در اوکلاهما را اعدام شکارچی گفت.

حتی پس از bungled اعدام اوکلاهما اکثریت رای دهندگان به تصویب دولت سوال در سال 2016 حفظ مجازات اعدام در این ایالت قانون اساسی و Stitt گفت: او از آن.

اسقف اعظم شهر اوکلاهما, Rev. پل Coakley به سرعت با صدور بیانیه ای خواستار فرماندار و قانونگذاران به نظر غیر کشنده راه برای اطمینان از عدالت است.

“ما نیاز به توقف ارسال پول مالیات دهندگان برای کشتن انسان” Coakley گفت. “ما شایسته عدالت برای این جرایم اما ما نمی پایان دادن به چرخه خشونت با ارتکاب خشونت بیشتر.”

در سال 2015 اوکلاهما شد دولت برای اولین بار در کشور به تایید استفاده از گاز نیتروژن برای استفاده در اعدام اما هرگز نهایی برنامه ای برای استفاده از آن است. شکارچی روز پنجشنبه گفت که مقامات زندان ساخته اند “پیشرفت خوب” در حال توسعه یک دستگاه برای تحویل گاز نیتروژن و ادامه خواهد داد تا تلاش های خود را در مورد مواد مخدر در دسترس نیست دوباره در آینده.

وزارت اصلاحات ایمیل های به دست آمده توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد این سازمان سابق معاون عملیات رسیده به یک تولید کننده از کاهش اکسیژن تنفس واحد مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به آموزش خلبانان در علائم و نشانه های هیپوکسی.

رئيس جمهور از شرکت پاسخ داد که او باور نمی کند اعدام خواهد بود مناسب استفاده از محصول خود را و که او تا به حال نگرانی در مورد مسئولیت بالقوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر