Omicron آزمایشگاه های آزمایش را بیش از حد بارگذاری کرد و نتایج را کاهش داد

[ad_1]

از آنجایی که جهش Omicron به سطوح بالای عفونت منجر می شود، آزمایش به عنوان یک ابزار کلیدی برای محدود کردن گسترش آن در حال ظهور است. اما طی ماه گذشته، آزمایشگاه‌ها و تولیدکنندگان تلاش کرده‌اند تا با تقاضا مطابقت داشته باشند.

در ماه دسامبر، داروخانه های محله آزمایش های آنتی ژن سریع را فروختند. روزها طول کشید تا یک ساعت برای تست حساس تر و نهایی PCR به دست آید و نتایج حتی طولانی تر شود. بار دیگر، همه‌گیری، ضعف در نظام سلامت کشور را آشکار کرد.

اومی گارنر، سرپرست آزمایشگاه تست میکروبیولوژی بالینی UCLA Health گفت: «من فکر می‌کنم متأسفانه ما به اندازه یک سال پیش برای نوع موجی که تجربه می‌کنیم – از نظر آزمایش – آماده نیستیم.

کیت‌های رایگان تست کرونا در خانه، که اکنون در دسترس خانواده‌ها در سراسر کشور است، نوید کاهش تنگناها را می‌دهد، اما مشکلات کمبود و تاخیر اعتبار را تهدید می‌کند. با این حال، پاسخ ها در اعداد نهفته است.

قبل از پرش، گارنر تخمین زد که آزمایشگاه او روزانه 700 آزمایش PCR را پردازش می کند. امروز، این تعداد نزدیک به 2000 است. همچنین آزمایشگاه او به تنهایی با ظرفیت کامل نبود.

جنیفر دین بارد، مدیر میکروبیولوژی بالینی و ویروس شناسی در بیمارستان کودکان لس آنجلس گفت: “ما امواج دیگری را در شهرستان لس آنجلس داشته ایم، اما از همه آنها پیشی گرفته است.” ما حجمی را که فقط چند ماه پیش داشتیم، اگر نه بیشتر، دو برابر کردیم.»

آزمایشگاه CHLA اکنون 24 ساعته در حال پردازش آزمایشات است و کارکنان خود را سه برابر کرده است و از آنجایی که تعداد آزمایشات مثبت بسیار زیاد است، حجم آزمایشات تا هفته های آینده بالا خواهد ماند و مدیران آزمایشگاه را به متخصصان تدارکات تبدیل می کند.

دین بارد با توضیح اینکه چگونه باید بین آماده بودن و ذخیره نکردن منابع منقضی شده تعادل برقرار می کرد، گفت: “ما در تلاشیم آینده را پیش بینی کنیم.”

هر دو آزمایشگاه گارنر و داین بارد در میان نزدیک به 50 آزمایشگاه در سراسر ایالت هستند که در مراکز پزشکی که به بیماران و کارکنان خدمات ارائه می دهند، کار می کنند. وضعیت در میان آزمایشگاه‌های تجاری که به مکان‌های آزمایش عمومی در سراسر کشور خدمات می‌دهند، پیچیده‌تر است.

این سایت‌ها توسط شرکت‌های مختلفی اداره می‌شوند که بیماران را دریافت می‌کنند، نرم‌افزار را نگهداری می‌کنند، نمونه‌ها را جمع‌آوری و به آزمایشگاه‌های خارج از سایت ارسال می‌کنند. طبق گفته وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا، در هفته اول ژانویه، 81 درصد از این آزمایشگاه ها به طور متوسط ​​در دو روز نتیجه دادند.

یک آزمایشگاه، SummerBio، 358340 آزمایش را در این هفته پردازش کرد که میانگین آن کمتر از یک روز بود. این شرکت از ماه آگوست با شیوع ویروس مبارزه می کند، زمانی که دلتا حجم آن را از 10000 آزمایش در روز به 100000 رساند. Palo Alto.

ساشا سلکی، مدیر ارشد بازرگانی و یکی از بنیانگذاران SummerBio گفت که ظهور Omicron یک چالش مشابه است. در آخرین هفته دسامبر، زمانی که مشتریان اصلی SummerBio – مدارس و دانشگاه ها – در تعطیلات بودند، حجم آزمایش به 8000 کاهش یافت. این شرکت انتظار داشت که حجم مشابهی در آغاز سال جدید نیز وجود داشته باشد.

Fulgent Genetics که آزمایشگاه‌هایی را در شهر تمپل و هیوستون اداره می‌کند، به طور مشابه در اوایل سال جاری شاهد افزایش حجم آزمایش‌ها بود. نیمی از 279310 تستی که او در هفته اول سال دریافت کرد دو روز طول کشید تا پردازش شود.

«از لحاظ تاریخی، زمان اعدام ما کمتر از 24 ساعت است. براندون پرتوس، مدیر فروش Fulgent گفت: این تقاضا بی سابقه بود. “در یک محیط پویا، افزایش و کاهش یک کسب و کار آنی نیست.”

به گفته وزارت بهداشت عمومی، برخی از آزمایشگاه‌های تجاری نتایج را در سه تا چهار روز ارائه کردند و یکی تقریباً دو هفته طول کشید.

اکثر کارشناسان بهداشت تا حد زیادی با باری که بر دوش آزمایشگاه ها و مدیران آزمایش گذاشته می شود، همدل هستند. آنها استدلال می‌کنند که تأخیرها کمتر به عدم آمادگی مربوط می‌شود تا با بدخیم بودن نوع Omicron، که منجر به بیمار شدن کارمندان شده است.

دکتر بادی کریچ، مدیر برنامه تحقیقاتی واکسن در مرکز پزشکی دانشگاه وندربیلت در تنسی گفت: «در 6 ژانویه، تقریباً شش میلیون آمریکایی به کووید آلوده شدند. «هیچ آمادگی وجود ندارد که به ما اجازه دهد روزی شش میلیون آزمایش یک بیماری عفونی انجام دهیم.

در آغاز همه‌گیری، احتمال آزمایش کرونا بیشتر مشکوک بود تا امیدوارکننده.

استارت‌آپ‌ها با بهره‌گیری از نظارت ضعیف سازمان غذا و دارو، آزمایش‌هایی را در خانه راه‌اندازی کردند که توسط تحقیقات پشتیبانی نشد. برخی از آنها هرگز از نظر قابلیت اطمینان یا دقت آزمایش نشده اند.

دکتر ویلیام شافنر، متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت، گفت: اگر آزمایش به کندی آغاز شده باشد، وعده واکسن ها مقصر است.

شافنر گفت: «ما کاملاً مجذوب علم و موفقیت توسعه واکسن بودیم. بنابراین توجه زیادی به واکسیناسیون همه شد.»

در نتیجه، شافنر گفت، عموم مردم از هر دو PCR و آزمایش آنتی ژن سریع در خانه آگاهی کمتری دارند. هر کس به یک سوال کمی متفاوت پاسخ می دهد.

آزمایش PCR شواهد قطعی از عفونت کروناویروس را ارائه می‌کند، اما از آنجایی که این آزمایش بسیار حساس است – ریزمغذی‌های RNA ویروسی را افزایش می‌دهد – وجود ویروس را حتی اگر آلوده نشده باشد، تشخیص می‌دهد.

شافنر گفت: در نتیجه، “تست PCR می تواند سردرگمی و بی اعتمادی ایجاد کند.” “شما می توانید بر اساس یک باقی مانده ویروسی که نمی تواند کسی را آلوده کند، یک آزمایش مثبت دریافت کنید.”

او افزود، آزمایش PCR «استاندارد طلایی» است اگر فردی علائم شبه کووید را داشته باشد و بخواهد بداند که آیا کووید-19 است یا نه، اما اگر کسی بخواهد از قرنطینه یا ایزوله خارج شود، آزمایش آنتی ژن سریع خانگی بیشتر است. خوب

اما محدودیت آن عدم حساسیت است. وی گفت: به دلیل اینکه توانایی گرفتن قطعه کوچک ویروس و تقویت آن را ندارد، باید مقدار قابل توجهی ویروس وجود داشته باشد تا آزمایش مثبت شود.

استفاده از آزمایش آنتی ژن خیلی زود در دوره عفونت احتمالاً منجر به نتیجه منفی می شود، حتی اگر ویروس وجود داشته باشد. به همین دلیل است که شافنر و سایر متخصصان پزشکی توصیه می کنند که آزمایش یک بار انجام شود و اگر منفی بود، 24 ساعت بعد دوباره آزمایش کنید.

شافنر گفت، با توجه به تفاوت‌ها و محدودیت‌های این دو آزمایش، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در ایالات متحده به انزوا یا قرنطینه پس از عفونت بسته به آزمایش پایان ندادند.

با این حال، کالیفرنیا از CDC خارج شد و توصیه های سخت تری از سوی آژانس فدرال ارائه کرد. در حالی که CDC افراد آلوده قبلی را ملزم به پوشیدن ماسک به مدت پنج روز می کرد، وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا پنج روز یا بیشتر پس از کاهش علائم، خواستار آزمایش منفی شد.

مشخص نیست که آیا این توصیه در تأخیرهایی که اکنون رخ می دهد نقشی داشته است یا خیر. این ایالت جهش فعلی را به عنوان “وضعیت سیال توصیف کرد و ما در حال نظارت بر علم و داده ها هستیم تا به آن پاسخ دهیم، از جمله از نظر الزامات آزمایش.”

اما از دیدگاه رامنی هامفریز، استاد آسیب شناسی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت، رویکرد کالیفرنیا با واقعیت همخوانی ندارد.

او گفت: «ما در جایی در این کشور نیستیم که مواد آزمایشی مازاد برای انجام این کار داشته باشیم.

Humphreys باید هر روز در دسترس بودن منابع را مدیریت کند، زیرا Vanderbilt با آزمایشگاه‌های سراسر جهان برای آزمایش معرف‌ها و کارتریج‌ها رقابت می‌کند.

او گفت: “ما دوست داریم یک هفته تحویل داشته باشیم، اما کمتر از دو روز فرصت داریم.” ما آنها را به همان سرعتی که وارد در می شوند می سوزانیم.»

دکتر رابرت کیم فارلی، استاد دانشکده بهداشت عمومی فیلدینگ UCLA، می‌گوید تا آنجا که چالش ناشی از عرضه و تقاضا است، آرامش و جهش همه‌گیری فشار زیادی بر تولیدکنندگان وارد می‌کند تا واکنش نشان دهند.

او به آزمایشگاه Abbott، سازنده آزمایش آنتی ژن خانگی BinaxNow اشاره می کند که در ژوئن گذشته یک کارخانه تولید و مونتاژ در ایلینوی را به دلیل کمبود تقاضا تعطیل کرد. سه ماه بعد، شرکت تاسیسات را دوباره بازگشایی کرد.

او گفت: «فکر می‌کنم درس این است که ما نمی‌توانیم تنها به صنعت خصوصی و تقاضای بازار در بحبوحه همه‌گیری تکیه کنیم.»

وضعیت قابل مقایسه با کمبود PPE است که در ابتدای همه گیری ایجاد شد. کیم فارلی می‌گوید: «نمی‌توان از تولیدکنندگان خصوصی انتظار داشت که چیزهایی را تولید و ذخیره کنند که هرگز فروخته یا استفاده نشوند. این نقش دولت است و آنچه ما باید برای آن آماده کنیم گزینه جدیدی است.»

گارنر از UCLA Health موافق است.

او گفت: «آزمایشگاه ها باید از سطح نرمال آزمایش به سه برابر یا 10 برابر بیشتر در هنگام پرش برسند. “این یک سوال بسیار دشوار است. همه باید به تست های PCR دسترسی داشته باشند که می توانیم در 24 ساعت انجام دهیم. این همان چیزی است که واکنش فدرال باید به نظر برسد.”

به گفته گارنر، از آنجایی که کارشناسان بهداشت گزینه های جدیدی را در افق پیش بینی می کنند، نیاز به چنین اقدامات احتیاطی بیش از هر زمان دیگری مهم است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat