Omicron باعث جهش چشمگیر موارد COVID در کالیفرنیا شده است

[ad_1]

انفجار موارد جدید کروناویروس ناشی از نسخه سریع Omicron باعث افزایش شدید بستری شدن در بیمارستان با COVID-19 در کالیفرنیا شده است که منجر به هشدارها و درخواست‌های احتیاط از مقامات بهداشت عمومی شده است.

طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط تایمز، در هفته منتهی به یکشنبه، کالیفرنیا به طور متوسط ​​روزانه 11914 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را گزارش کرد که 73 درصد افزایش نسبت به دو هفته پیش را نشان می‌دهد.

و این هجوم عفونت ها شروع به تأثیرگذاری بر بیمارستان ها کرده است. روز یکشنبه، 4001 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در سراسر ایالت بستری شدند که تقریباً 14 درصد در یک هفته افزایش یافته است. میزان بستری شدن در بیمارستان COVID-19 از اوایل اکتبر به این اندازه نبوده است.

باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس، گفت: آخرین آمار “به وضوح نشان می دهد که ما در تعطیلات زمستانی به سمت زمان های بسیار چالش برانگیزی می رویم.”

اگرچه بسیاری از افراد در برابر جدی ترین بیماری Omicron محافظت می شوند، زیرا آنها به طور کامل واکسینه شده و در جایی که شرایط را برآورده می کنند تقویت می شوند، تعداد بسیار بالای موارد می تواند به راحتی حتی اگر درصد کمی از مبتلایان به این بیماری مبتلا شوند، استرس قابل توجهی را به سیستم بهداشتی وارد کند. آنها به مراقبت های بیمارستانی نیاز دارند، “او در بیانیه اخیر خود گفت.

موارد در حال افزایش است

در شهرستان لس آنجلس، موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا در شب کریسمس به طرز چشمگیری افزایش یافت.

3052 مورد جدید در روز سه شنبه گزارش شد. روز چهارشنبه 6509; پنجشنبه 8633; جمعه 9988; شنبه 11930; و یکشنبه، 8891. و مقامات هشدار دادند که این شمارش چشم نواز آخر هفته در واقع به دلیل تاخیر در گزارش دهی در طول تعطیلات دست کم گرفته شده است.

در اوج خود در طول پرش زمستان گذشته، شهرستان لس آنجلس به طور متوسط ​​روزانه حدود 16000 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را گزارش کرد. فرر گفت، اما آخرین موج می تواند به راحتی بر آن غلبه کند.

او روز چهارشنبه گفت: «اگر تعداد موارد ما در هفته آینده به سرعت به رشد خود ادامه دهد، می‌توانیم مواردی را که قبلاً هرگز ندیده‌ایم بررسی کنیم – بیش از 20000 مورد در روز تا پایان سال جاری».

درصد تست‌های کروناویروس در شهرستان لس‌آنجلس که مثبت می‌شوند به‌طور چشمگیری افزایش یافته است. در دوره هفت روزه منتهی به روز یکشنبه، 10.8 درصد از تست‌های کرونا مثبت بوده است. در مقایسه، برای دوره هفت روزه منتهی به 20 دسامبر، 3.4 درصد از آزمایشات نتیجه مثبت دادند.

بر اساس داده‌هایی که روز پنجشنبه توسط وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا منتشر شد، حداقل سه سیستم بهداشت عمومی گزارش کرده‌اند که به نظر می‌رسد Omicron 50 تا 70 درصد موارد جدید را تشکیل می‌دهد.

بستری شدن در بیمارستان

بستری شدن در بیمارستان کووید-19 در شهرستان لس آنجلس نیز از اول دسامبر به طور قابل توجهی افزایش یافته است، از 569 به 904 در کریسمس، افزایش 59٪. تعداد بستری شدن در بیمارستان روز یکشنبه به 966 افزایش یافت.

اما آخرین رقم بسیار کمتر از یک سال پیش است، زمانی که واکسیناسیون به تازگی معرفی شده بود و عرضه بسیار محدودی داشت. در کریسمس 2020، 6815 نفر مبتلا به کووید-19 در بیمارستان های لس آنجلس وجود داشت، در مقایسه با 2572 نفر در 1 دسامبر 2020. در اوج خود در 5 ژانویه، لس آنجلس کانتی 8098 مورد بستری شدن در بیمارستان با COVID-19 را ثبت کرد، زمانی که مصادف با بیمارستان ها و سردخانه های شلوغ.

بستری شدن در بیمارستان کووید-19 در کالیفرنیای جنوبی در حال حاضر سریعتر از بیماران در منطقه خلیج سانفرانسیسکو رشد می کند.

از اول دسامبر، میزان بستری شدن در بیمارستان در جنوب کالیفرنیا حدود 41 درصد افزایش یافته است، از 7.7 بستری در بیمارستان به ازای هر 100000 نفر به 10.8 نفر.

در مقابل، در منطقه خلیج سانفرانسیسکو، درصد آن 26 درصد افزایش یافت و از 3.8 به 4.8 رسید. کارشناسان می گویند زمانی که این درصد 5 یا بیشتر باشد باعث نگرانی است.

Inner Empire یکی از بالاترین سطوح بستری شدن در بیمارستان با COVID-19 در جنوب کالیفرنیا را دارد. شانس شهرستان سن برناردینو 20 و شهرستان ریورساید 15 است. شانس شهرستان سن دیگو 11 است. شهرستان های لس آنجلس و ونتورا، 9; و اورنج کانتی، 8.

برخی از کارشناسان امیدوارند مناطقی که میزان واکسیناسیون و استتار بالایی دارند با افزایش بستری شدن در بیمارستان کووید-19 ویران نشوند.

دکتر رابرت واچر، رئیس گروه پزشکی دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، روز جمعه نوشت که در حالی که موارد ابتلا به ویروس کرونا در سانفرانسیسکو به شدت در حال افزایش است، تعداد بیمارستان ها همچنان پایین است.

واچتر گفت، خبر بد این است که Omicron به سرعت در سانفرانسیسکو در حال گسترش است. خبر خوب این است که به نظر می رسد Omicron منجر به یک بیماری خفیف تر، به ویژه در جمعیت های واکسینه شده، Wachter می شود. نوشت در توییتر.

دکتر آنتونی فائوچی روز یکشنبه به ABC گفت که آخرین داده‌های بریتانیا نشان می‌دهد که در موج Omicron درصد کمتری از افراد تازه مبتلا به بستری شدن در بیمارستان نیاز دارند.

فائوچی به این هفته ABC گفت: «جالب است که مدت اقامت در بیمارستان کوتاه‌تر بود، نیاز به اکسیژن کمتر بود. و با این حال، از آنجایی که Omicron باعث بسیاری از عفونت‌های جدید می‌شود، این گزینه می‌تواند افراد بیشتری را بیابد که مصون نیستند و همچنان می‌توانند بیمارستان‌ها را تحت تأثیر قرار دهند.

فائوسی در یک مصاحبه تلویزیونی گفت: “افراد واکسینه نشده زمانی آسیب پذیرتر هستند که ویروسی داشته باشید که در رسیدن به افراد و آلوده کردن آنها به روش Omicron بسیار موثر است.” Omicron “هنوز می تواند منجر به بسیاری از بستری شدن در بیمارستان در ایالات متحده شود.”

تفاوت های جغرافیایی

واچر گفت که او در مناطقی که نرخ واکسیناسیون کمتری دارند، بسیار کمتر خوشبین خواهد بود. سانفرانسیسکو دارای یکی از بالاترین سطوح واکسیناسیون در کالیفرنیا است، به طوری که 88 درصد از جمعیت حداقل یک دوز دریافت می کنند. اما سایر مناطق ایالت دارای سطوح پایین تری هستند. شهرستان لس آنجلس 76% است. اورنج شهرستان، 75%; شهرستان ونتورا، 74%; شهرستان فرسنو، 65%; شهرستان ریورساید، 64%; شهرستان سن برناردینو، 60%؛ و شهرستان کرن، 56٪.

«اگر واکسینه و تقویت نمی‌شدم، خیلی بیشتر می‌ترسیدم. کسانی که واکسینه نشده اند، دست پر خطر بازی می کنند.” نوشت.

در سانفرانسیسکو، نگهبان این را گفت هنوز انتظار افزایش تعداد بستری شدن در بیمارستان را دارد، اما “در اینجا غیرممکن به نظر می رسد.”

در شهرستان لس آنجلس، مقامات از افزایش تعداد موارد ابتلا ابراز نگرانی کرده اند.

هفته گذشته، فرر گفت: اگر تعداد بیشتری از افراد واکسینه و تقویت شوند، در مکان‌های عمومی بسته و شلوغ و پرهیز از تجمع‌های بزرگ سرپوشیده و پرهیز از تجمع‌های بزرگ داخلی، شهرستان لس‌آنجلس می‌تواند تعداد فزاینده موارد را بدون بارگذاری بیش از حد بر سیستم بیمارستان مدیریت کند.

آزمایش کردن

در میان جهش مداوم، مقامات شهرستان لس آنجلس گفتند که گام‌هایی برای گسترش آزمایش‌ها، موثر در روز جمعه، از جمله افزایش ساعات آزمون در محل‌های آزمون در سطح شهرستان، «تاریخ‌های اضافی برای هفته و آخر هفته» و ارسال واحدهای تست سیار بیشتر به “مناطق به شدت آسیب دیده”.

اداره بهداشت شهرستان همچنین در حال تمدید برنامه جمع آوری آزمایشات خانگی است که در آن ساکنان می توانند مجموعه ای از پدهای آزمایش بینی را در خانه درخواست کنند و ظرف دو روز آن را از FedEx تحویل دهند.

مقامات بهداشتی شهرستان گفتند که با آماده شدن ساکنان برای جشن ها، تقاضا برای آزمایش افزایش یافته است.

دکتر کریستینا گالی، مدیر بخش بهداشت، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «ساکنان شهرستان لس‌آنجلس با انجام آزمایش‌های احتیاطی قبل از جمع‌آوری در صورت مواجهه با اولین علائم، کار درستی انجام می‌دهند. شهرستان ما به نظارت دقیق نیازهای تست و تنظیم ظرفیت در صورت نیاز در هفته های آینده ادامه خواهیم داد.

کالیفرنیا همچنین در حال آماده سازی برای ارائه آزمون های سریع برای دانش آموزان در مدارس دولتی K-12 و گسترش کلاس ها در مکان های شلوغ غربالگری است.

فرماندار “زمانی که فرزندان ما از تعطیلات لذت بردند… ما می خواهیم مطمئن شویم که آنها به همان شکلی که رفتند به وضعیت خوبی برمی گردند، به این معنی که می خواهیم مطمئن شویم که فرزندان خود را آزمایش کرده و آنها را برای بازگشت آماده می کنیم.” گاوین نیوسام هفته گذشته گفت.

نیوزوم بر تعهد کالیفرنیا به باز نگه داشتن مدارس برای یادگیری شخصی تأکید کرد، این تعهد در بیانیه مشترکی که دفتر آن صبح چهارشنبه توسط سازمان‌های مرتبط با آموزش، از جمله انجمن معلمان والدین کالیفرنیا، Assn منتشر کرد، مجدداً تأیید شد. از معلمان در کالیفرنیا، SEIU کالیفرنیا، انجمن ایالتی مدارس منشور و هیئت مدرسه کالیفرنیا Assn.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آزمایش در مناطق خاص وجود دارد:

شهرستان لس آنجلس

شهر لس آنجلس

ساحل وسیع

پاسادنا

اورنج کانتی

شهرستان سن برناردینو

شهرستان ریورساید

شهرستان ونتورا

شهرستان سانتا باربارا

شهرستان سن دیگو

مراحل دیگر

هفت پردیس UC بازگشت شخصی خود را به تاخیر انداخته اند، و همه پردیس های UC و Cal State به تقویت کننده برای دانشجویان واجد شرایط نیاز دارند.

این ایالت همچنین اعلام کرد که کارکنان بهداشتی به امید محافظت از جامعه پزشکی و گروه‌های آسیب‌پذیری که به آنها خدمت می‌کنند، باید تقویت‌کننده‌هایی برای واکسن COVID-19 دریافت کنند.

USC روز جمعه اعلام کرد که کلاس‌ها در هفته اول ترم بعدی از راه دور برگزار می‌شود و دانش‌آموزان و کارکنان باید به محض اینکه شرایط را برآورده کنند، شواهدی مبنی بر واکسن‌های تقویت‌کننده COVID-19 نشان دهند. خوابگاه‌های USC باز خواهند ماند، اما همه دانش‌آموزان باید قبل از نقل مکان به دانشگاه و از سرگیری آموزش‌های شخصی، آزمایش کووید منفی بدهند. USC همچنین جلسه دانشجویی جدید بهاری خود را حدود دو هفته به تعویق می اندازد. در ابتدا برای 7 ژانویه برنامه ریزی شده بود.

این دانشگاه اعلام کرد که ضرب‌الاجل‌هایی را برای نیاز به تقویت‌کننده‌های COVID برای دانشجویان، اساتید و کارکنان اعلام خواهد کرد. دانشجویان UC همچنین نیاز به دریافت تقویت کننده دارند، اگرچه هر سایت به دستور کار بستگی دارد. دانشگاه ایالتی کال نیز دستوری برای تقویت کووید برای دانشجویان صادر کرده است.

برخی از شهرها اقدامات پیشگیرانه خود را انجام می دهند. اوکلند به لس‌آنجلس، سانفرانسیسکو، هالیوود غربی و برکلی پیوست و خواستار اثبات واکسیناسیون شد تا از رستوران‌ها و سالن‌های ورزشی سرپوشیده حمایت کند. و در سن خوزه، شهردار گفت که می‌خواهد از همه مسئولان شهر بخواهد که واکسن تقویت کننده را به عنوان شرط کاری دریافت کنند و همه کسانی که وارد مراکز شهر می‌شوند همین کار را انجام دهند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardsiteturkuaz korsan taksinulled themesBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma