Omicron با سرعتی خیره کننده از کالیفرنیا عبور می کند و زنگ خطر را به صدا در می آورد

[ad_1]

جهش زمستانی کووید-19 کالیفرنیا روز چهارشنبه تشدید شد و موارد جدید کروناویروس در کنار موارد تایید شده سویه Omicron که مقامات انتظار دارند طی هفته‌ها در برخی از بخش‌های این ایالت غالب شود و چالش‌های بهداشتی جدیدی را به همراه داشته باشد، به طور چشمگیری افزایش یافت.

از آنجایی که Omicron به راحتی قابل حمل است، با سرعتی بی سابقه در حال گسترش است. اما در میان داده های اولیه از انگلستان، اسکاتلند، نشانه هایی از خوش بینی وجود دارد. دانمارک و آفریقای جنوبی، نشان می دهد که عفونت Omicron منجر به کاهش 40٪ تا 70٪ در بستری شدن در بیمارستان در مقایسه با نوع دلتا شده است. همچنین هیچ مدرکی مبنی بر اینکه افرادی که واکسینه شده اند و واکسن تقویت کننده دریافت کرده اند، به Omicron شدید مبتلا می شوند، مگر اینکه سیستم ایمنی آنها به طور قابل توجهی ضعیف شده باشد.

این احتمال را افزایش می دهد که زمستان امسال در ایالات متحده به اندازه ضربه ویرانگر سال گذشته مرگبار نباشد. با این حال، ایالات متحده چالش های دیگری دارد، با نرخ واکسیناسیون پایین تر از بریتانیا یا دانمارک. دکتر اریک توپول، مدیر مؤسسه ترجمه اسکریپس، گفت، در حالی که بیمارستان‌های دانمارک و آفریقای جنوبی بیش از حد شلوغ نیستند، سیستم مراقبت‌های بهداشتی در انگلستان روزهای سختی را تجربه می‌کند – زیرا در حال حاضر به سختی با دلتا کار می‌کند، چیزی شبیه به بخش‌هایی از کشور ما. تحقیق در لا جولا.

بزرگترین نگرانی این است که Omicron ممکن است آنقدر سریع گسترش یابد که برخی از بیمارستان‌ها همچنان پر بار باشند. ماهیت فوق عفونی Omicron به این معنی است که تعداد بسیار زیادی از افراد می توانند همزمان آلوده شوند. حتی اگر درصد کمتری از آنها نیاز به مراقبت های بیمارستانی داشته باشند، اگر تعداد بیشتری از افراد به طور ناگهانی آلوده شوند، این امر می تواند منجر به تحت فشار قرار دادن سیستم های بیمارستانی شود و در برخی مناطق آنها را تحت تأثیر قرار دهد، به ویژه در مناطق سطح پایین واکسیناسیون.

امید است که کالیفرنیا، که هنوز یکی از پایین‌ترین سطوح ویروس کرونا را در کشور دارد، نسبت به سایر ایالت‌هایی که هنوز در حال تکان دادن پرش دلتا هستند، آمادگی بیشتری برای مقابله با پرش Omicron داشته باشد. زمانی که Omicron شروع به گسترش کرد.

ما با خط شروع بسیار بهتری شروع می کنیم. مکان هایی مانند ویسکانسین و شمال شرقی وجود دارند که واقعاً در وضعیت بدی با بستری شدن در بیمارستان هستند – حتی قبل از Omicron، “توپول گفت. در حال حاضر ناشناخته است.”

انتظار می رود Omicron به سرعت در میان جمعیت حرکت کند، با سرعتی که برخی کارشناسان آن را در سطح جهانی بی سابقه توصیف می کنند. دکتر گرانت کولفکس، مدیر بهداشت سانفرانسیسکو، گفت: «مهلت‌های توزیع Omicron روزها هستند، نه هفته‌ها، همانطور که در مورد دلتا اتفاق افتاد. با این حال، او گفت: “زمان وحشت نیست، بلکه زمان هوشیاری است.”

یک پیش‌بینی بسیار تأثیرگذار برای COVID-19 پیش‌بینی می‌کند که جهش Omicron می‌تواند منجر به ۴۰۰،۰۰۰ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در روز در سراسر کشور شود – بسیار بالاتر از رکورد زمستان گذشته که ۲۵۰،۰۰۰ مورد در روز بود.

موسسه شاخص ها و ارزیابی سلامت در دانشگاه واشنگتن پروژه ها جهش Omicron در دسامبر و ژانویه به رشد سریع خود ادامه خواهد داد و احتمالاً در اواخر ماه آینده یا اوایل فوریه به اوج خود خواهد رسید. با وجود افزایش موارد، پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که مرگ و میر کمتری در روز نسبت به اوج ویرانگر زمستان گذشته رخ خواهد داد.

ایالات متحده به طور متوسط ​​روزانه بیش از 161000 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را گزارش می دهد که به اوج موج تابستانی دلتا نزدیک می شود که به 164000 مورد جدید در روز رسیده است.

پیش‌بینی می‌شود تعداد بستری‌های مبتلا به کووید-19 در اوج زمستان امسال کمی بیشتر از سال گذشته باشد. او می گوید.

این موسسه همچنین تخمین می زند که مرگ و میر یک روزه ناشی از کووید-19 ممکن است تا اوایل فوریه به 2000 نفر در سراسر کشور افزایش یابد، تقریباً همان تعداد مرگ و میر در طول پرش دلتا، اما کمتر از 3500 مرگ روزانه. زمان اوج زمستان گذشته.

پیش‌بینی برای کالیفرنیا تا پایان فوریه روزانه تا 150 مرگ ناشی از کووید-19 پیش‌بینی می‌شود، درصدی مشابه با اوج موج تابستانی دلتا. با این حال، این بسیار کمتر از جهش زمستان گذشته است، زمانی که کالیفرنیا روزانه 550 مرگ را گزارش کرد.

بر اساس این پیش‌بینی، افزایش استفاده از ماسک‌ها می‌تواند به میزان قابل توجهی موارد ابتلا به ویروس کرونا، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر را نسبت به COVID-19 کاهش دهد.

علی مقداد، استاد معیارهای سلامت در مؤسسه شاخص ها و ارزیابی سلامت، گفت: در روزهای آینده، بستری شدن در بیمارستان با COVID-19 راه مناسب تری برای شناسایی اقداماتی است که ممکن است مقامات محلی انجام دهند. این به این دلیل است که در حالی که Omicron به سرعت در حال گسترش است، درصد نسبتاً بالایی از مبتلایان به این واریانت بدون علامت باقی خواهند ماند و درصد کمتری از افراد تازه آلوده که نیاز به بستری شدن در بیمارستان دارند.

در کالیفرنیا، سناریوی امیدوارکننده این است که شدت بیماری Omicron نصف دلتا باشد و ایالت بتواند دریافت تقویت کننده خود را دو برابر کند، نرخ واکسیناسیون را تا 80 درصد افزایش دهد و تعداد تماس های نزدیک را برای ماه آینده کاهش دهد. این منجر به اوج زمستانی در سراسر ایالت 10000 بیمار مبتلا به کووید-19 تا پایان ژانویه خواهد شد – تقریباً نیمی از جهش زمستان گذشته و 20 درصد بدتر از موج تابستانی دلتا.

باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس‌آنجلس، گفت: «اگرچه 10000 بستری در این ایالت بسیار بیشتر از آنچه ما می‌خواهیم ببینیم، قابل کنترل‌تر از گزینه‌های جایگزین است. به طور واقع بینانه، برای جلوگیری از بدترین سناریو، باید همین الان برای افزایش واکسیناسیون و استفاده از تقویت کننده تلاش کنیم.»

تا روز سه‌شنبه، کالیفرنیا ۳۵۸۹ نفر مبتلا به کووید-۱۹ را در بیمارستان‌ها داشت.

کارشناسان می گویند که میزان واکسیناسیون ممکن است برای نوع آسیبی که Omicron به برخی از جوامع وارد می کند، کلیدی باشد. در شهرستان لس آنجلس، 66 درصد از ساکنان در تمام سنین، بر اساس داده های شهرستان، به طور کامل واکسینه شده اند. در سانفرانسیسکو این عدد 80 درصد است. درصد در امپراتوری داخلی و بخش هایی از دره مرکزی و روستایی کالیفرنیا بسیار کمتر است.

سطوح بالای واکسیناسیون و واکسن های تقویت کننده یکی از دلایلی است که باعث می شود مقامات بهداشتی سانفرانسیسکو به تداوم جهش زمستانی بستری شدن در بیمارستان کووید-19 خوش بین باشند.

مقامات می گویند هنوز هیچ برنامه ای برای مسدود کردن یا تعطیل کردن کسب و کار وجود ندارد، و پیشنهاد می کنند آزمایش های مکرر، واکسیناسیون و واکسن های تقویت کننده، ماندن در خانه را به یک استراتژی قدیمی تبدیل می کند.

شهرها رویکردهای احتیاطی دیگری مانند حرکت اوکلند در این هفته برای پیوستن به لس آنجلس، سانفرانسیسکو، هالیوود غربی و برکلی در درخواست اثبات واکسیناسیون برای حمایت از رستوران‌ها و سالن‌های ورزشی سرپوشیده اتخاذ می‌کنند. شهردار سن خوزه می خواهد از همه مسئولان شهر به عنوان شرط کاری واکسن های تقویت کننده دریافت کنند و همه کسانی که وارد مراکز شهری می شوند همین کار را انجام دهند.

هفت پردیس UC بازگشت شخصی به پردیس را به تعویق انداخته‌اند، و همه پردیس‌های UC و Cal State برای دانشجویان واجد شرایط نیاز به تقویت‌کننده دارند. فرماندار گاوین نیوسام به امید محافظت از جامعه پزشکی با پر شدن بیمارستان ها، خواهان تقویت مراقبت های بهداشتی است.

Omicron اکنون 73 درصد از موارد ابتلا به ویروس کرونا در کشور را به خود اختصاص داده است که نسبت به هفته قبل 13 درصد افزایش یافته است.

تا روز چهارشنبه، 191 مورد تایید شده مرتبط با Omicron به ایالت گزارش شده است.

فرر گفت: «در دو هفته آینده، تقریباً همه چیز Omicron خواهد بود.

فرر گفت: “شما باید بپذیرید که این Omicron است” و افزود که استان اکنون به ساکنان تازه آلوده می گوید: “و … که شما واقعاً خود را منزوی می کنید زیرا بسیار مسری هستید.”

ترکیب زمستانی دلتا و Omicron پرچم‌های قرمز را در لس آنجلس و فراتر از آن برافراشته است. فرر گفت که شهرستان لس آنجلس با افزایش سریع و خیره کننده موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا مواجه است و تنها در روز چهارشنبه بیش از 6500 مورد عفونت دیگر گزارش شده است.

آخرین عدد روزانه، 6509، بیش از دو برابر بیشتر از کل روز سه شنبه است. این ساکنان واکسینه نشده هستند که به ویژه در معرض بدترین اثرات COVID-19 قرار دارند. از 5 تا 11 دسامبر، آنجلنوهای واکسینه نشده پنج برابر بیشتر احتمال داشت که مبتلا شوند، 21 برابر بیشتر به بستری شدن در بیمارستان و 18 برابر بیشتر احتمال داشت که بمیرند.

فرر گفت: «واقعیت این است که اکثریت قریب به اتفاق افرادی که امروز آزمایششان مثبت است، به Omicron، یک سویه ویروسی که راحت‌تر منتقل می‌شود، آلوده هستند. اگر تعداد موارد ما در این هفته و هفته آینده به سرعت در حال افزایش باشد، می‌توانیم به دنبال مواردی باشیم که قبلاً هرگز ندیده‌ایم.»

نویسندگان شخصی تایمز، کولین شالبی، هیلی اسمیت و هوارد بلوم در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardsiteturkuaz korsan taksinulled themesBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma