Omicron به شدت به کارکنان بهداشتی و رستوران ها در لس آنجلس ضربه می زند

[ad_1]

بیمارستان‌های شهرستان لس‌آنجلس برای ارائه مراقبت‌های پزشکی با مشکل مواجه هستند، زیرا کمبود کارکنان بسیار بدتر از افزایش ویروس کرونا در زمستان گذشته است.

بسیاری از کارکنان بهداشتی که در اثر بیماری همه‌گیر سوخته‌اند، دست از کار کشیده‌اند و بسیاری از کسانی که جان سالم به در برده‌اند، آزمایش این ویروس مثبت بوده و در خانه‌های خود در انزوا هستند. و امکانات مراقبت های بهداشتی امسال شلوغ تر هستند زیرا تقاضا برای مراقبت های غیر مرتبط با کووید بیشتر است.

در میان چهار بیمارستان دولتی شهرستان لس آنجلس، صدها نفر از کارکنان بهداشتی مثبت به ویروس کرونا در انزوا هستند، و این امر باعث می‌شود که “تعداد خدماتی که در سطح مراقبت لازم برای مراقبت از بیمار ایمن هستند، عملا غیرممکن باشد.” خدمات بهداشتی دکتر کریستینا گالی گفت. هیئت نظارت منطقه در این هفته

گالی گفت: «این اعداد به دلیل سطوح بسیار بالاتر انتقال جامعه نسبت به هر زمان قبلی در این بیماری همه‌گیر است.» “ویروس های بسیار بیشتری در جامعه وجود دارد. و کارکنان بهداشت، مانند همه افراد دیگر، مبتلا می شوند.”

نه تنها پرستاران کمبود دارند. گالی گفت: “این روی پزشکان، درمانگران تنفسی، رادیولوژیست ها، کارکنان آزمایشگاه تاثیر می گذارد – طیف کاملی از آنچه برای مدیریت ایمن بیمارستان مورد نیاز است.”

آمبولانس‌ها نیز قبل از اینکه بتوانند بیماران را ترک کنند با تاخیر بیشتری روبرو می‌شوند. گالی گفت، شرکت هایی که با این شهرستان برای ارائه حمل و نقل اضطراری از طریق سیستم 911 قرارداد دارند “با کمبود شدید کارکنان مواجه شده اند و در تلاش برای پاسخگویی به موقع به تماس ها هستند.” بسیاری از کارمندان بیمار هستند، در حالی که سایر کارگران واکسینه نشده اند و “در نتیجه آنها نمی توانند مطابق با مقررات بهداشت عمومی کار کنند.”

شهرستان لس آنجلس 20 بخش اورژانسی را که بدترین آسیب دیده‌اند شناسایی کرده است و مقامات شهرستان به 10 بیمارستان برتر – همه بیمارستان‌های خصوصی – اعزام شده‌اند تا به تخلیه آمبولانس‌ها کمک کنند. گالی گفت که انتظار می رود هشت نفر دیگر طی دو هفته آینده کمک های فدرال دریافت کنند.

روز شنبه، کالیفرنیا یک تیم اعتصابی برای افزایش 911 شرکت آمبولانس فرستاد. ما پنج نفر درخواست کردیم. ما یکی گرفتیم، یکی هنوز منتظر بود و سه [to be determined,]” او گفت.

گالی علاوه بر پریدن به بیمارستان، هشدار داد که عرضه خون در لس آنجلس به کمبود شدیدی رسیده است. صلیب سرخ آمریکا کمبود خون این کشور را بزرگترین کمبود خون در بیش از یک دهه گذشته نامیده است.

گالی که از مردم خواست با مراجعه به سایت redcrossblood.org، اهدای خون را افزایش دهند، گفت: «تقاضا برای خون زیاد است، اما حجم اهدای خون همچنان در حال کاهش است. «مراکز تروما بدون خون نمی توانند کار کنند. اگر خون نباشد، باید ببندند و این وضعیتی نیست که ما بخواهیم در آن قرار بگیریم.»

حجم کاری بیمارستان ها در شهرستان لس آنجلس در حال بدتر شدن است زیرا سایر مراکز از مراقبت از بیماران کروناویروس خودداری می کنند. گالی گفت که شرکت های دیالیز سرپایی بیماران کرونا را به بیمارستان ها می فرستند و افزود که این عمل نامناسب است.

گالی گفت: علاوه بر این، امکانات مسکونی ادغام‌شده، از جمله مواردی که از بیماران روانی مراقبت می‌کنند، گاهی اوقات بیماران مبتلا به ویروس کرونا را رد می‌کنند، که “باعث می‌شود جمعیت عظیمی از بیماران تخت‌های گرانبهای بیمارستانی را پر کنند.”

مقامات شهرستان در حال تلاش برای ایجاد یک برنامه کوپن متل برای ایجاد مکان های قرنطینه و ایزوله برای ساکنانی هستند که به سطح خاصی از نظارت پزشکی نیاز ندارند.

شهرستان و ایالت کارکنانی برای راه اندازی سه واحد اورژانس بیمارستانی در این موارد دارند: بیمارستان عمومی پانوراما سیتی، شرکت کوچک پراویدنس مرکز پزشکی مری در سن پدرو و بیمارستان آنتلوپ ولی در لنکستر.

برای کاهش خطر انتقال در بین بازدیدکنندگان، بیمارستان‌های دولتی شهرستان لس‌آنجلس نیز ساعات ویزیت را محدود کرده‌اند، از جمله مدت زمان و تعداد بازدیدکنندگان مجاز.

تعداد بستری‌های کروناویروس در شهرستان لس آنجلس به سرعت در حال افزایش است و به 3766 نفر در روز دوشنبه افزایش یافته است که پنج برابر بیشتر از ماه گذشته است.. اما آخرین آمار هنوز بخشی از رکورد 8098 بیمار مبتلا به ویروس کرونا است که در 5 ژانویه 2021 ثبت شده است.

تا روز دوشنبه، 513 بیمار کووید-19 در بخش مراقبت های ویژه شهرستان لس آنجلس وجود داشت که تقریباً سه برابر بیشتر از ماه گذشته بود.. این هنوز کمتر از یک سوم اوج سال گذشته است، زمانی که در 8 ژانویه 2021، 1731 مورد وجود داشت.

با این حال برخی از مسئولان انتظار دارند تعداد بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ها افزایش یابد. تا روز سه‌شنبه، بیمارستان‌های کالیفرنیا ۱۱۸۱۵ بیمار کروناویروس داشتند. این کمی بیش از نیمی از رکورد 21938 ثبت شده در 6 ژانویه 2021 است.

مدلی که روز دوشنبه توسط فرماندار گاوین نیوسام نقل شد نشان می دهد که تعداد بیماران مبتلا به کرونا که در بیمارستان های کالیفرنیا بستری شده اند احتمالاً تا 2 فوریه به 23000 نفر خواهد رسید که از رکورد همه گیر فراتر خواهد رفت.

اخبار گفت که در اوایل این هفته 51197 نفر در کالیفرنیا به دلایل مختلف از جمله COVID-19 در بیمارستان بستری شدند. فرماندار گفت که این نزدیک به اوج 53000 نفری است که در طول پرش زمستان گذشته ثبت شد و انتظار می‌رود کالیفرنیا در اواخر این هفته وارد شود.

نیوسام گفت داده ها نشان می دهد که 4.5 درصد از مبتلایان به نوع Omicron در بیمارستان بستری شده اند. این بهتر از جهش‌های گذشته است: لس‌آنجلس کانتی تخمین می‌زند که در اوج سال گذشته، 15 تا 20 درصد موارد کرونا منجر به بستری شدن در بیمارستان و در طول موج دلتای تابستانی، 5 تا 6 درصد از عفونت‌ها منجر به بستری شدن در بیمارستان شد.

نیوزوم گفت که میانگین مدت اقامت در بیمارستان برای بیماران Omicron 3.6 روز بود که کمتر از نسخه های قبلی بود.

اما تعداد زیادی از کالیفرنیایی‌هایی که به Omicron آلوده شده‌اند به این معنی است که احتمالاً بیمارستان‌ها همچنان تحت استرس هستند، حتی اگر درصد کمتری از مبتلایان به بیمارستان بستری شوند.

“تعداد کل افرادی که این گزینه را دریافت می کنند به اندازه ای است که فشار زیادی بر سیستم بیمارستانی ما وارد می کند. نیوشام گفت: «این فقط مختص کالیفرنیا نیست.

فرماندار گفت که الزامات بیمارستانی در زمستان امسال “قابل مدیریت اما چالش برانگیز است. سخت است.”

ادارات اورژانس در سراسر کشور تحت فشار فوق العاده ای هستند. طبق اطلاعات ارائه شده توسط Newsom، در مجموع 55000 بازدید از بخش اورژانس در سراسر ایالت در روز یکشنبه انجام شد. یک سال پیش آنها 27000 بودند.

تفاوت این است که تقاضا برای مراقبت های اورژانسی غیر مرتبط با کووید از سال گذشته بدتر است، زمانی که بسیاری از کالیفرنیا تحت دستورات منطقه ای برای ماندن در خانه بودند. روز یکشنبه 12500 بازدید از اورژانس COVID-19 انجام شد. سال گذشته در آن زمان 11500 بود.

شواهد همچنان نشان می دهد که بسیاری از عفونت های Omicron منجر به بیماری خفیف یا متوسط ​​می شود. باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس، گفت: با این حال، مردم باید تا آنجا که می توانند برای جلوگیری از عفونت انجام دهند، به ویژه از آنجایی که بازماندگان Omicron ممکن است در معرض خطر طولانی مدت کووید باشند. همچنین برای کودکانی که به سندرم التهابی چند سیستمی مبتلا می‌شوند، یک بیماری نادر اما جدی که می‌تواند کشنده باشد، نگرانی وجود دارد.

فرر گفت: “ما می دانیم که هفته ها پس از جهش زمستان گذشته، شاهد افزایش شدید موارد MIS بوده ایم، بنابراین عاقلانه است که هر کاری که می توانیم برای جلوگیری از عفونت انجام دهیم.”

بستری شدن کودکان در بیمارستان اخیرا افزایش یافته است. از اول ژانویه، 79 کودک مبتلا به کروناویروس مثبت در بیمارستان‌های شهرستان لس آنجلس وجود داشت که 58 نفر از آنها کودکان زیر 5 سال بودند که برای واکسینه شدن خیلی جوان بودند. در 4 دسامبر، تنها چهار کودک مبتلا به کروناویروس مثبت زیر 5 سال در بیمارستانی در شهرستان لس آنجلس بستری شدند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma