Omicron ناقل بیماری های جدی کمتری است، اما بیمارستان ها با استرس مواجه هستند

[ad_1]

انتظار می‌رود که سیستم مراقبت‌های بهداشتی کالیفرنیا در هفته‌های آینده با استرس طولانی‌مدت مواجه شود، زیرا نوع Omicron امواج جدیدی از عفونت کرونا را ایجاد می‌کند، حتی در حالی که تحقیقات جدید نشان می‌دهد که آخرین مرحله همه‌گیری منجر به بیماری بسیار کمتری می‌شود.

مقامات می گویند که آنها بر حفاظت از عملیات بیمارستانی که به دلیل ابتلای کارگران با کمبود شدید پرسنل مواجه هستند، تمرکز کرده اند، اما امیدوارند این سیستم بتواند در مقابل Omicron مقاومت کند. آنها همچنان از مردم می خواهند که تمام تلاش خود را به کار گیرند تا آلوده نشوند.

فرماندار گاوین نیوسام روز چهارشنبه در یک نشست خبری در پارامونت گفت که Omicron نسبت به نسخه های قبلی سنگین تر است. واحدهای مراقبت ویژه به اندازه یک سال قبل با بیماران کووید-19 مشغول نیستند.

اما این نیز درست است که هرگز در این همه‌گیری، تعداد زیادی از مردم به طور همزمان به ویروس کرونا مبتلا نشده‌اند. و این باعث می‌شود بخش‌های اورژانس غرق شوند، آمبولانس‌ها با تاخیر مواجه شوند، مردم در بیمارستان‌ها رها شوند و بیمارانی ببینند که عملیات برنامه‌ریزی شده‌شان لغو شده است.

نیوشام گفت: “فشار فوق العاده ای بر سیستم مراقبت های بهداشتی ما وجود دارد.”

Kaiser Permanente جنوب کالیفرنیا به طور موقت تمام جراحی های برنامه ریزی شده را که نیاز به بستری شدن در بیمارستان پس از عمل جراحی دارند، به تعویق انداخته است. این اقدام پس از آن صورت گرفت که تعدادی از سیستم های بیمارستانی کالیفرنیا اعلام کردند که مجبور شده اند حداقل برخی از اقدامات برنامه ریزی شده را به تعویق بیندازند.

و اداره بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس گزارشی را آغاز کرده است که مقامات آن را “افزایش هشداردهنده” مرگ و میر ناشی از COVID-19 می نامند. روز چهارشنبه، شهرستان لس آنجلس 39 مورد مرگ و میر ناشی از کووید-19 را گزارش کرد که بالاترین میزان مرگ و میر روزانه از 22 سپتامبر، زمانی که جهش تابستانی دلتا در حال محو شدن بود، بود.

با این حال، نیوزوم و دیگران خوش‌بینی محتاطانه‌ای ابراز کرده‌اند که افزایش شهاب‌سنگ Omicron می‌تواند با کاهشی به همان اندازه سریع مواجه شود، روندی که در کشورهای دیگر دیده می‌شود که این گزینه زودتر به دست آمد.

نیوز خاطرنشان کرد که در برخی از مناطق ایالات متحده، در سه یا چهار روز گذشته شاهد برخی موارد برابری هستیم. این چیزی است که قرار است اینجا در کالیفرنیا اتفاق بیفتد.”

او گفت: “ما این را پشت سر خواهیم گذاشت – فقط چند هفته دیگر.”

دکتر کرستن بیبینز-دومینگو، رئیس بخش اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، گفت که مدل‌های رایانه‌ای نشان می‌دهند که اوج موج Omicron ممکن است در اواخر ژانویه – شاید هفته آینده – برسد. و در حالی که احتمالاً در هفته‌های پس از اوج انتقال ویروسی زیادی وجود خواهد داشت، تا زمانی که Super Bowl در استادیوم SoFi در اینگلوود در 13 فوریه برگزار می‌شود، شرایط ممکن است شبیه به “جایی که در اواسط دسامبر بودیم” باشد.

Bibbins-Domingo گفت: “من فکر می کنم منطقی است که تا اواسط فوریه در مکان بسیار بهتری باشیم.”

با جمع‌آوری داده‌های بیشتر، به طور فزاینده‌ای مشخص می‌شود که Omicron نسبت به پسر عمویش دلتا، مقصر موج تابستان گذشته، باعث بیماری کمتر جدی‌تر می‌شود.

به عنوان مثال، یک مطالعه توسط Kaiser Permanente در جنوب کالیفرنیا، که این هفته منتشر شد، به گفته مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، به عنوان مثال، “خطر کاهش قابل توجه پیامدهای بالینی شدید را در بیماران مبتلا به Omicron در مقایسه با دلتا نشان می دهد.” دکتر روشل والنسکی.

این مطالعه که بیش از 52000 مورد Omicron و نزدیک به 17000 مورد Delta را تحت سیستم Kaiser از 30 نوامبر تا 1 ژانویه بررسی کرد. این را پیدا کندر مقایسه با دلتا، Omicron با کاهش 53 درصدی خطر بستری شدن علامت دار در بیمارستان، کاهش 74 درصدی در خطر مراقبت های ویژه و کاهش 91 درصدی در خطر مرگ همراه بود.

هیچ یک از بیماران مبتلا به Omicron مورد مطالعه نیاز به تهویه مکانیکی نداشتند. میانگین مدت اقامت برای یک بیمار بستری با Omicron در مطالعه Kaiser 1.5 روز بود، در حالی که برای دلتا پنج روز بود.

«داده‌های این مطالعه با آنچه که از Omicron در کشورهای دیگر، از جمله آفریقای جنوبی و بریتانیا می‌بینیم، مطابقت دارد، و اطلاعاتی را در مورد آنچه می‌توانیم در هفته‌های آینده انتظار داشته باشیم، ارائه می‌کند، زیرا انتظار می‌رود موارد در این کشور به اوج خود برسد. “والنسکی در یک جلسه توجیهی در روز چهارشنبه گفت.

مقامات می گویند همچنان انتظار دارند تعداد فوق العاده ای از عفونت ها در هفته های آینده وجود داشته باشد.

تعداد موارد جدید کروناویروس گزارش شده هر روز در کالیفرنیا افزایش یافته است و اکنون به طور میانگین بیش از 101,000 مورد در روز در هفته گذشته رسیده است که بسیار بالاتر از رکورد همه گیر در زمستان گذشته که 46,000 مورد در روز بود.

امیدوار کننده است که درصد کمتری از بیماران کروناویروس اکنون به درمان برای COVID-19 نیاز دارند. نیوسام گفت که داده ها نشان می دهد که تنها 4.5 درصد از مبتلایان به Omicron در بیمارستان بستری هستند. لس آنجلس کانتی گفت که در سال گذشته، 15 تا 20 درصد موارد ابتلا به ویروس کرونا منجر به بستری شدن در بیمارستان شده است.

اما تعداد حیرت‌انگیز موارد جدید کرونا هنوز به این معنی است که بسیاری از افراد به دنبال مراقبت‌های اورژانسی برای علائم مرتبط با ویروس کرونا هستند. روز یکشنبه 12500 نفر در بخش اورژانس کالیفرنیا به دنبال مراقبت برای مشکل کرونا بودند. در همان روز یک سال قبل 11500 بازدید وجود داشت.

تعداد مبتلایان به کرونا از تعطیلات به سرعت افزایش یافته است. روز سه شنبه ۱۲ هزار و ۳۱۷ نفر از این بیماران در سراسر کشور بستری شدند. این رقم از کریسمس سه برابر شده است و بالاترین سرشماری یک روزه از اوایل فوریه تاکنون است.

مدلی که نیوسام در اوایل این هفته به آن اشاره کرد، نشان می‌دهد که این احتمال وجود دارد که تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستانی در کالیفرنیا تا 2 فوریه به 23000 نفر برسد که از رکورد همه‌گیری 21938 ثبت شده در 6 ژانویه 2021 فراتر می‌رود.

این افراد تنها یک تکه از پازل هستند. به گفته دکتر مارک گالی، وزیر بهداشت و خدمات انسانی ایالت، در حال حاضر حدود 52400 کالیفرنیایی در بیمارستان بستری هستند. این دقیقاً کمتر از مجموع 53000 بستری شدن در بیمارستان در اوج همه گیری زمستان گذشته است.

احتمالاً این بدان معناست که بیمارستان‌ها در هفته‌های آینده همچنان با چالش‌هایی مواجه خواهند بود.

گالی روز چهارشنبه گفت: «ما در حال حاضر روی لیزر متمرکز شده‌ایم تا مطمئن شویم که این بیمارستان‌ها، این کارکنان خسته، این کارکنانی که خسته هستند، پشتیبانی لازم را دارند.» و هر کاری که می‌توانیم به عنوان یک جامعه انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که ظرفیت برای افراد مبتلا به کووید، برای افرادی که در تصادفات رانندگی نیاز به مراقبت‌های حاد دارند، برای افراد مبتلا به سکته مغزی، دیابت یا حمله قلبی وجود دارد، باید هر کاری که می‌توانیم انجام دهیم.

بیمارستان‌های شهرستان لس‌آنجلس برای ارائه مراقبت‌های پزشکی با مشکل مواجه هستند، زیرا کمبود کارکنان بسیار بدتر از افزایش ویروس کرونا در زمستان گذشته است.

علاوه بر این، بسیاری از کارکنان بهداشتی که در اثر بیماری همه‌گیر سوخته‌اند، دست از کار کشیده‌اند و بسیاری از کسانی که جان سالم به در برده‌اند، آزمایش ویروس را مثبت اعلام کرده و در انزوا در خانه به سر می‌برند. و امکانات مراقبت های بهداشتی امسال شلوغ تر هستند زیرا تقاضا برای مراقبت های غیر مرتبط با کووید بیشتر است.

در میان چهار بیمارستان عمومی شهرستان لس آنجلس، صدها نفر از کارکنان بهداشتی مثبت به ویروس کرونا در انزوا هستند، و این امر باعث می‌شود که «تعقیب خدماتی که در سطح مراقبت لازم برای حفظ مراقبت ایمن از بیمار است، غیرممکن باشد.» خدمات بهداشتی دکتر کریستینا گالی گفت. هیئت نظارت منطقه در این هفته

او گفت: «این ارقام به دلیل سطوح بسیار بالاتر انتقال جامعه نسبت به هر زمان قبلی در این همه‌گیری است.» “ویروس های بسیار بیشتری در جامعه وجود دارد. و کارکنان بهداشت، مانند همه افراد دیگر، مبتلا می شوند.”

او افزود که نه تنها پرستاران کمبود دارند. این بیماری پزشکان، درمانگران تنفسی، رادیولوژیست ها، کارکنان آزمایشگاه را تحت تاثیر قرار می دهد – تمام مواردی که برای اداره ایمن یک بیمارستان لازم است.

گالی گفت، شرکت‌های آمبولانسی که با این شهرستان برای ارائه حمل‌ونقل اضطراری از طریق سیستم 911 قرارداد دارند، «با کمبود شدید کارکنان مواجه شده‌اند و در تلاش هستند تا به تماس‌ها به موقع پاسخ دهند. بسیاری از کارمندان بیمار هستند، در حالی که سایر کارگران واکسینه نشده اند و “در نتیجه آنها نمی توانند مطابق با مقررات بهداشت عمومی کار کنند.”

.

به گفته CDC، Omicron اکنون غالب ترین نسخه ویروس کرونا است که در ایالات متحده در گردش است و تقریباً 98٪ موارد جدید در سراسر کشور را تشکیل می دهد.

افزایش سریع Omicron درخواست‌های فوری را برای ساکنان به منظور جلوگیری از انتقال، از جمله استفاده از ماسک‌های پزشکی محکم در هنگام شلوغی یا داخل خانه، و واکسیناسیون و تقویت آنها، برانگیخته است.

مقامات بهداشتی شهرستان لس آنجلس همچنین از ساکنان می خواهند که تجمعات جزئی را به تعویق بیاندازند و از فعالیت های خاص خودداری کنند، به ویژه کسانی که با افرادی که مبدل شده اند، واکسینه نشده اند یا در معرض خطر بیماری شدید COVID-19 هستند.

در شهرستان سونوما، مقامات بهداشتی از این هم فراتر رفته اند: آنها ممنوعیت 30 روزه تجمعات در داخل خانه با بیش از 50 نفر و تجمعات در فضای باز با بیش از 100 نفر را ممنوع کرده اند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma