Omicron کالیفرنیا در حال آمدن است و تعداد موارد COVID در حال افزایش است

[ad_1]

افزایش Omicron کالیفرنیا را تحت تاثیر قرار داده است و موارد جدید ویروس کرونا به سرعت در حال رشد است و مقامات بهداشت عمومی در برخی از بخش‌های این ایالت هشدار می‌دهند که بیمارستان‌ها ممکن است از افزایش تعداد بیماران در هفته‌های آینده آسیب جدی ببینند.

داده ها نشان می دهد که موارد جدید ویروس کرونا در این ایالت در روزهای اخیر افزایش یافته است و مقامات بهداشتی در شهرستان لس آنجلس انتظار دارند گزینه Omicron برای پیشی گرفتن از سویه دلتا در عرض دو هفته. اما مقامات تاکید کردند که واکسیناسیون، و به ویژه واکسن های تقویت کننده، به کالیفرنیایی هایی که از آنها در برابر بیماری های جدی محافظت می کنند، محافظت می کند، که می تواند موج آتی را نسبت به زمستان ویرانگر سال گذشته مرگبارتر کند.

دکتر گرانت کولفکس، مدیر بهداشت سانفرانسیسکو، گفت: «زمان وحشت نیست، زمان هوشیاری است».

اینکه میزان بستری شدن در بیمارستان از تعداد سال گذشته فراتر خواهد رفت بستگی به عوامل مختلفی دارد: شدت Omicron و اینکه آیا ساکنان از دستورات ماسک پیروی می کنند، اجتناب از فضاهای عمومی در معرض خطر شلوغ، واکسیناسیون یا تقویت.

اما این مطمئن است. Omicron وارد کالیفرنیا شد و پرش را آغاز کرد. موارد کرونا به طور فزاینده ای با گزینه جدید مرتبط می شوند و مقامات لس آنجلس و سانفرانسیسکو منتظر فصل سختی برای بیمارستان هایی هستند که احتمالاً رقیب پرش زمستان گذشته هستند.

مقامات می گویند هنوز هیچ برنامه ای برای مسدود کردن یا تعطیل کردن کسب و کار وجود ندارد و نشان می دهد که آزمایشات و واکسیناسیون های مکرر باعث می شود سفارشات خانگی به یک استراتژی قدیمی تبدیل شود.

شهرها رویکردهای احتیاطی دیگری مانند حرکت اوکلند در این هفته برای پیوستن به لس آنجلس، سانفرانسیسکو، هالیوود غربی و برکلی در درخواست اثبات واکسیناسیون برای حمایت از رستوران‌ها و سالن‌های ورزشی سرپوشیده اتخاذ می‌کنند. شهردار سن خوزه می خواهد از همه مسئولان شهر به عنوان شرط کاری واکسن های تقویت کننده دریافت کنند و همه کسانی که وارد تاسیسات شهری می شوند همین کار را انجام دهند.

هفت پردیس UC بازگشت شخصی به پردیس را به تعویق انداخته‌اند، و همه پردیس‌های UC و Cal State به تقویت‌کننده‌ها برای دانشجویان واجد شرایط نیاز دارند. فرماندار گاوین نیوسام به امید محافظت از جامعه پزشکی با پر شدن بیمارستان ها، خواهان تقویت مراقبت های بهداشتی است.

Omicron اکنون 73 درصد از موارد ابتلا به ویروس کرونا در کشور را به خود اختصاص داده است که نسبت به هفته قبل 13 درصد افزایش یافته است. شهرستان لس آنجلس روز سه شنبه 102 مورد جدید از نوع بسیار جهش یافته را تایید کرد. این بیش از دو برابر مجموع 49 مورد تایید شده Omicron است که چهارشنبه گذشته توسط وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا در سراسر ایالت گزارش شد.

تا روز چهارشنبه، 191 مورد تایید شده مرتبط با Omicron به ایالت گزارش شده است.

باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس، گفت: طی دو هفته آینده، تقریباً همه چیز Omicron خواهد بود.

فرر گفت: “شما باید بپذیرید که این Omicron است” و افزود که استان اکنون به ساکنان تازه آلوده می گوید: “و … که شما واقعاً خود را منزوی می کنید زیرا بسیار مسری هستید.”

دلتا نیز یک مشکل بزرگ باقی مانده است. به گفته یک مقام ارشد بهداشتی، شهرستان لس آنجلس با “افزایش سریع خیره کننده” در موارد جدید تأیید شده کروناویروس مواجه است و تنها در روز چهارشنبه بیش از 6500 عفونت اضافی گزارش شده است. آخرین عدد، 6509، بیش از دو برابر بیشتر از روز سه شنبه است.

بر اساس تجزیه و تحلیل داده های ایالات متحده از تایمز، سانفرانسیسکو از روز سه شنبه 192 مورد ابتلا به ویروس کرونا در هفته را به ازای هر 100000 ساکن گزارش کرده است که نسبت به اول دسامبر 315 درصد افزایش داشته است. درصد برای شهرستان لس آنجلس 198 است، یک جهش 170 درصدی. و درصد اورنج کانتی 102 است که نسبت به مدت مشابه 49 درصد افزایش داشته است.

نرخ هفتگی کروناویروس 100 یا بیشتر به ازای هر 100000 نفر جمعیت بالا در نظر گرفته می‌شود، سطحی که شهرستان‌ها را در بدترین سطح در مقیاس چهار درجه‌ای مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده قرار می‌دهد.

کولفکس این هفته به کمیسیون‌های بهداشتی در سانفرانسیسکو گفت: «ما جهشی را تجربه می‌کنیم که انتظارش را داشتیم. ما شاهد یک افزایش بسیار بزرگ – و ما انتظار داریم که پایدار باشد – در موارد وجود دارد.”

مقامات بهداشتی شهرستان لس آنجلس نگرانی بیشتری در مورد تأثیر احتمالی Omicron بر بیمارستان ها ابراز کرده اند.

مشخص نیست که آیا این گزینه منجر به بیماری به شدت دلتا می شود یا به علائم کمتر شدید. با این حال، پاسخ به این سوال ممکن است به تعیین اینکه آیا بیمارستان‌ها در لس آنجلس می‌توانند در زمستان امسال بیش از حد شلوغ باشند، کمک کند.

CDC گفت Omicron به سرعت در حال گسترش است نه تنها به این دلیل که قابل حمل تر است، بلکه به این دلیل که شانس بیشتری برای آلوده کردن افراد، حتی کسانی که واکسینه شده یا قبلاً آلوده شده اند، دارد.

فرر گفت داده های اولیه نشان می دهد که احتمال ایجاد عفونت Omicron سه برابر بیشتر از نوع دلتا است. یک مطالعه در بریتانیا نشان می دهد که بقای ویروس کرونا در حال حاضر محافظت نسبتا کمی در برابر عفونت مجدد ارائه می دهد و Omicron خطر ابتلای مجدد را پنج برابر بیشتر از سایر گزینه ها دارد.

افراد واکسینه شده – اگر در نهایت دچار عفونت ناگهانی شوند – احتمال دارد کمتر با Omicron بیمار شوند، به خصوص اگر واکسن تقویت کننده دریافت کرده باشند.

فرر چندین سناریو برای زمستان پیش رو ذکر می کند که بدترین آنها Omicron است – اگرچه بسیار مسری تر از دلتا – که باعث همان شدت بیماری دلتا می شود، بدون تغییر در سطح واکسیناسیون، پذیرش تقویت کننده یا فاصله گذاری اجتماعی. این می تواند به این معنی باشد که میزان بستری شدن در بیمارستان کووید-19 در کالیفرنیا دو برابر بدتر از زمستان گذشته خواهد بود و به 50,000 بیمار در سراسر کشور افزایش می یابد، از بالاترین رقم نزدیک به 22,000 در سال گذشته.

فرر گفت: «و این فکر حتی غیرقابل تحمل‌تر از فرسودگی کارکنان بهداشتی و کمبود کارکنانی است که نه تنها در کالیفرنیا، بلکه در سراسر کشور، پس از آن زمان وحشتناک به وجود آمد.

اگر شدت بیماری Omicron نصف شدت بیماری دلتا باشد، این دستاوردها با مسری بودن نوع جدید جبران می شود. فرر گفت، اگر دوزهای واکسن و تقویت کننده ها بهبود نیابد، همچنان منجر به یک “سناریوی کابوس” برای ایالت و شهرستان لس آنجلس خواهد شد.

امیدوار کننده ترین وضعیت در صورتی خواهد بود که شدت بیماری Omicron نصف دلتا باشد و ایالت بتواند دریافت تقویت کننده خود را دو برابر کند، نرخ واکسیناسیون را به 80 درصد افزایش دهد و تعداد تماس های نزدیک ساکنان را در ماه آینده کاهش دهد. این منجر به اوج زمستانی در سراسر ایالت 10000 بیمار مبتلا به کووید-19 تا پایان ژانویه خواهد شد – تقریباً نیمی از جهش زمستان گذشته و 20 درصد بدتر از موج تابستانی دلتا.

فرر گفت: «اگرچه 10000 بستری در این ایالت بسیار بیشتر از آن چیزی است که ما می‌خواهیم ببینیم، اما قابل کنترل‌تر از گزینه‌های جایگزین است. به طور واقع بینانه، برای جلوگیری از بدترین سناریو، باید همین الان برای افزایش واکسیناسیون و استفاده از تقویت کننده تلاش کنیم.»

تا روز سه‌شنبه، کالیفرنیا ۳۵۸۹ نفر مبتلا به کووید-۱۹ را در بیمارستان‌ها داشت.

بر اساس داده های شهرستان، در شهرستان لس آنجلس، 66 درصد از ساکنان در تمام سنین به طور کامل واکسینه شده اند. در سانفرانسیسکو این عدد 80 درصد است.

سطوح بالای واکسیناسیون و واکسن های تقویت کننده یکی از دلایلی است که باعث می شود مقامات بهداشتی سانفرانسیسکو نسبت به تداوم جهش زمستانی در بستری شدن در بیمارستان کووید-19 خوش بین باشند.

موج سال گذشته بیماران COVID-19 بستری در سانفرانسیسکو بسیار کمتر از موجی بود که در لس آنجلس کانتی رخ داد. سانفرانسیسکو هرگز بحران را در بیمارستان های خود به عنوان LA County ندیده است.

در اوج زمستان گذشته در سانفرانسیسکو، 259 بیمار مبتلا به کووید-19 در بیمارستان بستری شدند – یک ضربه بی سابقه در 12 ژانویه. برآوردهای منتشر شده توسط Colfax نشان می دهد که احتمالاً در زمستان امسال بیش از 500 بستری در بیمارستان COVID-19 در سانفرانسیسکو وجود دارد.

کولفکس گفت که بیمارستان های شهر با “زمان های چالش برانگیز” روبرو خواهند شد، اما او انتظار نداشت که آنها بیش از حد شلوغ باشند. در واقع، او گفت که با توجه به سطح بسیار بالای واکسیناسیون، شهر برای مقابله با موج موارد Omicron مجهز است.

او گفت: «بنابراین ما به دلیل تمام تعهد و کار سختی که فرانسیسکن‌ها برای واکسینه شدن کامل انجام داده‌اند و… در زمانی که شرایط را برآورده می‌کنند، در وضعیت بهتری قرار داریم.»

در مورد تقویت‌کننده‌ها، سانفرانسیسکو هنوز جای کار دارد – اما موقعیت آن بهتر از هر جای دیگری است. کولفکس گفت تا هفته گذشته، نزدیک به 50 درصد از تقویت کننده های واجد شرایط سانفرانسیسکو، در مقایسه با حدود یک سوم روسای واجد شرایط در سراسر کشور، یک تقویت کننده دریافت کرده اند.

این شهر جهشی در میزان بستری شدن در بیمارستان نداشته است. کولفکس گفت که معمولاً 10 تا 14 روز پس از افزایش موارد کروناویروس منجر به بستری شدن بیشتر در بیمارستان می شود.

موارد جدید ممکن است به سطوح بی سابقه ای برسد. کولفکس گفت: آنچه در مکان هایی مانند بریتانیا و نیویورک گزارش می شود به احتمال زیاد به زودی به سانفرانسیسکو خواهد رسید.

او گفت: «مهلت‌های توزیع Omicron روزها است، نه هفته‌ها، همانطور که در مورد دلتا انجام شد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma